Visszajelzés Viking Saga XI.

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 18.5.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Üdv Farmerek!
    Viking Saga XI.

    [​IMG]


    Az event tervezett időpontja :

    Kezdete : 2021.05.19 (szerda) 14:00 óra

    Vége : 2021.05.25 (kedd) 14:00 óra


    Az event részletes leírása az Eventismertetők-részlegben olvasható:

    https://board-hu.farmerama.com/forums/eventismertetők.281/

    Amennyiben kérdésetek merülne fel, úgy azokat célszerű a segítségkérő topikokban feltenni:

    Általános témák


    Technikai kérdések

    Kérdések és válaszok


    Akinek panasza vagy problémája akad, a Panaszkönyv topik áll rendelkezésére:

    Panaszkönyv


    A topikra a fórum szabályzata vonatkozik.
    Tartózkodjunk egymás és mások piszkálásától, sértegetésétől.
    Fogalmazzatok kulturáltan, káromkodás, trágárság nélkül.

    További tudnivalók a fórum használatáról:

    Házirend
     
    .barbi1., marcsi152, stellácska26 és 7 más kedveli ezt.
  2. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Üdv Farmerek!


    A megszokottól eltérően egy minimalista stílusban készült event ismertető készült ehhez az eventhez, aminek két oka van:

    - már tíz alkalommal szerepelt ez a fajta mini játékos event a kínálatban
    - sok megjegyzés érkezett már az event leírások hosszát illetően.
    Meglátjuk, ez mennyire lesz nyerő a többség számára - és ennek megfelelően alakíthatjuk majd a jövőben az ismertetők stílusát.
     
    .barbi1., bocsika67, PalMa és 24 más kedveli ezt.
  3. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Ha jól számoltam, a felhőhöz kell:
    20375 növény
    1375 felröpi
     
    -vadocka70-, Éva0315, ladislaw11 és 32 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szép napot, Jó játékot!
    A felhőről láda potyog;) s az étterem függönyök jók;) A többi csak ráadás;)
    Nekem tetszik az új ismertető stílusa!
     
    he1951, apa9154, Éva0315 és 20 más kedveli ezt.
  5. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Csak jól számoltunk, nálam is ez jött ki ;)
    Hozzátenném a felröpi 3 területről jöhet, nem lehetetlen összehozni.
    Továbbá kapunk 375 csillagos érmét ;)
    A a felhőt és a dekorokat megkapjuk, a lejátszott játékok után, ha valakinek csak a felhő és a dekorok kellenek, azt nem kell kiváltani, így értékes cuccokat szedhetünk ki az érmés boltból.
    Sikeres dobálgatást mindenkinek:)
     
    he1951, Éva0315, Hahacska és 24 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Úgy tűnik nem lesz veszélyes;) s az ajándékok jók!
     
    Éva0315, benedekbobe63, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  7. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Hát, olyat még nem látott a világ, hogy valami úgy legyen jó mindenkinek, ahogy vagy. ***
    Azok, akik meg firtatják az eventleírások hosszát, kíváncsi lennék, hogy utána hányan állnak be megkérdezni azt, ami le van írva. Na, hagyjuk.
    Én mindenesetre nagyon köszönöm mindannyiótok áldozatos és kitartó munkáját!
    Ezt a típusú eventet még sosem csináltam (ami semmit nem jelent részemről, sokat nem csinálok) és még gondolkodom, hogy pajtatöltögessek vagy foglalkozzam ezzel. Az event tetszetős, nehéznek nem tűnik, a kedvenceim a ládát adó felhők (bár ez szép hosszan érik), de még átgondolom. Mostanában nagyon belejöttem a pajtatöltögetésbe, lehet, hogy maradok ennél és Szegő Pipirénkével amúgy is mindenképpen szeretnék találkozni a jövő héten.
    Aki belevág, annak kívánok örömet és sikert benne! :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.5.21
    he1951, Éva0315, bocsika67 és 14 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Valóban hosszú érésű a felhő... de az étterem fejlesztések is ott lapulnak;) Azok is olyanok mint a felhők.. hosszú távon is hasznosak tudnak lenni;)
     
    Éva0315, bocsika67, rudcsi24 és 9 más kedveli ezt.
  9. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Igen, igen, tudom, hogy igazad van. Ezért lamentálok. Viszont számomra az is fontos, hogy a játék élménye megmaradjon, nem akarom amolyan kötelességből csinálni, mert később jó lesz. Ezért nem csinálok sok eventet, mert nekem ez sok. Viszont a sok event lehetőséget ad arra, hogy mindenki a számára tetsző módon élvezkedjen a farmján, tehát ez egy jó rendszer, ami választási lehetőséget ad. Szóval ez olyan bőség zavara most nálam! :D
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    ;) Értem!
    Viszont nagyon csendesen megjegyzem... ez egy stratégiai játék... :music: Nem árt ha van cél...
    Mittudom én.. Pl a zőld csík, vagy a pajta, a gazdakör... vagy akármi;)
    Mert minden játék elemet maximumon tolni tényleg nehéz... számomra pl lehetetlen:wuerg:
    Pont ez a sok választási lehetőség teszi széppé és nehézzé ezt a játékot;)
    Dönts úgy ahogy a játékodnak a legjobb!
     
    Éva0315, daszi, eviii_mee és 4 más kedveli ezt.
  11. flazarne

    flazarne Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, honnan tudnék 600 db érmet szerezni, hogy pl. 5x kiválthassam az étterem fejlesztést? mert a leírás szerint max. 400 érmet lehet nyerni feltéve, hogy mind az 5 próbálkozási szintet megtudom csinálni.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  12. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Sziasztok! Az ismertetőt még csak átfutottam rögtön ide jöttem okosodni. A gaz mennyisége letermelhető és a farmon a felreppenőt is lehet befolyásolni ha nem elég lehet 0-percezni. Mivel event és felhő nem kérdés csinálom. Tetszik az új étterem is ha nem is fullosra, de legalább a romantika ládáig felviszem. Bár a zöld csík emelkedése sokat jelent nem mindegy hány százalékot emel még átgondolom idő van rá. Várom a holnapi kezdést még átolvasom rendesen az ismertetőt, hogy mivel várjam. Szép napot mára jó pihenést kívánok. Átolvastam és rájöttem, hogy ha a nekünk tetsző dolgokat mind ki szeretnénk venni ennél jóval több gazra lesz szükség. Én a magam részéről termelek és meglátom mire jutok. A felhő biztos meglesz a többi csak jutifali. Eléggé lenullázódtam zöld csepp ügyben próbálok a szigeten nézni valami gazdakört amiből még szedhetek meg kiveszem a farmpengős boltból a lehetőséget. Ismét nem unatkozunk.Visszagondolva ez egy jó kis event ami eddig volt mindig sikerült meg lett a felhő is. Most egy kicsit több kell, de hajrá. Szerintem kell hozzá gondolkodni nekem sokszor sikerült eltalálni a megfelelő kellékeket. nem mondom, hogy elsőre, de ha képben vagyunk összejön. Ez megint azon múlik mit gondolunk melyiket válasszuk? Ha elsőre nem megy már látjuk mit kell javítani. Szerintem az egy jó kis játék nem szerencsefüggő /ezt a felreppenőre értem/ és ha logikusan átlátjuk és megfelelő mennyiségű gazt le tudunk termelni jöhet a Kánaán. Csak szorgalom kell hozzá.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.5.21
  13. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Egyszerű, ott a válasz az ismertetőben:

     
    Éva0315, bocsika67, zsuzsa-mama és 12 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Remélem nem értem félre az ismertetőt, de én úgy értettem, hogy a minijáték ismételhető, tehát kiveszek annyit az alapeventből ahány érmét tudok aztán folytatom a minijátékot tovább: "15 csillagos érmét minden lejátszott minijáték után kapunk, az elért eredménytől függetlenül." már "csak" 15 éremért.
    Köszönöm szépen a megerősítést, nem tévedtem a minijáték folytatható ameddig bírjuk és meg nem lesz a megfelelő éremmennyiségünk :)
     
    Éva0315, zali1111, zsuzsa-mama és 11 más kedveli ezt.
  15. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Szia.
    Minden minijáték ad 15 érmét, az 375 darab, csak a felhőig. Ehhez már csak 225 kell a függönyökhöz.
     
    Éva0315, inanna11, maszilva és 6 más kedveli ezt.
  16. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    Sziasztok!
    Nagyon szépek a fejlesztések, de nem találom az alapot. Mire tegyem őket?
     
    Éva0315, _Ilona49_, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  17. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Éva0315, zsani_apja, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    600 csillagos érme a minimum amit el szeretnék érni;)
    Meg még néhány száz amit jó lenne;)
     
    Éva0315, ildiko44, zali1111 és 7 más kedveli ezt.
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Egy malomterméket ajándékba kapunk, így a felhőig 24-et kell csinálni. Ehhez kell
    19560 eventnövény (két területről), és
    1320 felröpi (3 területről.
    A növény 16 körrel termelhető meg, a 6:40 érésidő napi 4 aratást tesz lehetővé (éjszakázás nélkül).

    A 25 játékkal minimum 375 érme szerezhető, de a gyakorlatban ehhez hozzájön még 150-250(esetleg 400), az első teljesítések jutalma. A felhőt és a dekorokat megkapjuk, így arra nem kell költeni. A dekorfejlesztések 600-ba kerülnek, az a 25 játékkal minden valószínűség szerint összejön, de az időbe beleférnek további játékok (normál játékkal 2 aratásonként nagyjából 3). Aki szeretne szezonpontot illetve -zsetont, vagy pörgetést, szupertápot, stb. kiszedni, az túlórára kényszerül.
     
  20. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Igazad van, köszi a pontosítást :)
    Napi 4 aratással, cirka 4,2 nap alatt teljesíthető az event, vízzel és trágyával.
    Ehhez szükséges a farm és a szántó teljes területe, 404 kiskocka.
    A tisztáson pedig lehet kisérletezni a rövidebb hosszabb növényekkel.
    Az érméknél csak a minimállal számoltam, amit pluszba össze tudunk hozni az már ajándék ;)
     
    maszilva, -hanny2-, Éva0315 és 19 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.