Visszajelzés Szerelemmel teli levegő - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 9.2.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!


    Ismét állatokat tenyészhetünk 3 hétvégén keresztül!


    Szerelemmel teli levegő

    [​IMG]

    3 hétvégén 3 gazdaköri küldetés vár teljesítésre.
    Mind a 3 küldetésben megadott tenyész-jelvényeket és speciális elemeket gyűjtünk a beszállításhoz, és pajtaérték szerinti állat/tenyészállat állományt is beadunk a feladatokba.
    A végső jutalom egy tematikus felhősor a 3. feladat végén.



    Az event kezdete (várhatóan): 2023. február 10. (péntek) 10:00 óra
    Az event vége (várhatóan):
    2023. február 26. (vasárnap) 22:00 óra


    Az event jellege: jelvényes tenyésztések, gazdaköri teljesítésű
    Eventnövény: NINCS
    Az event besorolása: közepes / nehéz

    Különleges kellékek:

    Ízeltlábúak jelvény:
    [​IMG]
    Madarak jelvény:
    [​IMG]
    Kétéltűek jelvény:
    [​IMG]


    Speciális elem - küldetésben nyeremény, majd beszállítandó tárgy:
    Szív alakú kulcs

    Az event hozzáférhető a 21. farmszinttől – az event maximális teljesítéséhez a 30. farmos szint megléte szükséges.


    A gazdaköri feladatok és a hozzájuk tartozó különleges kellékek csak a megadott időpontban érhetők el.

    A gazdaköri feladatok - az alább részletezett időpontokban - a Hírek felületéről, az eventórából és a Gazdakörből teljesíthetők.



    1. küldetés
    [​IMG]

    A küldetés kezdete (várhatóan): 2023. február 10. (péntek) 10:00 óra
    A küldetés vége (várhatóan): 2023. február 12. (vasárnap) 22:00 óra

    2. küldetés
    [​IMG]

    A küldetés kezdete (várhatóan): 2023. február 17. (péntek) 10:00 óra
    A küldetés vége (várhatóan): 2023. február 19. (vasárnap) 22:00 óra

    3. küldetés
    [​IMG]

    A küldetés kezdete (várhatóan): 2023. február 24. (péntek) 10:00 óra
    A küldetés vége (várhatóan): 2023. február 26. (vasárnap) 22:00 óra



    Az event a hírek felületéről, az event óráról, valamint a városban a gazdaköri feladatoknál érhető el!


    Kérünk mindenkit, hogy amíg nem jelezzük Nektek,
    hogy az event elkezdődött és minden rendben megy,
    addig ne kezdjétek el a teljesítést!


    A feladatok megoldását senki ne hagyja az utolsó percekre,
    mert utólag senki számára nem tudjuk az eventet befejezni akkor sem,
    ha rendelkezett az event teljesítéséhez szükséges dolgokkal!

    Az event ismertetője >> ITT << olvasható.


    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban lehet segítséget,
    tanácsot kérni, a probléma pontos leírásával, farmnév és User ID szám megadásával:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok

    Eventekhez segédlet >> ITT << található.

    A bónuszlexikon >> ITT << olvasható.

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >> ITT << olvasható.

    Földterületek hozamtáblázata >> ITT << olvasható.

    Panasz esetén, a panaszkönyv áll rendelkezésre:
    Panaszkönyv

    A csevegőre is a fórum szabályzata vonatkozik.
    További tudnivalókat a fórum szabályairól itt olvashatóak:
    Házirend


    Copyright © 2010-2023 - Magyar FARMERAMA csapat

    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
    Gio, maszilva, mandityalexandra és 9 más kedveli ezt.
  2. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Általánosságban az eventről néhány fontos információ:

    A feladatok a 30.farmos szinttől érhetőek el.

    3 héten át hétvégente új gazdaköri tenyésztős feladatok várnak ránk.
    Az adott gazdaköri feladat időkorlátos, tehát csak az első küldetés idején érhető el az 1. küldetés, majd a második hétvégén a 2. küldetés, végül a harmadik, és egyben befejező hétvégén a 3. küldetés.


    A 3. küldetésben szerezhetjük meg az eventhez tartozó felhősort, amely tematikus, tehát csak és kizárólag az 1., a 2. és a 3. hétvégi küldetések teljesítésével szerezhető dekorok helyezhetők rá.


    Az előzetes információk alapján a gazdaköri feladatok során fel nem használt jelvények és szív alakú kulcsok minden egyes gazdaköri feladatsor vége után visszaváltásra kerülnek!!!


    Feladat: a gazdaköri követelmények alapján a megfelelő kategóriába tartozó állatok tenyésztése, beadása a gazdaköri feladatba, kiegészítve állat/tenyészállat pajtaértékkel a feladatnak megfelelően. Összegyűjtve a három hétvégi gazdaköri küldetésben nyerhető dekorokat végül az utolsó hétvége feladatának elvégzésével kaphatjuk meg a tematikus felhősort, amit ezekkel a dekorokkal díszítve tudunk használatba venni.

    Sok sikert, sok színes tenyészállatot kívánunk mindenkinek!





    Copyright © 2010-2023 - Magyar FARMERAMA csapat
    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
  3. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    60 madarak jelvény
    30 ízeltlábúak jelvény
    30 kétéltűek jelvény
    420 000 értékben állatok, tenyészállatok
    8 db szív alakú kulcs

    Felhősor jutalma, 3. hétvége után:
    Robin Hód cuccainak ládája[​IMG]2 bájital, 2 luxus bájital, 1 party pörgetés,
    2 szupertáp, 4 szupertáp

    szint x 2000 tp

    Remélem jól számoltam.
     
    maszilva, .barbi1., Lenczy és 22 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Egy picit értetlen vagyok, nagyon nem értem:

    Nem mintha túl fontos lenne, vagy pótolhatatlan, de nem értem miért kell beváltani a fel nem használt jelvényeket az feladatsorok teljesítése közben, végén: "Az előzetes információk alapján a gazdaköri feladatok során fel nem használt jelvények és szív alakú kulcsok minden egyes gazdaköri feladatsor vége után visszaváltásra kerülnek!!!"

    Mindannyiunknak tele van a kupija a 3 kategóriával, ha learatok mindent akkor bukom a jelvényeket, ha nem aratom le akkor pedig a játékomat nehezítem meg vele.

    Ettől függetlenül én le fogom aratni, mert hála égnek van bőségesen szupertápom, és a terepből kikerülő tenyészállatokra is szükségem van. Még egy fontos szempont: nem szeretnék lemondani a gyorsított tenyésztés kényelméről pár jelvény miatt.

    Sajnálom, hogy ma morgok egy picit, de hiányolom a szószoros értelmében vett tenyésztést az eventből.
    Számomra ez inkább jelvénygyártás, mint tenyésztés, hiszen a pajtából beadadandó szükséges állat, színes állat mind megvan.

    A felhő érési idejét egy picit hosszúnak tartom. A dekorok viszont szépre sikerültek.

    Szép napot és jó jelvénygyártást kívánok mindenkinek aki belefog :)
     
    Utoljára szerkesztett: 9.2.23
    Döme, PZoli64, PalMa és 22 más kedveli ezt.
  5. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Nincs a nyeremények között szupertáp, van viszont 140 csillag. Egyértelműen a Gyopárvölgy felé terelésnek érzem..xD
     
    interlala, PZoli64, barbi021951 és 8 más kedveli ezt.
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Amit számoltál, az csak az első hétvége. A többi pont ugyanez pepitában, akarom mondani kétéltűben és ízeltlábúban. A 2. hétvégén ízeltlábú jelvényből kell 60, a 3. hétvégén pedig kétéltűből; a másik kettőből mindkét alkalommal 30-30 db-ot kér.

    Ha valaki szeretné a felhőt, egyetlen feladatot sem hagyhat ki. És nem lehet előre dolgozni, mindhárom hétvégén tenyészteni kell; a jelvények nem vihetők át a következő hétvégére.
     
    Mogyi, Gio, maszilva és 39 más kedveli ezt.
  7. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Ennyi jelvényt számoltam én is. A többi küldetésben is hasonló mennyiségek lesznek:

    1. küldetés 2. küldetés 3. küldetés
    Madarak603030
    Ízeltlábúak 306030
    Kétéltűek303060
     
    Tormi611, ulmo12, .barbi1. és 28 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Felhő kell, tenyészteni jó:inlove: Szóval jöhet az indulás;)
     
    barbi021951, ildiko44, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  9. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Én is ezen gondolkodtam, hogy miért jó az, hogy beváltják minden hétvége után 20CSP!!!-ért (vicc kategória) a megmaradt jelvényeket és 800 CSP!!!-ért a szívkulcsokat. Kicsi gazdáknak nem áll tonnaszám a szupertáp a raktárban, és ha jól néztem a feladatokból nem is lehet szerezni... :-((((
    Az utolsó 1 táposnál én is bepakoltam mindenfélét a 3 kategóriában, de nem tudom melyikből mennyit :-(
    Hajrá Mindenkinek!
    Ezt jó lenne, ha újra gondolnák holnapig a központban
     
    Döme, Lenczy, barbi021951 és 10 más kedveli ezt.
  10. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Pénteken este 22:00-ig szuper akciós napok;)
    Event kezdéskor leszedem a kupiból az állatokat, amiket a múltkori egytáposkor raktam teli. :)
    A három kategóriából 44-44 tenyésztést. Meg tudod nézni, mid van a kupiba, csak próbáld nem learatni, kukucskálni lehetxD
    Aztán bedobom a jövő heti kívánt állatokat és kész;)
     
    PZoli64, farmerogirl, vm68 és 14 más kedveli ezt.
  11. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Igen, most olvastam a szuper akciós napról az infót, ennek örülök :))) Majd óvatosan bekukucskálok a kupiba, és körbenézek :) Azt meg holnapig kitalálom, hogy kézzel, vagy traktorral aratok. Jó lenne, ha mindhárom hétvégére beraknának szuper akciós napot :) Úgy barátságosabb lenne. ;)
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    De jó hogy írtad vagy fél órája nem néztem a hivit, ez kimaradt volna. Igaz, hogy Melilin látta a könyvében, de én nem éreztem egy határozott jóslatnak, de így már jó. szuper:inlove::inlove:
     
    PZoli64, Kuzdern, stb_farmer és 3 más kedveli ezt.
  13. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    A matekot köszönöm!
    Kezdenek elszállni a felhők érési idejük, tudom elférnek a paszulyon, de azért nem ez az eventek élménye.
    Egyre hosszabb felhő érési időket találnak ki sajnos.
     
    ulmo12, maszilva, PZoli64 és 8 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Egyik kezükkel adnak a másikkal elvesznek:wuerg: Naponta arathatóan pl 23 órásan .. arányosan kisebb esővel... nem tűnne erősnek a felhő:music:
    Így sem az... de legalább szebbek néz ki az eső mértéke;)
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  15. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Nem kér keveset ..:music:Ösz tenyésztésre tekintve nem olcsó felhő...:music:
    Mondjuk szupim jelenleg van bőven:)
    Madaram is van szerencsére van,learatlan:)
    A beadandó Pé az nálam elhagyagolható,ritkán adok el tenyészállatot ( ez a piac valahogy nem ptiórítás) ezzel biztosan nem lesz gond. Bahás is van bőven ha elfogadja:)
    Tenyészteni szeretek,akciók lesznek hozzáo_O
    Hogy is van" jatszani jó ";)xD
    Nagy úgrásokat mindenkinek.
     
    Szaby200342, barbi021951, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  16. GreenmesteR

    GreenmesteR Haladó

    A teknős nem a kétéltűekhez tartozik?
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nem. Sem a játékban, sem a valóságban. A hüllők közé tartoznak a kígyók, a gyíkok, a teknősök és a krokodilok. A kétéltűekhez pedig a békák, a varangyok, a gőték és a szalamandrák.
     
    maszilva, PZoli64, Szaby200342 és 18 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Pont ezért váltják, be... hogy ne lehessen az egészet spórolósan megcsinálni...:music:
    Remélem átgondolják...8)
     
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Megnéztem a felhőt , és 34 db Robin hód cuccainak a ládája . Kell a felhő , ezért tenyésztek .

    [​IMG]
     
    .barbi1., PZoli64, almáspite48 és 4 más kedveli ezt.
  20. atyka88

    atyka88 Fórumprofi

    tetszik az event...kell a felho
     
    .barbi1., csobi és DevilMókus kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.