Visszajelzés Gyógynövények rejtélye 3. csevegője

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by mamarygen, Jun 12, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Titokzatos85

    Titokzatos85 Fórum ismerője

    Sziasztok! Hogy lehet hozzá jutni a völgyi rózsához, mert az ültetőablakban nem jelent meg?! Köszönöm
     
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU


    Szia.

    Ebben az eventben nem kapunk kezdő magot.
    Először felröppenőkből kell malomterméket keverni, majd ezért kincskeresést játszani.
    A játékért kapott ládákból bontható az ültethető mag.

    Kérlek olvasd el figyelmesen az eventismertetőt: https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/gyógynövények-rejtélye-3-event.18193/
     
  3. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    41 / 50 a jelenlegi állásom, mindkét felhő megszerezve, most arra várok, hogy a pitypang beérjen - legyen a lámáknak tápja - mert enyvesdoboz hiányom van, ezután ólakat rakok ki.
     
  4. kicsicica!!!

    kicsicica!!! Fórumelemző

    Sziasztok!

    Gratulálok mindenkinek, aki már készen van, és sok kitartást annak, aki még ültetget. :)

    Én is kész vagyok az eventtel, felhők tegnap óta aktívak. :)
    Nálam tegnap estefelé volt a növényeknek a legmagasabb áruk, gyorsan piacra is dobtam azt, ami megmaradt. Így kerestem viszonylag gyorsan 700-800 millió csengőpengőt.
    Én elégedett vagyok ezzel a teljesítményemmel. A felröpik jól jöttek, bár tény, egy óriás csomag besegített a jó haladásba, de nekem ez most megérte.
     
  5. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Nem fog velem kitolni a BP! Hiába dugta el a kincsesládát, én biztosra megyek!
    [​IMG]
     
  6. DevilMókus

    DevilMókus Fórum elő legendája

    Sziasztok! Felkészültem a 2 . részre, kimentek komposzton szép ütemben vízzel trágyával kk-val a nálam lévő magok.:music:
    Reggeli aratás elött lejátszom a hátralévő játékokat, majd 1 szer2 kockára mennek a magok/ A 13.-as event-bónusz csak 4h-aso_O azaz hamar kell lehozni , ha 480-nál több lesz a mag ,akkor 1szer1 megy ki/o_O:oops:.
    Várhatólag a+8 bónusszal jóval több növényem lesz mint ami kell a maradék 19 feladatra, azaz a maradék megy a piacra, remélhetőleg megveszik még;)o_O:oops:
    Mivel az utolsó három bonusz már a növényekre szól valószínűleg kihasználom valami értelmessel még. :music:Talán páfrány de majd kiderül mi fér bele:music:
    További jó játékot , szerencsés keresést;):p
     
  7. egresinebobe1

    egresinebobe1 Kivételes tehetség

    Sziasztok. Nem boldogulok a cserével. Nem írja ki, hogy hány db magom van, és azt sem, hogy mennyit szeretnék cserélni. Van valakinek ötlete, azt megköszönöm.
     
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kifejezetten magot lehet csak cserélni (tehát amit ládából bontunk), nem kifejlett növényt!
    Rákattintasz arra a magra, amit cserélni szeretnél, és arra, amelyikre. Majd a +/- gombokkal beállítod a kívánt mennyiséget.

    Itt van pontosabban leírva: https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/gyógynövények-rejtélye-3-event.18193/#post-1005813

    Ha még gondod akad, képernyőképet hozva valamelyik segítségkérő topikba írj, kérlek.
     
  9. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Nos, úgy tűnik, mégis átléptem az 1 milliárd csp-s hasznot!:D Nagyon örülök! 2 óra múlva beérnek az utolsó magok is...azok még kimennek a piacra;). igaz, bent van a malomban még 8 üvegház és még 2 bekerül majd, ha lekeveredik a lámatáp, de nem biztos, hogy a játéknak nekimegyek újra. Majd holnap meglátom az árakat a piacon, ami egész nap erősen hullámzik. Hajrá, aki még nincs kész, van idő!
     
  10. vm68

    vm68 Rutinos

    Végre egy kis sikerélmény :)
    Tegnapi szerencsétlenkedéseim után, rám fért.
    Igaz hagytam a 8. játék utáni bónuszt veszni, de most jólesik látni a 16 db növényt 1 kockán :)
    Mindent elkövetett a játék hogy ne találjak semmit :D
    Pedig még az előző játékról is meg van a négyzethálóm, segítségnek, vagy inkább hátráltatásnak :D

    Mivel tyúkólak voltak 3 szántón, így a fák mellett döntöttem. xxl lilaakác, xxl parafa, xxl alma. Pont annyival egészítették ki a tyúkokat hogy tudtam haladni :D
     
    Last edited by moderator: Jun 15, 2019
  11. DevilMókus

    DevilMókus Fórum elő legendája

    Szia! Én is ilyeneket tettem ki meg magnólia őszibarack xxl ami általában kell gyorsítva, és meglepő módon adták a ropikét majdnem telibeo_O;) A kezdéskor a 23h fák egy területen/202/ volt kb 60 röpi...:music: ami ugye a 1/3- se,minden röpi segítővel együtto_O néha nagyon nem értem mi miért van...:music:o_O
     
    vm68, ulmo12, Kuzdern and 1 other person like this.
  12. egresinebobe1

    egresinebobe1 Kivételes tehetség

    Nagyon köszönöm a választ,de én szúrtam el, mert a már learatott növényeket szerettem volna cserélni. Félreértettem. Köszönöm.
     
    ulmo12 likes this.
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Gratulálok, nem gondoltam,hogy ennyit lehet keresni a magokkal,mem próbáltem az előzőben,
    de most már másfél millánál tartok én is.
     
  14. Titokzatos85

    Titokzatos85 Fórum ismerője

  15. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Köszönöm szépen. Legutóbb késve kaptam észbe, kidobtam a maradékot a piacra és még 1-2 napig utána buzgón gyártottam a röpit, és kerestem a kincset, pár100 millió jött össze. Most nagyon kevés időm volt tegnap délig, de pont jókor kezdtek érni a magok, és előtérbe helyeztem a piacot, az eventbe mindig csak egy részét adtam be, hogy haladjak azért egy kicsit. De biztos vannak sokan, akik majd csak most kezdik beadogatni a piacról vásárolt magokat, mert a saját termésük a piacon landolt, jó drágán;). Nekik gratula a türelmükért...én eventfüggő vagyok , a csp másodlagos...bár ekkora mennyiség azért megmozgatta a fantáziámat;)
     
  16. Bubus

    Bubus Utánpótlás-írogató

    xDxDxDxDxDxDxDxDxD
     
    cskati01, Gio, Sanyat and 1 other person like this.
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok mind a két felhőm beérett most még piacolok 1 keveset :)a mostani Gyógynövényes event szerintem a legkönnyebb a 3 közül.....
     
  18. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    nekem az állatokra jön
     
    Kuzdern and Gio like this.
  19. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Kati, kedves, jól értelmeztem? Erre a két vacak felhőre-amit kis odafigyeléssel meg lehet csinálni simán-elpörgettél 400-at? uff :D Se uff, se off ne legyek: felénél tartok, lassú, hegymenetben, egy nap késéssel. Szerintem beérek a célba. Sok sikert mindenkinek!
     
  20. cserfibaba

    cserfibaba Törzsjátékos

    A piacozásnál nem az a lényeg, hogy feltornásszuk az árakat és meggazdagodjunk, hiszen az event rövid ideje alatt nem tud az egekbe szökni a növények ára. -------- ez nem igazán jött össze :/
     
    Ribiszke, franyo121 and Anna051955 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.