Visszajelzés Szuper nyári óvoda - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 6.7.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Kedves Játékosok!

    Eventnövény termesztős és tenyésztős event kombinációja érkezik!

    [​IMG]

    Az event kezdete várhatóan: 2021. július 7. (szerda) 14:00
    Az event vége várhatóan: 2021. július 13. (kedd) 14:00


    ÚJ IDŐPONT:
    Az event kezdete várhatóan: 2021. július 7. (szerda) 18:00
    Az event vége várhatóan: 2021. július 13. (kedd) 22:00

    Event jellege: Event növény ültetős, tenyésztős, tenyészterepen felreppenőgyűjtős
    Eventnövény: Kelp
    Az event felreppenője: Tengerikókusz
    Malomtermékek: Kelp (1 db) (10 db), Kókuszpuding (1 db) (10 db)

    Különleges kellékek: Búvárszemüveg, Búvárfelszerelés, Machete
    Event elkezdéséhez szükséges feltételek: 21. szint a Bahamaramán
    Az event nehézségi fokozata: közepes / nehéz

    Az event az Esőerdőn, a Zuhatagok szigetén és a tenyészterepen zajlik.

    Az event a hírek felületéről, az event óráról,
    valamint az Esőerdőben és a Zuhatagon szigetén megjelenő eventbejáratból érhető el.

    [​IMG]

    Kérünk mindenkit, hogy amíg nem jelezzük, hogy az event elkezdődött és minden rendben megy,
    ne arassatok (a felröppenő miatt) és ne ültessétek el az eventnövényt!

    Javasoljuk továbbá, hogy az event teljesítését ne hagyjátok az utolsó pillanatokra,
    nehogy valami nem várt technikai problémátok legyen (pl. áramszünet, internetelérés probléma)
    és emiatt elvesszen az addig elvégzett munkátok.

    Az event ismertetője >> ITT << olvasható.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban lehet segítséget,
    tanácsot kérni, a probléma pontos leírásával, farmnév és User ID szám megadásával:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok


    Eventekhez segédlet >> ITT << található.

    A bónuszlexikon >> ITT << olvasható.

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >> ITT << olvasható.

    Földterületek hozamtáblázata >> ITT << olvasható.

    Panasz esetén, a panaszkönyv áll rendelkezésre:
    Panaszkönyv

    A csevegőre is a fórum szabályzata vonatkozik.
    További tudnivalókat a fórum szabályairól itt olvashatóak:
    Házirend


    [​IMG]
     
    maszilva, Sali~*.*, PZoli64 és 9 más kedveli ezt.
  2. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Kedves Játékosok!
    Kombináltak két mechanikát, termeszthetünk és tenyészthetünk is.

    Fontos információ, hogy a felhősor csak az event végén, a feladatsor utolsó szintjén szerezhetjük meg.
    Jól gondoljuk át a választásunkat, mivel nincs lehetőségünk a választásunk megváltoztatására.
    A felhősor Kacsa Kata Turbótrágya hatékonyság növelést is ad számunkra.

    Sok sikert kívánunk mindenkinek!

    MATEK:

    [​IMG]
     
    PZoli64, -vadocka70-, maszilva és 15 más kedveli ezt.
  3. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Belevágok, mert a felhő nagyon tetszik (mondjuk húzós, hogy 2 hetes) és tenyészteni fogok kihasználva azt, hogy tegnap súgást kaptunk arról, hogy hétvégén egytápos és boom össze fog érni. Lásd ezen az oldalon: https://board-hu.farmerama.com/threads/pletykapad-pletykák-jóslatok-a-várható-eseményekről.18079/page-477 Tenyészteni gyakorlatilag bármit lehet és nekem most úgyis fut tenyésztős projektem amit egytápos és boom összeérésekor szoktam csinálni, szóval nekem ez az event gyakorlatilag ajándék a nyereményeivel együtt.

    Figyeljetek oda rá, hogy bármit választasz is, ebben az eventben csak a bahás malomban keverhető ki minden! A nyereménysorok eltérőek, de mindegyiknél megkapjuk a dekorokat.

    Meg kell csinálni mindkét részét ha a felhő a cél, célszerű lehet, a hétvégi akciót kihasználva, előbb a növényekkel kezdeni (5:03 érésidő vízzel és trágyával) , majd tenyészteni az akcióban és mikor a növényes részt befejezted, akkor gyorsan megcsinálni a tenyésztős oldalt. Az én számításaim szerint napi 4 aratással számolva, a 2 területet teljesen kihasználva, 3 nap alatt előállítható vízzel és trágyával a növénymennyiség, plusz felszaporítás. Az event 6 napos.

    Aki belefog, annak sok örömet kívánok ebben, aki mást csinál, ő érezze jól magát abban, amit tesz! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 6.7.21
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Az event teljes teljesítéséhez
    • 11.171 db Kelp eventnövény
    • 29 db kókuszpuding
    • búvárszemüveg , machete és búvárfelszerelés az egyéntől függ , mert keverhetsz bármennyit a Kelp eventnövényre
    • 290 tengeri kókusz felröppenő kell a 29 db malomtermékhez
     
    Holdsarló, DGabriella, csio70 és 22 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Nem szólok semmit, azt is halkan teszem meg..
    Megyek vissza és érlelem magamban még az ismertetőtxD:cry:xD
    De hajlok arra, hogy a növényeket úgy termeljem le, és a hétvégén a tenyésztői részt csinálom a felröpikért. Csak tudnám mit tenyésszek és miért, még ezt is ki kéne találnom, mert nincs hová tenni a tenyészállatokat. :music:Maximum a raktárnak tenyésztek..
    Ha csinálom egyáltalán, szupertápom bőven van, nem gond maga a tenyésztés.
    A nyeremény felhő érési ideje eléggé megdöbbentő, bár Máriusz felkészített rá bennünket, számítottam a hosszú érési időre, de nem ennyire.. Amit ad az viszont jó és lehet "sakkozni" vele, hogy mikor is használjam ki az adományát.
    Enyhén szólva is döbbenettel olvastam az ismertetőt, még nem tértem magamhoz tőle, de rajta vagyok az ügyön :D Aztán döntök majd, hogy mi is legyen az eventtel.
     
    zsósi, moric67, maszilva és 24 más kedveli ezt.
  6. Bubika1949

    Bubika1949 Haladó

    Szia!Az event leírás nem müködik.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  7. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Simán elérni az eventismertetőktől, ne itt a nyitó hsz-ból próbáld meg, mert innét tényleg nem jó :)
     
  9. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    A felhő névben jól néz ki, de a betakarítási ideje.... hát... Annyira nem jó, hogy mindent kidobjak érte az ablakon.
    Szerintem én megint várok, hátha egyszer jön még valamikor egy olyan event, amit tényleg érdemes lesz megcsinálni.
     
    gelu59, takizsuzsi40, moric67 és 10 más kedveli ezt.
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kiegészítettem a csevegő első hozzászólásában az ismertetőhöz vezető linkkel a mondatot.

    Remélem, már tudod, tudjátok kattintani.

    Az event ismertetője >> ITT << olvasható.
     
    -vadocka70-, PZoli64, szellorozsa és 10 más kedveli ezt.
  11. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Sziasztok! Az eventet megcsinálom bár egy kicsit soknak tartom a szükséges szupertápot egy nem tenyésztős eventnél. Mindenképpen az eventnövénnyel kezdek, mert reménykedem benne, hogy az event során lesz bumm és egy szupertápos tenyésztés is.
     
    PZoli64, Kuzdern, peter1022 és 8 más kedveli ezt.
  12. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Igen, lesz mind a kettő:)
     
    csio70, PZoli64, Kuzdern és 11 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia :)
    Elhoztam Neked Máriusz jóslatát a hétvégi eseményekhez:
    Boom: katt a linkre:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/pletykapad-pletykák-jóslatok-a-várható-eseményekről.18079/page-477#post-1209863
    Egy tápos tenyésztés (katt ide)
    https://board-hu.farmerama.com/threads/pletykapad-pletyk%C3%A1k-j%C3%B3slatok-a-v%C3%A1rhat%C3%B3-esem%C3%A9nyekr%C5%91l.18079/page-477#post-1209852

    Sok sikert Neked használd ki mindkét akciót szerencsésen:D
     
    csio70, SzuperTájfun, PZoli64 és 8 más kedveli ezt.
  14. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    A legelső hozzászólás pont erről szól, hogy lesz. :) Az eventből 60 vagy 110 szupertáp szedhető ki (bár lehetségesnek tartom, hogy itt van elírás a feladatsorban), attól függően, hogy hogyan kezdesz neki a feladatsornak. Ez a szükséges 290 tápot, amennyiben kihasználod a hétvégét, jelentősen lecsökkenti. Remélem, tudsz majd élni a lehetőséggel. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 6.7.21
    SzuperTájfun, Fätum, PZoli64 és 6 más kedveli ezt.
  15. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Mit kell vagy mit lenne érdemes tenyészteni? Köszi
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  16. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Mivel nincs megkötés, mert egy bármilyen tenyésztés ér egy felröpit, bármit, ami neked jó.
     
    csio70, Fätum, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  17. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Köszönöm szépen gyulaika, -gyöngy-581, mandityalexandra , hogy hoztátok a hírt. Ez szuper hír. Sajnos mostanában kevés időm volt farmozni (az meg elment a tárgykeresésre), így nem olvastam a fórumokat.
     
    Boccio71, csio70, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  18. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Köszi. Szia
     
    szellorozsa és mandityalexandra kedveli ezt.
  19. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Jól értem,hogy röpi csak tenyésztésből jön?
     
    szellorozsa és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  20. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Teljesen jól érted. :) De csak annak a feladatsornak a megoldásához is kell. Megcsinálhatod csak a növényes részt is, ahhoz nem kell. De a felhő csak mindkét sorozat után jár.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.