Visszajelzés Valdemár vándor vidámparkja csevegő

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 21.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mucus253

mucus253 Járnitanuló

Sziasztok, nálam szintén ez a helyzet. Kezdettől fogva akadozik Valdemár de úgy néz ki, hogy a BP-t ez abszolut nem érdekli.

Maszatka47, ikivid, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  2. nyific

nyific Fórum elő legendája

Sziasztok! Szerintem mindenkinél ugrál ez a muszklis, én is azt hiszem abbahagyom, mert egyszerűen
    bosszantó ez az állandó ugrálás, meg a ki-belépkedés, hogy 3-4 kört tudjon az ember, mondjuk normálisan csinálni.:sleepy:

3. kovacstne

kovacstne Fórum császára

Szia! Mindegyik olyan rossz,fel is adtam!

Maszatka47, Rékuci1111, nyific és 3 más kedveli ezt.
  4. nyific

nyific Fórum elő legendája

Én még próbálkozom, de lehet megunom én is... a többit meg sem próbálom, mert oda lesznek
    a zsetonjaim.

-Csiki-, Maszatka47, Fatther és még 1 ember kedveli ezt.
  5. Fatther

Fatther Fórum admirálisa

Szép délutánt kívánok.

Négy böngészőt próbáltam ki, egyiken jobban akad a muszklis, mint a másikon.
    Három pont volt a maximum, amit adott.

Pihentető hétvégét mindenkinek.

6. kolaci

kolaci Törekvő

Sziasztok
    Nálam is akadozik, de a legjobban a opera böngészőn tudtam játszani.
    A legjobb pontom 29602, de képet csak akkor tudok feltenni ha leírjátok hogy kell.

7. brekkencs.

brekkencs. Fórum nagymestere

8. Picinano

Picinano Utánpótlás-írogató

sziasztok,nekem is akad muszklis.Lehetetlen jó pontokat szerezni,élvezhetetlen.

9. juditka81

juditka81 Aktív író

Gazdatársak, mint már megírtam : egyet frissíteni kell és már nem akadozik.Igy van beállítva, hogy egyszer újraindítsunk és újra felugorjon a reklám ajánlat.Sajnos ki kell bírnunk.

-Csiki-, Maszatka47 és Imi* kedveli ezt.
  10. elida53

elida53 Haladó

Ma reggel kipróbáltam a muszklimérőt, egy játékot a négyből feláldoztam.Ugyanúgy ugrál.Egy frissítés után rendben ment.Sajnos igaz a fekvetés, arra megy a játék, hogy újraindítson a játékos.

-Csiki- és Maszatka47 kedveli ezt.
  11. juditka81

juditka81 Aktív író

Mielött a Valdemart kezdenéd, frissíts, s akkor minden játék normálisan megy.

-Csiki-, Maszatka47 és imi010 kedveli ezt.
  12. emocy91

emocy91 Fórumelemző

Sziasztok :)

Abban a reményben írok ide, az event csevegőjébe ;), hogy valaki illetékes is elolvassa, megérti, és esetleg segíteni is próbál, a ma már sokkal inkább "Stresszparknak" nevezhető Vidámpark problematikáján...:p!!!
    Az évek folyamán :), sok jó cuccot kiszedtem Valditól, időt, fáradtságot és pénzt sem kímélve 8)...
    Azonban mára :eek:, a játék minősége annyira romlott, hogy finoman szólva sem szórakoztató kategória, ami itt folyik.
    Akadozik, lassul és megáll -.-, nagyjából ezek jellemzik Valdemár
    "Vidámparkját", mindhárom játékbarlang esetében...
    Mert lássuk csak: először rádolgozok a pénzemre, majd azzal zsetont veszek, aztán "játszom", azaz stresszelem magam :p, azért: hogy végül 1-2 zsetonnal fizessenek ki -.-....
    Itt és most kérem, hogy dolgozzanak ki egy pontrendszert, a találatok függvényében ;), és ezt lehetőleg, a csevegő első oldalán osszák meg :eek:!!!
    Ugyanis,
    rajtam történt ;), hogy a Lufis játékkal, 15 Arany lufi eltalálásáért, ugyanannyi zsetont kaptam mint a 24 kilőtt lufiért, 2, azaz kettőt -.-!!!
    Nos, ilyen beállítások mellett :mad:, ebben az évtizedben sincs esélyem semmit sem kiváltani a Nyereménybódéból :p :D...
    De, vessünk egy pillantást a Bódé kínálatára ;): számomra jelenleg a legvonzóbb nyeremény az: Albínó vámpír tojás 8);
    "okos" >:( tervező döntötte el a Nosztalgiafilm érésidejét... :D, mert 13 óránként aratva!, nagyjából lehetetlen beilleszteni a kétszeri "nagy" aratásba :wuerg:... Épp ezért, ezt a "filmet" el is engedtem... :D xD...
    Úgy szeretnék valami jót is írni :(, de sajnos semmi ilyen nem jut az eszembe....

Örömteli és szórakoztató játékot kérek !!! (Leho javaslata alapján ;)...)

"A nagy számok törvényei valóban megerősítik azt az intuitív világképet, hogy aki sokáig játszik, az előbb-utóbb nyer - bár minden

bizonnyal kevesebbet, mint amennyit addig elvesztett."/Mérő László/

ocsimarifarm, Fatther, Kukackukac és 5 más kedveli ezt.
  13. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

A lufis játék a következőképpen pontozódik:
    Az első lufi 2 pontot ér, a második 4-et, és mindegyik kettővel többet, mint az elősző; egészen a 20. lufiig. Onnantól már nem emelkedik tovább, mindegyik lelőtt példány 40 pontot ér.
    Ha egyszer mellélősz, vagy egy cseppet elkésel, vagy feketét találsz el, a sorozat nullázódik, és onnantól a pontok elölről kezdődnek, a lelőtt lufik 2-4-6-... pontokat fognak csak érni.
    Ez a rendszer azt jelenti, hogy jó eredményt csakis akkor lehet elérni, ha egyetlen egyszer sem hibázol. Egy bizonytalan lufit inkább el kell engedni, mint kockáztatni, mert arra egyszerűen nincs idő, hogy a pontszámot újra feltornázzuk 40-re.
    És igen, ezért simán előfordulhat, hogy 15 lufiért ugyanannyit kapsz, mint 24-ért, mert nem mindegy, mikor és hányszor hibázol bele.
    Játék előtt ajánlatos kilépni, takarítani, sütiket és FP sütiket törölni, majd visszalépni. Ahogy egy kicsit is érezni az akadozást, újra kilépés - takarítás - visszlépés. Egy bizonytalan egérrel nem is szabad belevágni.

14. emocy91

emocy91 Fórumelemző

Azt Te is tudod, ha játszol Valdinál, hogy nagyban romlott a játék minősége!!!

Ennyi panaszt rég nem látott ez a csevegő :p...
    Sajnos, ezen már szépíteni sem lehet... -.-!!!

15. -BombadilToma-

Kérdezted a pontozást, leírtam.
    Nálam csak annyi a változás, hogy gyakrabban van szükség frissítésre, mint korábban volt. Általában is, minél hosszabban maradok benn a farmon, annál inkább belassul, de ezen is segít a frissítés. A lufis játék ugyanolyan, mint eddig, amit hibáztam, az az egerem, és a saját hülyeségem miatt volt. Több rossz eredményem volt, mint régen, de tudtam sorozatban 22-24-26 pontos meneteket is csinálni. Ezért a panaszokhoz nem tudok hozzászólni, nem is feladatom.

16. emocy91

emocy91 Fórumelemző

Köszönöm szépen a válaszod :)!!!
    Ám továbbra is azon a véleményen vagyok ;), hogy az épp aktuális teljesítményt pontozzák, nem holmi "homályos" logaritmus alapján egy-két pontot adjanak... -.-!!!

De, eljön majd az idő, remélhetőleg :inlove:, amikor ezeket a jobb cuccokat is beteszik a Gazdabolt kínálatába, és akkor majd stresszmentesen megvásároljuk 8) :D!!!

Fatther, brekkencs., -Csiki- és 3 más kedveli ezt.
  17. lüszike69

lüszike69 Törekvő

Sziasztok. Nekem is ugrál akármit csinálok. Régebben ennyi muszklis játékból simán megcsináltam volna a 900-at de így. A legszebb hogy elfogyott a jegyem nem tudok többet játszani és....899 zsetonom van. Bosszantó de majd ha jön megint Renzó felütöm a holdra a súlyt :)

Utoljára szerkesztett: 15.4.18
  18. -BombadilToma-

Vehetsz 1 FA-ért egy jegyet, eljátszod, és megvan a pont, amit szeretnél. Gazdakörből is szedhető ki jegy, pl. "A nagy didergés" feladatsorból.

Gyöngyösfarm, -Csiki- és lüszike69 kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Sziasztok
    Én keresem azt a játékost , aki a 3 kincsesládában eltalálja hol rejtőzik végig a kulcs . :D
    Valaki végig tudta már játszani ? Nekem ott a rekordom a 4 egyfolytában :p

20. lüszike69

lüszike69 Törekvő

Köszi. Pont a gazdakőrbe kerestem melyik feladatba van. Nagyot segítettél köszönöm mégegyszer. Sajnos nincs farmaranyam és most nem akarok venni.

-BombadilToma- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.