Valdemár vándor vidámparkja csevegő | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. aristo0000

    aristo0000 Fórum-zöldfülű

    Tudna valaki segíteni? Kiváltottam a sárkánytojást és kitettem a bahamára. Ha majd kifejlődik a sárkány és elindítom akkor csak a bahamára ad plusz tp-t vagy az egész farmra.
    Előre is köszönöm.
    aristo0000
     
  2. Leecooper77

    Leecooper77 Törzsjátékos

    És mi van akkor, ha egyszer a készítők úgy döntenek, hogy a többi területre is kirakható lesz a táltos tojás???
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  3. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok lehet hogy tudnom kellene régen amit kérdezek..de én azt hittem ha vakond feje tetejét találom el akkor több pontot ad:) de most figyeltem..elején 5-10 pont majd 20 ...30 utánna egyre kevesebb...mitől függ ez?...időtől is ...vagy hogy hová célzok? nyuszit nem szoktam sosem találni..Köszönöm ha megírjátok...
    Elősször 9 zseton lett utánna már csak 3-4..most meg már ki sem írja mennyit kapok..külön meg kell nézni.
     
    kalcso56 kedveli ezt.
  4. Nekocsan

    Nekocsan Fórum-zöldfülű

    sziasztok!
    Valaki meg tudná nekem mondani, hogy a kiváltható XXL Moringa alapfát is ad, vagy csak a fejlesztést, és alapból is kell legyen egy alapfám amire rá tudom rakni?
    köszi
    Nekocsan
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  5. akitakutya

    akitakutya Törekvő

    Vidám szórakozást, Valdemár cirkuszában!
    Szeretném kérdezni: - Ha most nem jön össze annyi zseton, hogy megvásároljak valami értelmes dolgot, a meglévő zsetonok megmaradnak-e a következő Valdemár érkezéséig, vagy elveszítem, amit most összekalapáltam?
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  6. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    Szia
    Eddig mindig megmaradtak.Dehát Varun tervei ...8)
     
    szellorozsa, Zsolti23 és sziszi1965 kedveli ezt.
  7. akitakutya

    akitakutya Törekvő

    Köszönöm! Reménykedem, hogy megmarad.
     
    boldika88 kedveli ezt.
  8. Anikó1961

    Anikó1961 Törekvő

    Szia!
    Alapfát is ad, most az XXL-t tedd ki üres területre.
    Ha majd lebontod, akkor esik szét alapra és XXL-re.
     
    szellorozsa és boldika88 kedveli ezt.
  9. farmer1026

    farmer1026 Utánpótlás-írogató

    Szia!

    Úgy tudom, hogy a maja templomban a szobor kiváltása szükséges hozzá.
    Ha az nincs meg akkor nincs értelme.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  10. Gabimami

    Gabimami Járnitanuló

    Szia!
    Én csak a vakonddal játszom nekem a kedvencemxD,
    de vigyázni kell, hogy csak egyet üss rá, mert ha kettőt vagy mellé ütsz a pontérték újból 5-ről indul, és lassabbá válik a felbukkanás is.
    minél több folyamatos találat kell, hogy magasabb értéket érj el! ;)
    (Google Chrom-on nálam lassabb én a Mozillát használom hozzá!)
    Jó játékot! Gabi(mami)
     
    szellorozsa és Zsolti23 kedveli ezt.
  11. Anikó2014

    Anikó2014 Fórummogul

    Ez a disznós akkorea egy szánalmas.........egyszer adott 2 belépősre 75-őt...aztán azóta 1-3-7
    sóher disznó
     
    Evita-55 kedveli ezt.
  12. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Köszönöm választ:)...igen észrevettem mintha lassabban bukkannának a baki után:)...majd most már jobban vigyázok a mellé ütésekkel:)...elején...közepén... jól ment elég sok 9-es volt...de már most megint nagyon nem megy..
     
    Gabimami és csopke1 kedveli ezt.
  13. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Nem tudom, mennyit tudok segíteni, de próbáld rögzíteni a karod, és csak csuklóból :)
    Mindig arra koncentrálj erősen, hogy hol fognak felbukkanni a következő vakondfejek, és már azonnal üsd is őket.
    Nekem bevált, szinte folyamatosan a maximumot viszem (a legtöbb leütött vakondfejem 49)..néha érzem, hogy elfáradok, akkor becsúszik nekem is hiba, olyankor pihizek :)
    Sikerült a második táltos is, a kezem zsibbad, és nehezen mozog xD
    De hát...Farmerama mindenekelőtt, nemigaz? xD
     
    Gabimami és szellorozsa kedveli ezt.
  14. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha több területen is rendelkezünk Házi sárkánnyal az általuk nyújtott bónusz értékek összeadódnak, és mindenhol érvényesek. Azonban egy területre csak egy darab kihelyezhető!

    Részletesen: https://board-hu.farmerama.com/inde...ojások-avagy-mi-is-van-a-tojáshéj-alatt.2108/
     
  15. aristo0000

    aristo0000 Fórum-zöldfülű

  16. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Köszönöm a segítséget...te már akkor profi vagy:)...a 49 nem semmi:)..próbálom úgy csinálni ahogyan mondod...mindjárt csinálok is egy-két kört:)
     
    hóóvirág, Gabimami és csopke1 kedveli ezt.
  17. kisfari

    kisfari Fórum-zöldfülű

    Sziasztok !

    Az én tuti tippem a kalózok kincse.
    Ott csak tippelni kell, melyik ládában lehet a kulcs.
    Max. 6 kört lehet menni (sajnos), 75 zseton a max nyeremény.
    Én tegnap a 10 belépőmet elhasználtam (a biztosnág kedvéért két belépővel játszom, így a 3 láda helyett csak kettő közül kell megtippelnem, melyikben lehet a kulcs), és kétszer eljutottam a 6 találatig. Háromszor az elsőre a zsetonos ládát nyitottam ki.
    Tehát 10 belépővel összekalapáltam 5 játékból 153 zsetont, ami szerintem nem rossz, főleg hogy nincs feszülés, mint amikor ütögetni kell vagy a muszklimérőn telibe találni a jó értéket a skálán.

    üdv.
    kisfari
     
    ho-hoboy és szellorozsa kedveli ezt.
  18. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Én sajnos mindig elsőre eltalálom a zsetont:oops:
     
    Evita-55 kedveli ezt.
  19. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Nekem a vakond jön be a legjobban, a többire csak elszórtam a zsetont>:(xD
     
    Gabimami kedveli ezt.
  20. Kovács_Tamás_[Tomk_]

    Kovács_Tamás_[Tomk_] Junior szaki

    Gondoltam játszok ma egy pár "üsd a vakondot" és sikerült rekordot döntenem 2085 :DxDponttal.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.