Visszajelzés Boldog foltok csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 21.8.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Csak fejlesztés! Nincs hozzá alap fa.
     
    Kuzdern, kelleri, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Ez egy átlagos event az érmés-boltos kínálattal. Ennyit a sima pörgetésből is kapsz és nem kell hozzá ültetni.
    Toma írta hogy élvezhetőbb legyen a játék és ezen elgondolkodtam. Ha élvezhetőbb, akkor sokat szeretnél vele játszani, de ha a nyeremények ugyanazok, akkor meg minek? Dominózni itthon is tudok úgy, hogy nem kapok érte Farmpengőt és még szeretem is. Egyszer már mondtam, hogy jó lenne, ha nem korlátoznák a boltot, beraknának mindent, kuponokat, partyt és mindenki annyiszor venné ki, ahányszor akarná. Aki akarna, az ültessen 200 ezer növényt a nyereményért, de aztán rájöttem hogy nem lenne jó, mert pár játékosnak olyan lenne, mint az első királynő, a többiek meg lemaradnának. Azóta látom, hogy inkább az egyenlőségre törekednek a játékban. Amennyit ültetsz, annyit kapsz. Ezért kell jól megfontolni, hogy mit is szeretnél egy játékkal kezdeni, mit szeretnél kiszedni belőle és ne legyen a végén rossz érzésed.
     
    -happy58-, vízinyuszi, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  3. aida2330

    aida2330 Fórumfelvigyázó

    Én imádom! Eddig 656 ruhaanyagból raktam ki a táblákat. A bolt 3/4-e felvásárolva és még van 41 órám!:);)
     
    erko63, Kuzdern, -picike40- és 7 más kedveli ezt.
  4. DevilMókus

    DevilMókus Fórum elő legendája

    Szia!Csalóka ez .. o_OMert semmiből se lesz sokk, de gondold végig ha Fp-ért mindenből veszel, vajon mennyit is ér 2000-3000?o_OA bolt valóban átlagos de könnyen lehozható.o_O
    Nyilván ha valaki tp -re megy, v piacozik , v gazdakörbe lát valamit akkor nem éri meg.:music:
    De nekem jobb híján szórakoztató most.;)xD
    Ami ritka mert ha fullra kész vagyok 1 eventel aligha csinálom még.;)Azért kap nálam ez az event 10-ből csak 7-et mondjuk mert lehetne még jobb is ahogy Toma írta van még benne potenciál:p
     
    -W-595-, Domos52, vízinyuszi és 5 más kedveli ezt.
  5. FRANCIS122000

    FRANCIS122000 Haladó

    Köszi, akkor nem éri meg megvenni.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ha szórakoztat, akkor csináld. :) Engem nem szórakoztat. Lehetne sokkal jobbat csinálni, de nem fognak. :D
     
  7. kelleri

    kelleri Fórummogul

    Cserenapkor beszerezheted az alapot ha ügyi vagy :)
     
    -happy58-, genka53, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  8. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Annak én is örültem, hogy az ólakat ki tudtam váltan, csak ami kijött belőlük, annak már nem annyira.... :music:xD

    Valahol menet közben nekem is a királynő jutott eszembe, ha sikerül jól összerakosgatni a foltokat, akkor elég szépen adja a farmhoz szükséges holmikat. :p:inlove::)

    Vehetsz egy foltot. o_O:)
     
    -happy58-, Kuzdern, -picike40- és 5 más kedveli ezt.
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Soha nem törekedtek az egyenlőségre. Ez kamu. Az új TP táblának is egyetlen célja van, hogy Egy 10-15ös szintsávba hozza az aktív játékosok jelentős részét. Így nem kell tartaniuk a szint szerinti diszkriminációktól. Nem kell szint szerinti event. Az nem jött be többször egymás után sem.
    A korlátozás rendben volna, ha kis fékek lennének helyettük. Itt teljesen más van. Bizonyos dolgokat meg kell tenni néha, mert jó cucc van benne (taktikai, stratégiai dolgok). De a sallangok mindig ráfizetésesek, bruttó. Tipikusan a zavarosban való halászás a játék már.
    Kismillió növény, kismillió fa és állat. Kismillió talánytikizatos, kismillió bónuszfajta, kismillió tyúklépés, és kismillió folt hátán újabb folt. Vagyis a játék játszhatatlan.
    Jól szemlélteti a tápok összetevőinek az irdatlan mennyiségekre való korlátozása a játék stimulálására. Nekem már ötletem sincs, mit kellene. Már nem érdekel. Még nem döntöttem el, hogy évfordulókor, vagy a TOP után, de minden jel szerint bezár a bazár. Sokat kritizáltam már őket, nem fogott rajtuk. Ezután már nem kívánok a kritikusuk lenni. Lemondtam róluk. Semmit sem kritizálok esztán, így sem pozitív sem elmarasztalót nem kell már hallani tőlem. De azért egy-egy otromba hasonlat lesz. De az nem lesz kritika.
     
    -picike40-, farmeres53 és nagyjuli kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Óóó, hányszor olvastam tőled, hogy bezár a bazár, aztán mégis itt vagy. Viszont nem tetszik hogy állandóan kritizálsz minden eventet, mert viszel magaddal olyan játékosokat, akiknek ez meg se fordult a fejében. Ha nem tetszik egy event, akkor maradj csendben és ültessél salátát. :D
     
    BackOffice, -happy58-, genka53 és 17 más kedveli ezt.
  11. gabianyus

    gabianyus Fórum ezredese

    Felhő kipipálva :) Haladok tovább hátha a dekor is meglesz pluszban 550-nél. Most estére röpi miatt hosszút ültettem, növényt már túltermeltem.
     
    -happy58-, Kuzdern, bummka38 és 3 más kedveli ezt.
  12. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    Szia !!

    Tökéletesen igazad van, Lehó a negatív kritikáival viszi az embereket a susnyásba.
    Olvasom, már más is elkezdte a pontozást, 10-ből 7 pont ez az event, mennyi a ponthatár ??? mi van ha ha nem éri el a BP??
    nem nyer felvételt valahová ?? hová ??miért ??
    Tényleg, akinek nem tetszik ez a fajta játék, miért nem keres más szórakozást ? 80 millió játék van a neten, lehet találni.
     
    kukori80, BackOffice, -happy58- és 3 más kedveli ezt.
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Azt Te csak egyszer fogod olvasni, de lehet, hogy egyszer sem. Mert legfeljebb egyszer írom ki, hogy "Pá, pá! A farmom bezárattam."
    A múlt héten teljesült még egy célom. Maradt volna még egy, utolsó. Az viszont nem tőlem függ, így töröltem a céljaim közül.
    Most nem érek rá salátázni, de ha majd ráérek akkor inkább spenótot. Attól erős leszek.
     
    Ribiszke, -happy58-, Gio és 5 más kedveli ezt.
  14. DevilMókus

    DevilMókus Fórum elő legendája

    Szia! A 10 ből 7-et én írtam, de nekem ez az event kifejezetten tetszik őszeségében.xDCsak 1 példának írtam.o_O
    Másképp fogalmazva dobogós event amiben 1 kis átalakítással benne van az első hely is.
    Egyébként meg lehet túl sokat agyalunk azon mit kéne:music:Minden event visz valahová,pld az első dekor érésidő csökkentőnél én úgy láttam hogy felesleges, de mostanra kiderült hogy tévedtem van benne fantázia.o_O:eek:
    Mivel mi csak a jelenlegi tényezőkkel tudunk számolni a jövőbeliekkel nem.o_O
    Egyébként meg időnként lehet néha szünetet kell tartani, ahogy a mondás tartja a jóból is megárt a sokk.:):p
     
    Utoljára szerkesztett: 27.8.19
    Ribiszke, Kuzdern és rencsike982 kedveli ezt.
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Hát még az eventből!
     
    GA-BI-O-Farm és Ribiszke kedveli ezt.
  16. DevilMókus

    DevilMókus Fórum elő legendája

    Szia! Az eventek kellenek de néha én is úgy érzem nem árt kihagyni 1-2 -öt .;)xDA lényeg hogy szórakoztasson.:)
    Szerintem ennél túl kritikus vagy, de van ilyen, a játék alapvetően szubjektív ,volt már ami neked tetszett,o_O nekem kevésbé...:oops:
    Ahogy Kukori írta ami nem tetszik azt nem erőltettem.:music:
    De én nem hiszek a befolyásolásban, o_Onekem bárki mondhatja hogy valami jó v rossz ha nem úgy érzem;)xDxD
     
    GA-BI-O-Farm, -happy58-, aida2330 és 3 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    318 játéknál/malomterméknél járok . :cry:
    A jelenlegi tempómmal nem érek a végére , ezért extra mega giga turbó fokozatra kapcsolok . :inlove:
     
    GA-BI-O-Farm, Ribiszke, -happy58- és 5 más kedveli ezt.
  18. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok
    Most lett meg a 550. folt...számomra itt a vége...találkozunk a másik eventnél...már aki jön...xD
     
    kutyaszálló, -happy58-, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  19. aida2330

    aida2330 Fórumfelvigyázó

    Szia! Én 3 évet hagytam ki:)
     
    -happy58-, Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  20. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Szia Mindenki!!! 617 -nél tartok, igazatok van, tényleg van olyan jó , mint a királynő kosaras kapkodója!!!!;)
    Nagyon szeretem, kár, hogy hamarosan vége lesz!!:D:inlove::inlove:
     
    Ribiszke, -happy58-, Gio és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.