Visszajelzés Viking saga XIII. - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 1.11.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU


    Kedves Játékosok!

    Ezennel megnyílik a „Viking Saga XIII. event csevegője!

    [​IMG]

    Az event kezdete várhatóan: 2022. november 02. (szerda) 14:00 óra
    Az event vége várhatóan: 2022. november 08. (kedd) 14:00 óra


    Event jellege: Növénytermesztős, felröppenős, malomban előállítós, mini játékos
    Eventnövény: Illatos varjúháj
    Az event felröppenője: Ivókürt
    Malomtermék: Viking erőleves

    Különleges kellék: Csillagos érme
    Event elkezdéséhez szükséges feltételek: 3. farmos szint
    Az event nehézségi fokozata: Közepes/nehéz

    Az event a Főfarmon és a Szédült szántón zajlik.

    Az event a hírek felületéről, az event óráról,
    a Főfarmon, a Szédült szántón valamint az Erdei tisztáson megjelenő eventbejáratból érhető el.

    [​IMG]

    Az event ismertetője >> ITT << olvasható.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban lehet segítséget,
    tanácsot kérni, a probléma pontos leírásával, farmnév és User ID szám megadásával:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok


    Eventekhez segédlet >> ITT << található.

    A bónuszlexikon >> ITT << olvasható.

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >> ITT << olvasható.

    Földterületek hozamtáblázata >> ITT << olvasható.

    Panasz esetén, a panaszkönyv áll rendelkezésre:
    Panaszkönyv

    A csevegőre is a fórum szabályzata vonatkozik.
    További tudnivalókat a fórum szabályairól itt olvashatóak:
    Házirend


    [​IMG]
     
    marcsi152, GA-BI-O-Farm, .barbi1. és 9 más kedveli ezt.
  2. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Ingrid ismét visszatér hozzánk.
    Termessz illatos varjúhájat és gyűjts ivókürt felröppenőt. Készíts viking erőlevest, majd kínáld meg vele Ingridet, hogy részt vehess a baltahajigáló játékban.
    A minijátékok során, csillagos érméket is gyűjthetsz. Amit a Viking üzletben tudsz elkölteni.

    Sikeres játékot kívánunk mindenkinek!
     
  3. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Felhő, piccolo ládák, új gyár fejlesztés, minden van ebben az eventben;)lesz miért dobálózni az biztosxD
    Amaránttal fogom várni az eventet :p
     
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A matek:

    A teljes eventhez 34 játék kell, amihez 33 malomterméket kell gyártani (egyet kapunk ajándékba). A 33 malomtermékhez kell 16137 db eventnövény és 1023 felröpi. A növény a megszokottnál hosszabb érésű, 7:30-es; vízzel-trágyával 5:24. Így napi 3-4-szer aratható. A szükséges mennyiség 13 aratással van meg, ami napi 3 aratással 4 nap, vagyis kényelmesen letermelhető. Két terület játszik, a fő farm és a szántó; egy kör hozama tehát 1212 növény. A felröpi nem csak a két eventgazos területről, hanem a tisztásról is jöhet, így ott érdemes felröpizni.

    A 34 játékkal 510 csillagos érme szerezhető, plusz az első eredményekért legfeljebb 400. A 4 gyárfejlesztés 400 érme, marad Piccolóra, bónuszládára, dekorokra, egyéb himi-humira legjobb esetben is 510 érme. Ha nem jön össze a 34 próbálkozásból egyszer sem elsőre a telitalálat, akkor pedig csak 360. Egy Piccoló és vége is.
    A 4 fejlesztés és a 3 Piccoló 1450 érmébe kerül, ami minimum 70 játék, azaz 33741 eventgaz (27 kör) és 2139 felröpi.
     
    Utoljára szerkesztett: 1.11.22
    PalMa, Kukackukac, mamka49 és 69 más kedveli ezt.
  5. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Sziasztok.
    Míg a világ világ nem fogom megérteni mire fel ad a 3 dekorból kettő használhatatlant?! Dehogy is veszem meg pluszban még akkor sem ha mindkét farmomra ráférne a jó dekor. Sorozatban minden eventben 25 és 30 órásak?! Elmászott ott fenn
    valakinek a tablettája?! fúúúúúúúúúúúújjjj!!!!!

    Az "idősebb" játékosoknak meg már úgy sem kell?! Akkor legalább a kisfarmosoknak maradt volna a hagyománynál, 24 órán belül!
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Drága a bolt... alsó hangon is 3050 érme kellene...:music: Piccolók és a fejlesztések:music:
    A javítás után elég lesz 1450;)
     
    Utoljára szerkesztett: 1.11.22
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    A matekot köszi...a csillagos érméken már én is agyaltam, hogy igen csak szűkös...:)
    Tudod a hónap első napja van, a fizetéseket még nem utalták...bízom benne, hogy kapunk változtatástxD
    Az a 15 csillagos érme nagyon karcsú a lejátszott játékok után -.-
     
  8. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    A központ döntése alapján változás történt a Viking üzletben az árakat illetően.

    https://board-hu.farmerama.com/threads/viking-saga-xiii-2022-november.22964/#post-1284957

    Főjutalmak

    NévÁra
    Csillagos érme
    Vásárlási limit
    Harcos leves2501
    Csataüvöltés3501
    Több balta, nagyobb móka4001
    Léggömgyár fejlesztés1004
    Egyébjutalmak

    NévÁra
    Csillagos érme
    Vásárlási limit
    40 x szupertrágya3052
    15 x Kacsa Kata szupertrágyája3002
    10 x Kacsa Kata turbótrágyája3002
    15 x szupertáp3602
    2 x party pörgetés3552
    „Ozmium” talányos fa2102
    „Kjúsú” talányos tiki-fa2102
    „Marin” talányos tenyészet2102
    „Buran” talányos tiki-tenyészet2102
    Bónuszláda2003
    „Piccolo” titokzatos láda3503
    Farmmunkás kupon 1 órás1502
    Farmmunkás kupon 3 órás2502
    Trágyás láda2003
     
  9. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Így már barátibb számok lettek...a célom a dekor fejlesztések, és a piccolo ládák...
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    A cél 1450 érme;) Ez így már jobban tetszik;)
     
    stb_farmer, gomboc58, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  11. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    Sziasztok! Léggömbgyár kitehető honnan lesz?Az alap...
     
    stb_farmer, szellorozsa és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ajándékba kapja minden farm... az akció ideje alatt az első belépésnél;)
     
  13. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Sziasztok!
    Hát én maradok a fejlesztéseknél és a piccoloknál, de még így is rá kell megint fordítani egy kis pluszt, ha végezni akarok.
    A többséggel ellentétben én kifejezetten utálom ezt az eventet. Semmi szórakoztató nincs benne, csak véletlenek tömkelege.
     
    apus54, Kukackukac, stb_farmer és 26 más kedveli ezt.
  14. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    A meghirdetett eventek között van a tájékoztatója: https://board-hu.farmerama.com/threads/vásárlási-ajánlat-léggömbgyár-dekor-5-5-fejlesztéséhez-2022-november.22966/

    Köszönöm a számítást! :)
    A felhő tetszik, mert ládát ad*, tehát csinálom, de csak a 34 játékot, mert azzal ki tudom venni a gyárfejlesztéseket, a maradékot meg majd eldöntöm. Nem kedvelem annyira ezt a típusú minijátékot, a Piccolókba meg most nincs kedvem feccölni energiát, hogy mind meglegyen.

    Sok sikert és kellemes hetet kívánok mindannyiótoknak! :)

    *https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-amit-egy-láda-rejt.14444/#post-1005652
    Trágyás láda[​IMG]3 db szupertrágya,
    1 db Kacsa Kata szupertrágyája,
    1 db Kacsa Kata turbótrágyája,
    1 db szupertáp
     
    Utoljára szerkesztett: 1.11.22
  15. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Sziasztok!Már majdnem kiesett a szemem,hogy hol találom a léggömbgyárat,már mindenhol kerestem a farmon,de még jó,hogy nem adtam fel és jöttem olvasni is:music::DJó játékot mindenkinek.
     
    Kukackukac, stb_farmer, gomboc58 és 9 más kedveli ezt.
  16. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Kigyűjtöttem a ládákat, amiket az új dekor adhat, hogy könnyebben kalkulálhassatok. Kérem a moderátorokat, hogy maradhasson posztom, mivel a dekornak nincsen csevegője és ez az első event, ahol meg lehet kezdeni a gyűjtögetést a fejlesztésekhez! Forrás: https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-amit-egy-láda-rejt.14444/

    7-16. szinteken 1 db
    Sörfesztiválos láda I[​IMG]Farmszint x 80 TP, Szupertrágya 1 db
    Kacsa Kata szupertrágyája 1 db, Kacsa Kata turbótrágyája 1 db
    Aranybanán 1 db, Szupertáp 1 db
    Vidám állatos láda II 1 db, Tökfilkó állatos láda 1 db

    17-18. szinteken 1 db
    Romantikaláda II[​IMG]5 szupertrágya, 2 Kacsa Kata szupertrágyája, 2 szupertáp, 2 Kacsa Karta turbótrágyája, 2 Luxus bájital, 2 farmpengő

    19-24. szinteken 1 db vagy a 25. szinten 2 db
    Forgatag cuccainak ládája[​IMG]farm szint x 500 TP,
    5 Kacsa Kata szupertrágyája,
    5 Szupertrágya,
    2 Szupertáp,
    1 Vámpírszérum,
    1 Répás-almás csatni,
    1 TP/TTP betakarítási bónusz S,
    1 TP/TTP betakarítási bónusz L,
    1 Party pörgetés,
    2 Aranybanán
    Megjegyzés ehhez a ládához: a Vámpírszérum az a termék, aminek nem beszerezhető a receptje, így csak megvenni tudod a piacon, ha valamikor, évekkel ezelőtt nem tettél rá szert. Hatása, mint a RACS-é, de csak és kizárólag a Telihold területein!
     
    **jeje**, Kukackukac, stb_farmer és 16 más kedveli ezt.
  17. zolix93

    zolix93 Junior szaki

    Kissé leamortizáltam magam az előző eventen, de megcélzom a felhőt, meg a piccolo ládákra fogok sztem rámenni, meglátjuk mennyire lesz elég. A fejlesztős cumó kimaxolását el tudom engedni. Vagy inkább a fejlesztős cumóra menjek? Nálatok mi a prioritás? :)

    Illetve egy kérdés: a minijáték lényege most az, hogy megtaláld a jó kombinációt, vagyis találgatni kell? :D
     
  18. banya52

    banya52 Fórum-zöldfülű

    köszönöm ,én is.
    köszönöm.
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    A fejlesztések, hosszú távú biztos zöld csíkra ható hasznot hozhatnak... A piccolóból is lehet jó dolog;) De lutri...
    Neked kell tudni mi a fontosabb;) Én a fejlesztésekkel kezdem aztán jönnek a piccolók;)
     
  20. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Helló!

    Én azt javaslom, hogy nézd meg, a dekort hogyan tudnád felfejleszteni, mit ad a számodra elérhető szinteken és előreláthatóan mennyit fogsz tudni a megadott időintervallumban költeni (mert a max. felfejlesztéshez kell) és eventekkel foglalkozni. Én kezdőként az első gyárat elengedtem, csak minimálisan fejlesztettem, de nem ott volt a hangsúlyom. A másodikat az eventekből kivehető minden fejlesztésekkel felszereltem. Csak a harmadiktól kezdve kezdetm el rá költeni is.

    Vélemény: ha most kimaxoltad az eventet, akkor a dekorral én nem foglalkoznék. Lesz a fejlesztéséből ami összegyűlik és pont. Ráadásul ez nem egy "hűha" tulajdonságú dekor, amit ne lehetne nyugodt szívvel elengedni. Én építkeznék, gyűjtögetnék most egy darabig, de csak séta tempóban és ebbe a dekorba meg a következő pár eventbe nem tennék bele csak a "felhőig szükséges minimumot" kényelmes tempóban, minimális, csak felszaporításhoz szükséges extrákkal. Legfeljebb, ha marad még időd és kimatekozod, hogy mennyi érméd kell, akkor séta tempójú túlteljesítést csinálnék, semmi képpen nem extráznék.

    Ez az event abszolút szerencse, véletlen alapú minjátékkal megy. Tehát igen, találgatni kell és minden körben újra kell kezdeni a találgatást. Én megérzésre szoktam menni, így meg szokott lenni elsőre mindegyik szint, de volt már, hogy az 1. találatom kimaradt egyszer.

    Jó játékot kívánok neked! :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.