Törzsasztal általános archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Törzsasztal általános archívum.​
     
  2. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája


    Ajándékozós topicból archivált hozzászólások
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.3.15
  3. VividDarer

    VividDarer Fórumlakó

    Sziasztok Gazdák!

    Akkor ebben az új fórumban én leszek az első, aki néhány felröppenőt kér. Cserébe én is küldök, ha jelzed, hogy még hiányzik neked.

    Köszönöm a segítséget!
     
  4. icekid98

    icekid98 Fórum-zöldfülű

    Szia mindenki!
    Két farmomra szeretnék segítséget, azaz íjat és nyilat kérni. A két farmnév: icekid98 és P€iNWolf
    Cserébe, ha befér a napi ajándékaim közé, visszaküldöm annak, aki jelzi bagolyban.

    Köszönöm a segítséget mindenkinek!
     
  5. Dikegyparaszt

    Dikegyparaszt Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Hiányzik több mint 100 db (kb.:140-160 db) felröppenő ahhoz, hogy be tudjam teljesen fejezni az eventet...sajnos ma már csak este tudok aratni, és az event növény nem ad sok felröpit :(...Ezért szeretnék megkérni benneteket, hogy aki tud, az legyen kedves és küldjön nekem felröpit! Köszönöm szépen! Szép napot mindenkinek!
     
  6. Adrienn902

    Adrienn902 Járnitanuló

    Sziasztok, még 97 felröppenőre lenne szükségem, aki tud küldeni annak megköszönném, lehetőleg kedd reggel 5:00-ig mivel utána nem tudok már benézni a játékba az event végéig. Természetesen én is tudok küldeni amig a készlet tart.
     
  7. katka55

    katka55 Járnitanuló

    Nekem is kellene még pár felröppenő. Sajnos holnap már nem tudok belépni ezért ma be kellene fejeznem. Ha tud valaki segíteni megköszönöm! Másik farmról tudom viszonozni is.
     
  8. jószántóvető63

    jószántóvető63 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!Még van pár aratásom, de az event növényke nem ad túl sokat, ha valakinek lenne felesleges felröppenője szívesen fogadnám :). Napi ajándékkal tudnám az event végén visszonozni.
    Köszönöm Szépen!
    jószántóvető63
     
  9. deva59

    deva59 Fórum-zöldfülű

    sziasztok azt tudom, nem birom végig csinálni az eventet,de hiányzik 9 felröppenő ahhoz hogy a 7, feladat 1 részét tudjam teljesiteni az eventnövény meg van csak felröppenő hiányzik köszönöm előre is ha csere kell ird meg mindenkinek sikeres befejezést
     
  10. Ibifarmja

    Ibifarmja Utánpótlás-írogató

    Irj rám hogy küldeni tudjak.Én nem kérek.Ibifarmja
     
  11. nyanyatanya

    nyanyatanya Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    szeretnék kérni néhány felröppenőt. Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Nyanyatanya.
     
  12. AndyMoonXy

    AndyMoonXy Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Kérném a segitségeteket, sajnos még hiányzik 49 db. felröppenő, ha lehet legyetek szívesek küldeni, hogy betudjam fejezni az eventet.A segitséget köszönöm.
     
  13. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Borosgazda:
    Szia!
    Kérlek a kérdésedet bagolypostán keresztül küldd el a játékostársaid részére.
     
  14. kociboszi99

    kociboszi99 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen a felröppenőket! Meg lett mind!
     
    dorucel81 kedveli ezt.
  15. ckatalin81

    ckatalin81 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Sajnos hiányzik még 37 db felröppenőm, aki tud küldjön és amint tudom küldök neki én is ajándékot.
    Előre is köszönöm a segítséget.
     
    dorucel81 kedveli ezt.
  16. pici58

    pici58 Fórum-zöldfülű

    Írj rám, hogy küldeni tudjak
     
  17. schafferne58

    schafferne58 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Hiányzik még 9 felröppenőm, aki tud segítsen. Holnap tudok küldeni érte ajándékot.
    Előre is köszönöm a segítséget
     
  18. zsomi8974

    zsomi8974 Utánpótlás-írogató

    Nekem még 4 felröpim hiányzik! tud valaki segíteni? zsomi8974 a farmevem
     
  19. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    már nem kell a Zsominak, mert sikerült megoldani! köszönöm!
     
    zsofika43 kedveli ezt.
  20. jószántóvető63

    jószántóvető63 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen a felröpiket, igaz nem sikerült végigvinnem, de majd legközelebb jobb lesz!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.