Szomszédok keresése szint szerint: 100 szint alatt

Kategória: 'Barátkeresés', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ide várjuk azon játékosok hozzászólásait, akik szomszédot keresnek és a 100 szint alatt vannak jelenleg.

    A téma rendszeresen, hetente legalább egyszer archiválásra kerül és a 7 naposnál régebbi hozzászólásokat archiváljuk, később pedig törölni fogjuk.

    A szédült szántóval - szomszédokkal kapcsolatos részletes leírásunkat itt találjátok:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/szédült-szántó-és-a-szomszédok.1824/



      • Nem megengedett csak azért írni, hogy növekedjen a hozzászólás-számotok.
      • Nem megengedett ugyanolyan tartalmú hozzászólás többszöri, fölösleges közlése (floodolás).
      • Minden hozzászólásnak legalább 4 szóból kell állnia; kevesebb szó spamnak minősül.
      • Nem engedélyezett rendszeresen nagybetűket (a normál betűméretnél nagyobbat) használni a hozzászólásokban/aláírásokban.

      Az ilyen jellegű hozzászólások törlésre kerülnek.
    Fórum szabályzata ebben a topicban is érvényben van!

    Amennyiben számotokra szimpatikus felhasználói hirdetést találtok, a szomszéd jelöléssel kapcsolatos megbeszéléseket privát üzenetben ( farmon belül ) intézzétek!

    A Farmerama fórum csapata
     
  2. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!
    A kezdő, vagy a szomszéd jelölésben kevésbé jártas játékostársaink felé az alábbiakat tanácsolom:
    Kérlek olvassátok el ezt a tájékoztatót, úgy, hogy rákattintotok a linkre, mert itt jól lehet tájékozódni a tennivalókról:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/szédült-szántó-és-a-szomszédok.1824/
    Szomszéd jelölés: a játékablak jobb szélén látható szomszédsávban kattints rá a [​IMG] ikonra, majd kijön egy újabb, ahol szintén az ilyen jelre kattints rá, és a kijött ablakban a szomszédnak meghívandó gazda nevét írd be, és küldd el.
    Ezt annyiszor ismételd meg, ahány szomszédot szeretnél szerezni.
    A szomszéd jelölés elküldés után az illető címere halványan meg fog jelenni, és ha elfogadták a jelölésedet, akkor rendesen fog már látszódni a címere.
    Remélem segítenek a fent leírtak.
     
    M.Gyula165 és aida2330 kedveli ezt.
  3. Mohajni92

    Mohajni92 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Barátokat keresek én is a párom is a szántó kitakarításához.
    Mohajni92 és BOOST1984
     
    egyongyi59 és virág252 kedveli ezt.
  4. Leus76

    Leus76 Fórum-zöldfülű

    sziasztok! 76 os szintű aktív vagyok szomszédokat keresek sokan voltak inaktívak.Köszönöm.
     
    zsofiaszenasi kedveli ezt.
  5. gabyka79

    gabyka79 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Szomszédokat keresek
     
  6. Theeme

    Theeme Törzsjátékos

    Újra visszatérve a játékba,szomszédokat keresek!
     
  7. patky77

    patky77 Fórum-zöldfülű

    Hello, szeretnék szomszédokat, hogy jobban haladhassak Én is! Ha gondolod jelölj be. Köszi
     
  8. Dorina2345987

    Dorina2345987 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Szomszédokat keresek! :)
     
  9. gabci0328

    gabci0328 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok szomszédokat keresek :) légysziiiiiiiiiiiiiiiiiii
     
  10. havasok

    havasok Fórum-zöldfülű

    Szomszédokat keresgélek. Második farmom, szóval hajrá ne haboz vegyél fel, örömmel fogadlak. Farmos szép napot
     
  11. csurika6574

    csurika6574 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Szomszédokat keresek.:)
     
  12. Berecke

    Berecke Járnitanuló

    Szomszédokat keresek!
     
  13. jani8888

    jani8888 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok ! Aktív szomszédokat keresek 150 szint felett. Én aktív játékos vagyok 198-as szinten. Köszi a jelöléseket előre is.
     
  14. MissAssist

    MissAssist Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Szomszédokat keresek. :music::inlove:
     
  15. noemigizi97

    noemigizi97 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Nagyon új vagyok még és szomszédokat keresek!
    Köszönöm!
     
  16. nagymaria3

    nagymaria3 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Új vagyok a játékban és szomszédokat keresek.
    Kőszőnőm.
     
  17. ildus750605

    ildus750605 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!Szomszédokat keresek.
     
  18. zora_mizsei

    zora_mizsei Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Én is szomszédokat keresek a szántó kitakarításához :)
     
    egyongyi59 és VidékiFarmerBius kedveli ezt.
  19. Tyb971

    Tyb971 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! 1hete kezdtem el játszani,és szomszédokra van szükségem.Köszi
     
    egyongyi59 kedveli ezt.
  20. VidékiFarmerBius

    VidékiFarmerBius Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Eléggé kezdő vagyok. (18-as szint, most érhető el nekem a szédült szántó) Barátokat/szomszédokat keresek. Ez a felhasználói nevem, mint itt. Várom a jelentkezőket. Az első felhasználónak tudok ajándékot küldeni welcome ajándékként.