Szomszédkereső: Észak-Magyarország (BAZ, Heves és Nógrád megye)

Kategória: 'Barátkeresés', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok,

    ide várjuk azon szomszédkereső játékosok írásait, akik földrajzi lakóhelyük szerint szeretnének szomszédot találni.
    Ebben a témában azon játékosok kereső és felajánló hozzászólásait várjuk, akik Észak-Magyarország (Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves és Nógrád megye) régióból játszanak.



    A téma rendszeresen, hetente legalább egyszer archiválásra kerül és a 7 naposnál régebbi hozzászólásokat archiváljuk, később pedig törölni fogjuk.

    A szédült szántóval - szomszédokkal kapcsolatos részletes leírásunkat itt találjátok:

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/szédült-szántó-és-a-szomszédok.1824/

    • Nem megengedett csak azért írni, hogy növekedjen a hozzászólás-számotok.
    • Nem megengedett ugyanolyan tartalmú hozzászólás többszöri, fölösleges közlése (floodolás).
    • Minden hozzászólásnak legalább 4 szóból kell állnia; kevesebb szó spamnak minősül.
    • Nem engedélyezett rendszeresen nagybetűket (a normál betűméretnél nagyobbat) használni a hozzászólásokban/aláírásokban.
    Fórum szabályzata ebben a topicban is érvényben van!

    Amennyiben számotokra szimpatikus felhasználói hirdetést találtok, a szomszéd jelöléssel kapcsolatos megbeszéléseket privát üzenetben ( farmon belül ) intézzétek!
    Az ilyen jellegű hozzászólások törlésre kerülnek.


    A Farmerama fórum csapata
     
    anuta2, youtube33, Riella53 és 5 más kedveli ezt.
  2. kt4m45

    kt4m45 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, szomszédokat keresek. Kezdő vagyok, 54-es szinten.
     
    2Mary0685 kedveli ezt.
  3. Frenk

    Frenk Fórum-zöldfülű

    Üdvözlök mindenkit!!!Teljesen üres a barát listám,mert most kezdtem a játékot.Borsodiak előnyben.Köszönöm!
     
    2Mary0685 kedveli ezt.
  4. lilyzalán1982

    lilyzalán1982 Fórum-zöldfülű

    Szomszédokat keresek 21. szinten vagyok még csak 3 napja kezdtem de szorgalmasan csinálom
     
    2Mary0685 kedveli ezt.