Titokzatosok (fák, ólak) csevegő topicja | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Vyca-cica

    Vyca-cica Fórum hercege

    Üdv a klubban! Szintén zenész csak én piros ólat nem kaptam. helyette befutott még egy narancs teve!
    Egyszerűen nem tudom hogy sírjak vagy nevessek!?!?
     
    makkanch kedveli ezt.
  2. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    A 8 fácános titokból viszont kaptam egy IGAZI fácánt!!! (és még 7 db régi narancs ólat..)
     
    Sali~*.*, alpha58, Doggyra és 2 más kedveli ezt.
  3. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia!
    Csak gratulálni tudok a szerencsédhez :)
    Kitettem 3 krokodil,2 víziló,2 axolotl titkosakat és lám csodát:2 papagájröptető ++,lajhár ++,panda narancs,elefánt ++,teve narancs,kókuszkopasztó narancs>:( Nem írom le,mit gondoltam....................98 szinten ezek már nem igen titkosak.Azt a fránya szervert nem lehet cserélni ?Esetleg FA fejében lehetséges ? mert mostanában akörül forog minden:mad:
     
    -sormar- kedveli ezt.
  4. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Jövök a kockán nyert titkosakkal. Egyelőre csak a farmos van kész, a bahára nem rég tettem ki. 1 bölény és egy fácán boldog tulajdonosa lettem. Lett még 2 eu. borzlak, 1 menyétodu, 1-1 narancs vakond és medveól, sárga róka és medve, narancs szamáristálló és halastó, sárga szarvasgomba és az elengedhetetlen sárga tojástojó. Fák: 1-1 nyírfa, magnólia xxl, cseresznye xxl, homoktövis xxl, homoktövis xl, ill. 3 datolya xxl, és 2 zúzmarás jegenyefenyő.
     
  5. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Sziasztok!
    Az eventen kapott ólból lett egy bölényem, és egy rózsa pacim (narancs szamár a harmadikból...)
    Örülök neki, a bölény szuper(kettő volt), a pasiból már 3 rózsám van így, plusz egy neon.
    A fákból homoktövis XL, XXL, és magnólia XXL lett.
     
  6. kelereal

    kelereal Utánpótlás-írogató

    Kérdésem a következő:
    Tp-növelő az eventnövényekhez, ha elfogy., honnan lehet beszerezni?
     
  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!
    Milyen tp-növelő bónuszról érdeklődsz az event-növényekre vonatkoztatva?

    Ezt az összeállítást ajánlom tanulmányozásra!

    A linkre kattintva azonnal látod, olvashatod a segítséget, az információkat:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/bónuszlexikon.2179/
     
    Utoljára szerkesztett: 6.8.17
  8. kelereal

    kelereal Utánpótlás-írogató

    Ha van egy játék és van hozzá evetnövény, van egy olyan lehetőség a váza ikon alatt, hogy 100 % TP-ad, hogy ezt a TP-növelőt felhasználom, de azt érdeklődtem, hogy honnan lehet szerezni, ha elfogy.
    A linket pedig nem tudtam megnyitni!
     
  9. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Szerintem ilyen nincs... csak ha max nyered pörgetéskor vagy megatpkor veszel aranyat és akkor kapod :) igy más lehetöség szerintem nincsen...
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Hol találkoztál és mikor ezzel a lehetőséggel??
    Kérlek írj róla, de képet is készíthetnél, jó lenne látni, mire is gondolsz!


    Legutóbb az ajándékkagyló akcióban kaptunk tp-bónuszt ... az azonban a kagyló kattintása után azonnal indult ...

    Rackó ajándékai között is van néha ilyen lehetőség, de ezt sem a váza ikon alól vesszük ki, hanem a "kérem" gomb kattintása után már működik is a farmon!

    Kicseréltem a linket, a hibás utalást kitöröltem.

    Ide is hozom, használd:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/bónuszlexikon.2179/
     
    -Fülemüle-70 és Gio kedveli ezt.
  11. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Húú,de unalmas már a titokólakból kifejlődő bagoly, európai borz és társai!!!!!!
     
    -Fülemüle-70 és Domos52 kedveli ezt.
  12. BatkaMariska

    BatkaMariska Járnitanuló

    Sziasztok!
    A neon denevér,béka, kutya nem kitehető ólfejlesztés.....ha nem akkor ezt nagyon benéztem.....átváltottam 3-at mindegyikből....
     
    -Fülemüle-70 és Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  13. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  14. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Sziasztok :)

    1-1 csomagot vettem, a farmos titokfák gyalázatosak lettek, a kötelező +1 új fán kívül nem több, ami kiemelendő az XXL-es fák közül, az a magnólia, szakuracseresznye, borókafenyő, és fűzfa, lett viszont sok XL-es fűzfa, meg egyéb, nem is érdemes rá szót vesztegetni.
    Na de a Bahama,:p nem tudom, lehet, hogy a fejlesztők szívecsücske a Baha, vagy egyszerűen csak szerencsém volt, mert gyönyörű fáim lettek:lett 3 XXL és 1 XL Mangrovefa, 5 XXL és 2 XL Ötlevelű Akébia, 4 sima Szomáliai, 1 Akácia, 1-1db XXL Pitomba-Datolyaszilva-Guava-Füge-Buzogány-Mombinszilvafa, 2 db XXL és 4 db XL-es Kesudió, és a kötelező 1 Mosódiófa mellé még 2 db :)
    Itt nagyon jó fák lettek, de a farmosat gyorsan elfelejtem
    :music:
     
    Utoljára szerkesztett: 25.8.17
    ursa11, Gio, stellácska26 és 7 más kedveli ezt.
  15. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem kell őket elfelejteni, a menüben nem érnek semmit. Irány a vonat, a pótvizsgán még átmehetnek. :)
     
    ursa11, jucus1976, meszimarsi és 8 más kedveli ezt.
  16. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Szia Csocso:)

    Igen, igazad van, inkább hagyom, hogy a vonat füstje megcsapja őket :D
     
  17. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Én is vettem 1-1 csomag titokfát. Sajnos még nem tudom kirakni, mert 11.000 eventgazom még hiányzik. Mire kész leszek velük, addigra az express ideje már a végefelé jár. Legfeljebb nekem is ad egy halom tüzifát, amit talán a következő expresszen feladhatok.
     
    stellácska26 kedveli ezt.
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A labirintus egy nappal tovább tart, mint a vonat. ;)
     
    Sali~*.*, -ágianyu33-, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  19. -iceman97-

    -iceman97- Haladó

    Sziasztok!
    12-12 titokfát vettem és mindkét helyen lett 1-1 új ,úgyhogy nagyon elégedett vagyok,a többi megy a gőzösre!xD
     
    stellácska26, Gio, -Fülemüle-70 és 2 más kedveli ezt.
  20. Tityi-Totyi

    Tityi-Totyi Junior szaki

    Sziasztok! Szép napot Mindenkinek! :)

    Nagyon örülök, és ezt szerettem volna Veletek is megosztani. Én csak a Farmexpresszt használom, nem vásároltam csomagokat, mégis szereztem nagyon sok új fát, amik eddig nem voltak nekem. A következőkben felsorolt fák xxl fejlesztései, és ezen kívül más ritkaságok is vannak, de azok már voltak a farmomon, ezért nem sorolom fel őket.
    perzsa selyemakác, nyírfabarka, tiszafa, hólyagfa, szerecsendió, szantálfa, akáciafa
    Ilyen sikeres akciót még nem sikerült tető alá hoznom a 6 év alatt, amióta játszom.
    Remélem másoknak is hasonló tapasztalatai vannak, és kívánok Nektek is jó vonatozást! :D
     
    nagymami2, ursa11, Lillapilla73 és 10 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.