Titokzatosok (fák, ólak) csevegő topicja | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Hope1982

    Hope1982 Aktív író

    Sziasztok!

    Na, nálam is elment egy csomó tüzifa a gőzössel, most várom az eredményeket! :)

    Sziasztok!

    Na meglett az eredmény és nagyon boldog vagyok! :D Az talányosokból nem lett új, csak olyan ami nekem új: Mangovefa :inlove: , meg lett még xxl: mandula, narancs, olaj és xl: fekete fűz! De a gőzös szépen hozott :) sima: kecskefűzfa (2db), afrikai ezüstfa (1db), tiki-fa (1db), xxl: perzsa selyemakác, kaukázusi hólyagfa, piros anjou körtefa, óriás mamutfenyőfa, nyírfa, mandulafa, szomáliai balzsamfa, csavar pálma, duriánfa, banánfa, kivifa, szerecsendiófa, szantálfa! Imádom a gőzöst, sokkal jobban be sokott jönni, mint a talányosak! :D Azt hiszem indítok még pár vonatot! ;)

    Na, meg van az új kör eredménye is!
    Új talányosban nem lett új (de keveset is vettem): nyírfa, hegyi borókafenyő xl és xxl, perzsa selyemakác, makadámiafa xxl, kesudiófa xl, akácia, guavafa xxl, akai pálma xxl, szerecsendiófa, lilaakác xl.
    A gőzös eredménye: nyírfa xxl, piros anjou körte-fa xxl, afrikai ezüstfa, szomáliai balzsamfa xxl, szerecsendiófa xxl, kókuszpálma xxl, akácia xxl, szőlősóskafa xxl, kínai datolyafa, japán viaszbogyófa, durián xxl, tiszafa, kaukázusi hólyagfa xxl.

    Nekem egész jól bejött ez a gőzös! :D Remélem ti is elégedettek vagytok az eredménnyel!

    Szép napot és jó játékot mindenkinek!
     
    Utoljára szerkesztett: 28.8.17
    nagymami2, ursa11, alpha58 és 4 más kedveli ezt.
  2. fűszerpaprika

    fűszerpaprika Fórum-zöldfülű

    Üdvözlet,

    Akébiafát hol lehet találni? Maja majmok szentélyében vagy csak titokfában található meg? Sehol sem lelelem.
     
  3. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Az akébia titkos fa nem találod meg a szentélybe,
    vagy titkosfa akciókor szerezhető meg vagy fás válogatásnál.
     
    genka53, -Fülemüle-70 és kovacstne kedveli ezt.
  4. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    A hozzászólásom általános tartalmú. Először is azzal nyugtáznám a jelenleg futó event, a csemete gőzös részemről pozítív jelzés értékű.
    A játék megalkotóinak és úgy együtt a csapat munkája dicséretes, megérdemlik ne csak kritikával illessük Őket. Időnként voltak némi zökkenők a folyamatban de az a játékosok aktivitásának tudható be, mindenki egyszerre akart teljesíteni mindent. Nem akarom elkiabálni, de a szerencsekerék is megörvendeztetett olykor,kissé megbékültem vele, de azt is el kell ismerni az ember gyarló soha nem elég amit kap utána már többre vágyik. Köszönet és további olyan játék és egyéb kiegészítős elem legyen a jövőben, hogy a játékosok megtalálják a kedvükre valót, a megalkotó csapat minél több elismerésben részesüljön.
     
    Swordfish, ljanika6, Bátyus és 8 más kedveli ezt.
  5. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Utoljára szerkesztett: 29.8.17
    miniowl, Swordfish, mamika57 és 8 más kedveli ezt.
  6. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Swordfish, ursa11, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  7. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia Drága Marika:)
    Tegnap feladtam, de azért ne hogy már egy képmegosztó kibabráljon velem.
    Jaj, akkor sikerült ezek szerint jó linket hozzak. :)
    Nagyon szépen köszönöm Neked az önzetlen segítségedet és természetesen Genkának, Nikinek is. :)
    Ami képet hoztál fáról beérve szerintem csodálatos.
    Mindegyik fának megvan a szépsége, még ha azt is hiszik sokan hogy csak tűzifa. Nálam a titkos ólak beértek és elefánt++, anakonda++, lajhár++ , rózsa teve ól meg 2 hangyász lett.
     
    Swordfish, Marika312, ursa11 és 4 más kedveli ezt.
  8. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Nálam is érnek az ólak,addig kerítést festek, mert megérdemlemxDxD
     
    Swordfish, ljanika6, mebajah és 4 más kedveli ezt.
  9. Gio

    Gio Fórum bárója


    Szia:) Gratulálok mégegyszer, nem kis meló lehetett összehozni ennyi fát:inlove:. Külön gratulálok, hogy sikerült a képfeltöltés is:D. Láttam, hogy megszenvedtél érte. Ebből is látszik, hogy nincs lehetetlen, ha valaki igazán akar valamit, az sikerül:inlove:. Annak idején én is Marika leírása alapján tanultam meg a képfeltöltést. Amióta megszünt az a képfeltöltő, amit használtam, Genka tanácsára használom a kephostot és remekül bevált. Puszi és köszönet minkettőjüknek érte:inlove:
     
    Swordfish, ljanika6, kutyaszálló és 6 más kedveli ezt.
  10. ordog1973

    ordog1973 Törekvő

    Háromszor olvastam el szalakkapálma, annyira megörültem neki, kiváncsi vagyok mi lesz a következő amit elültettem. Mindenkinek sok-sok uj fát kivánok.
     
    Swordfish, Marika312, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  11. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia Gio:)
    Bevallom őszintén megizzadtam ezzel a képfeltöltéssel.
    Marika, Genka uhuit vagy 100 x elolvasva újra neki rugaszkodtam. :)
    Csak azt nem értem, tegnap miért tiltott le a kephost. :(
    A fáknál csak aranyat indítottam, de nem az új fákra hajtottam , hanem a szantálfára, mert addig bele nem nyugszom míg egy területnyi nem lesz belőle. :)
     
    Swordfish, Marika312, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  12. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    Látom más is rájött hogy a szantálfa aranyat ér hosszútávon;)
     
    Swordfish és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  13. Drótakadály

    Drótakadály Aktív író

    A most zajló zöld labirintus eventből kapható fákról most inkább nem nyilatkozok.
    A szokott dolgok jöttek.
    Viszont a csemete gőzösről csak jót mondhatok.
    A beszámítási árakról inkább nem beszélnék lehetne egy kicsit emberibb is.
    Na de jöjjön a pozitívum:
    Ennyi új fát én még életben nem kaptam: Afrikai ezüst, Magellán, Kecsegefűz, Tiszafa, Tikifa, Szalakkapálma, Szomáliai balzsamfa, Kínai datolya. Mindenből 1et de akkor is van.

    Lassan ott tartunk ha minden fából kiteszünk a farmra egyet eltűnik a terület.
     
    Swordfish, ljanika6, Hope1982 és 5 más kedveli ezt.
  14. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Andi! :)
    Na ugye, hogy meg tudtad csinálni?! :D:inlove:
    Ügyes vagy! És milyen szép lett a farmod! A képed is szebb lett így, mert nincsen semmi zavaró körülötte. :D:inlove: Örülök, hogy segíthettem, és nem fáradtság volt. :D
    A következő feladatod (ha még nem megy, amire abból következtetek, hogy teljes képernyőmentéseket hoztál) a képvágó és a Paint program használatának megtanulása, hogy ne a teljes képernyő kerüljön képként a fórumra, ill. ha egyes részeket nem akarsz láttatni (mennyi ez meg az van), akkor azt hogyan kell csinálni. :D De azt inkább bagolyban, amikor időnk lesz rá. :)
    Az enyém most kicsit kupisan néz ki, mert még nem rendeztem el rendesen az új fákat, mivel össze akartam várni a beérésüket, és eddig nem volt rá alkalmas időm. Most még ilyen, de pár perc múlva átrendezek mindent. ;):)
    http://kephost.com/images/2017/08/29/2017.08.29.Farmrendezes_elott.jpg
    Andi, írtam én is, meg a Marika is, hogy akkor tilt le, ha ugyanazt a képet akarod egymás után feltölteni, mert ő sem h....e, nem akar duplán dolgozni.
    Ilyenkor azt kell csinálni, hogy a képedet először átnevezed a te gépeden (ne akard a weblapon), és utána már "beveszi".
    Sikeres további játékot kívánok neked! :D:inlove:



    Szia Gio!
    Örülök, hogy neked is jól bevált ez a képfeltöltő, reméljük, még sokáig használhatjuk, és nem jut egy korábban igen népszerű és használatos képfeltöltő oldal sorsára, amely megszűnt tavalyelőtt valamikor, mert tényleg nagyon egyszerűen, és gyorsan lehet dolgozni vele. :D:inlove:

    Titokfák:
    Amilyen sikeresnek mondhatom részemről a vonatozást, (de ahogy olvastam az eddigieket, másoknak is ez a tapasztalatuk), olyan gyalázatos volt a titokfa összetétel, amit kaptunk. Eddig a 3 legnagyobb farmomra mindig köteget szoktam venni, most nem volt ilyen lehetőség, így 10-10 db-ot vettem. Még a vonat is duzzogva szállította el. Erről ennyi, remélem legközelebb jobbak lesznek, vagy leszokom a titokfa vételről, mert azért, hogy azonnal legyen egy új fám, nem fogok venni csomagot, mert be kell osztani mindent, hogy jusson is, meg maradjon is. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 29.8.17
    Swordfish, ljanika6, kutyaszálló és 5 más kedveli ezt.
  15. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Ha a TOP-ra gondolsz én erre azért nem alapoznék csak szantál fákkal:) Pajta értékét nézve igen erős , de azért vannak más fák, állatok amik viszik a prímát.;)
     
    Swordfish, ljanika6, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  16. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Swordfish, ljanika6, kutyaszálló és 3 más kedveli ezt.
  17. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    Hát a fákat nézve nem igen,593 pajta értek és 7 órás érési idő ezt nem veri semmi;)
     
    Csocsoovb, Swordfish, ljanika6 és 4 más kedveli ezt.
  18. dfecka

    dfecka Fórumlakó

    Sziasztok ! Nyertem egy XXL-es szerecsendiófát, de nincs belőle alapfám. Ha átrendezném a farmot és a raktárba kerülni, akkor újra nem fogom tudni kirakni mert alapfa nincs ebből a fajtából. Jól gondolom ? A megoldás = nem levenni a szigetről.
     
    Swordfish, ljanika6 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  19. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha a vonaton nyerted van hozzá alapfa. Nyugodtan törölheted. áthelyezheted másik területre. Külön találod már az alapot és fejlesztést.
     
    Swordfish, Gio, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  20. dfecka

    dfecka Fórumlakó

    Sajnos nem tudom, mert elég sok ki nem váltott fám volt és többet raktam ki. Nem találtam a fáim között alapfát, tehát v.szeg nem a vonaton nyertem. Köszönöm !
     
    -Fülemüle-70 és ljanika6 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.