Visszajelzés Unity mobileszközön

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 15.12.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kedves Játékostársak!

    Sokak számára égető probléma, hogy mi lesz a mobil eszközökön való farmozással a Flash után.

    Tudjátok jól, hogy igyekszünk mindent továbbítani a központnak és nyitott szemmel, füllel figyeljük a külföldi kollégák jelzéseit is.

    A mobilos/tabletes probléma minden országban fontos téma.

    Hivatalos információnk az, hogy a farmerama számítógépes játék. Mobil eszközön működhet, de nincs lefejlesztett alkalmazása.

    Egyes böngészőkből használható volt eddig is. Igen ám, de mi lesz a flash után?

    Ezt a topikot azért nyitottuk, hogy ez a téma egy helyen legyen elérhető.

    Kérjük, gyertek, osszátok meg jó és kevésbé jó tapasztalataitokat!
    Segítsétek egymás ti játékosok. Hiszen a jó gyakorlat mások számára mentő ötlet lehet.

    Az egyik külföldi moderátor kollégánk azt írta, hogy a saját tapasztalataik szerint mobil eszközön az Edge böngésző alkalmas a unitys farmozásra.

    Kérjük, akinek van lehetősége, próbálja ki! Erősítse meg ezt az információt!

    Hozzátok az egyéb ötleteket is!

    Köszönjük minden előrevivő írásotokat!
     
  2. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Samsung A50-es androidos telefonomon Edge böngészőn alkalom szerűen tudtam aratni, ha úgy hozta a sors. Amióta bejött ez az új terület nem tudok, mert teljes képernyőn nyitja meg, amit nem tudok lekicsinyíteni. Esetleg tud valaki valami megoldást?
     
    Utoljára szerkesztett: 12.1.23
  3. ada77201

    ada77201 Fórumlakó

    jó neked nekem még mindig nem megy >:(
     
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Ma léptem fel délben, de csak egy kattintás elejéig. Nem fogok én telón farmozni, az ezer százalék. Számokkal kiírva: 1000%
    Nekem nagyon kicsi. Megvárom, míg a PC- t lehet kicsinyíteni és akkor tudom magammal hordani melóba. :D Csak ki kell olvasztanom majd. ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.1.23
    ada77201, bocsinet, ulmo12 és 3 más kedveli ezt.