Telihold event-csevegő topic | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Turbo1989

    Turbo1989 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Valaki tudna segíteni, hogy a tiszta boszorkányság felhősor mit ad?
     
  2. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

  3. Turbo1989

    Turbo1989 Fórum-zöldfülű

  4. -picurka1981-

    -picurka1981- Utánpótlás-írogató

    Hol lehet kiváltani?
     
  5. suzyyy

    suzyyy Járnitanuló

    Szia!
    Bocsánat, ha megtévesztő voltam, lehet, hogy aktíválást kellett volna írnom, nem kiváltást!
    A paszuly - ágon aktíválhatod, amennyiben megszerezted. 20%-kal több tp a teliholdas növényekre, 12 órán keresztül.
     
  6. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Lehet hogy ez is ad plusz tp-t, de ezen kivül még van 2 db felhő ami kapcsolatos telihold eventel.Az egyik amit én csak a multkori telioldassal tudtam kiváltani.A nevét nem tudom, de ahogy váltottam ki akkor figyeltem fel rá!

    Legközelebb ha szedem le a felhőket,ami bejátszik az eventekbe,ki fogom írni egy papírra,mert mindig elfelejtem.Csak a gesztenyés maradt meg a fejembe,ami közbejátszik a 0 százalékos növényekbe, de azon kívül van még egy pár,amit jó ha ismerünk mire is kell!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.2.15
  7. agi967

    agi967 Fórum biztosa

    Még nekem sincsen meg,a boszikonyha és a drakulanyúl hiányzik. A többit rátettem,hogy tudjam mi van meg, a kerberosz kivételével a három fejű kutya ott figyel a kincsesen a rendre.
     
    csopke1 kedveli ezt.
  8. barikafarmer93

    barikafarmer93 Járnitanuló

    Én most a Vámpírcsárdás és töklámpás kitehetőkért küzdök majd, bevallom csak dekorációs célból kellenek, mert nekem ezek a paszulyszintek olyan sokat nem segítenek és nem is láthatom annyira azokat a kitehetőket, amik szerintem nagyon jól néznek ki. A teliholdas kitehetők meg mind nagyon tetszenek, a főfarmra vagy a szédültre pakolom őket. :)
     
  9. Koca007

    Koca007 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! A telihold, csak a fő farmon működik? Termeszteni és tenyészteni is ott lehet?
     
  10. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Igen, így van, csak ott tudod csinálni az eventet. Tenyésztés alatt nem tudom, hogy mit értesz, mert a teliholdhoz nem tartoznak csak ezen alkalommal használható állatok.
     
  11. évamama58

    évamama58 Fórum ismerője

    Ember tervez, az élet végez (az én olvasatomban):mad: Kiszámoltam, megterveztem és meg is tudtam volna csinálni a Rémséges üzletet, de csak most tudtam hozzá kezdeni:oops: Így megint kell egy hónapot várni, hogy kész legyek vele>:(
     
    Shirkán53 és ulmo12 kedveli ezt.
  12. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    "Remekeltem" ma én is, véletlenül kiváltottam egy denevérbarlangot, teljesen feleslegesen, mert így már van 15 db. Viszont ugrott a Boszorkánykonyha ... hogy lehettem ilyen béna. :) Szép színes volt az én fejem is. :wuerg:>:(
     
    kekmaci75, évamama58, sidere és 3 más kedveli ezt.
  13. sidere

    sidere Utánpótlás-írogató

    Most nagyon szeretém, ha a denevérvirág, a harapós orchidea és társai a virágok kategóriába tartoznának.. ;)
    Túúdom, túúdom, de jó lenne.. :S
     
  14. barikafarmer93

    barikafarmer93 Járnitanuló

    Ah, én is pórul jártam. Reggel 7 re beállítottam az ébresztőt, hogy felkeljek és tudjak ültetni, de nem ébredtem fel 11 ig, és így ugrott mindkét kitehető, amit szerettem volna. :( Most komforton ültettem holdharmatot, hogy legalább legközelebb meglegyen.
     
  15. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A februári Teliholdas event befejeződött.
    Találkozunk a következő alkalommal.
     
  16. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A Telihold mini akció elkezdődött!
    Ahhoz, hogy a ti farmotokon is megjelenjen, egy ki-, majd egy belépés feltétlen szükségeltetik.
     
  17. -Laci74-

    -Laci74- Járnitanuló

    Sziasztok.Ültettem boszikorsót vízzel, démoni bokréta aktiválva, de az érésidő nem csökkent :(((
     
  18. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek egy ki, majd belépést követően ellenőrizd az érési időt. Lassú a programok "reakcióideje".
     
  19. -Laci74-

    -Laci74- Járnitanuló

    Köszi.Frissítettem.30 mag elvetve a többi üres.bosszantó, hogy minden kezdés döcögősen indul.:(
     
  20. Angyalod

    Angyalod Junior szaki

    Sziasztok,

    ööööööö...lehet, hogy tévedek, de nem arról volt szó, hogy lesz 2 új növény és új kitehetők? Bocs, ha már valaki kérdezte, én a pletykafészekben olvastam ezt még pár hete! Ha bárki tudja, köszi a választ! Horrorra fel!:inlove:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.