Visszajelzés Sörfesztivál 2019 csevegője

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by Wellwisher, Sep 18, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Jól mondják, hogy ez egy taktikai játék.
    Szupitáp mindig összejön annyi a kerékről, az eventekből, meg a ládákból, hogy kényelmesen be lehessen fejezni a tenyésztős eventeket (a nagyüzemi tenyésztésnek már régen búcsút mondtam a gyenge eredmények miatt).
    Szupitrágya szintén nem gond, a 10 db XXL be van nálam gyógyítva a Tölgyesre, mindig megvan a kellő utánpótlás, és persze ez is jön a kerékről, ládákból szép számban.
    A bőséges kacsa kata-utánpótlást a Kincsesen szárnyaló Mitikus Pegazusok biztosítják, de ez is jön ládából (és talán felhőről is).
    A farmpengőt tehát ezekre - pláne nem szabad pörikre - nem fogom "elverni", várom, hogy valami értékesebb jelenlen meg az FP boltban.
    Ergo, én még mindig azt mondom, hogy számomra hasznosabb, hogy csillagos érméért kiszedem a boltból azokat a dolgokat, amiket az FP boltból NEM lehet megszerezni - új titokólakat és titokfákat, bónuszládákat, farmmunkás kupokokat. S ha ezek mind megvannak, egye fene, jöhet pár FP-s kör is.;)
    (És Leho, csak tájul: én rendszerint a gyümölcskereskedőt is hanyagolom, a nublonokat pedig csak az összegyűlt felröpikhez mérten tömöm faterméssel.)
    Üdv, Kata
     
    Last edited: Sep 23, 2019
  2. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ez rendben is van, de 100-120 játék uzán a bolt már kong.
    A korlátlan sztrágya és sztáp nem lesz korlátlan ideig FP-ért. Azok változnak.
    Régen nem számít sem sztáp, sem sztrágya az eventek teljesítésénél. De ha cspből sztápot és sztrágyát állítok elő, azt hiszem az nem egy rossz üzlet.
     
  3. gabianyus

    gabianyus Fórum ezredese

    Sziasztok :)

    Nagyon nyögve nyelősen megy ez az event sajnos :( 49 játékon vagyok túl, és nekem késtöbbletem, viszont villahiányom van. Növényt és állatot is nevelek egyszerre. Próbálok hosszú növényt ültetni, de ez akkor is gáz, alig jön a felröpi. Délután megnyomom egy kis 0 percezéssel, legyen már meg végre a 60 játék, és a felhő.
     
  4. mingo826

    mingo826 Fórum ismerője

    Miket ultetsz, mert nalam pont forditva van. Allatotod mi van kint? A novenyekbol mindenikbol rengeteg villa jon joval a duplaja folott.
     
    gabianyus likes this.
  5. kata3378

    kata3378 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok:D

    Nekem 532 villa,kés 1 db .Szerintem ez azért durva arány.:cry:
     
  6. lompi01

    lompi01 Kivételes tehetség

    34-nél járok, nem sok remény van, hogy készen legyen... villa alig jön, késből rengeteg :(
     
    -W-595-, Kuzdern and -katalinjani- like this.
  7. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    48 játék sikeredett, állatok meghozzák a kés problémákat.
    2 nap alatt meglesz a felhősor is
     
  8. sanka56

    sanka56 Utánpótlás-írogató

    Én nem értem, bármit vetek, aratok, vaskos kés alig röppen fel. Így valószínüleg nem is tudom befejezni az eventet.Az cél, hogy vásároljunk?,
     
    Last edited by moderator: Sep 23, 2019
  9. Szinkler

    Szinkler Fórum mestere

    sziasztok, sajnos én sem tudom befejezni 30 nál tartok. tuti hogy 54 óra alatt még 30 nem tudnák megcsinálni. villából 411 db van kés 3 db. sajnos most ez van. :(
     
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Learattam 3 terület hortenziát , ami tegnap 1x1 volt vetve

    Csak vizeztem és trágyáztam .
    • Főfarm : 144 villa és 55 kés
    • Szédült Szántó : 144 villa és 56 kés
    • Tölgyes : 109 villa és 44 kés
    Ez összesen 397 villa és 155 kés , ami jelenleg 5 malomtermékre elég . :inlove:
     
  11. gabianyus

    gabianyus Fórum ezredese

    Raktárházak, farkasok, neon ólak, és mamut fák. Ezekből nekem szépen jön a kés. A villa is be fogja hozni a lemaradást. Krókuszt ültettem (sajna még nincs minden kinemesítve a 0 percezéséhez).
     
    Fatther and Kuzdern like this.
  12. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok Szép hetet mindenkinek...
    50 játék letudva a villatöbblet még mindig nyerésben...
    Hangya ,rája továbbra sincsen...majd legközelebb...
     
  13. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia nekem sem fog sikerülni már látom de nem adom fel. Lehet felhőm nem lesz de a kitehetők meglesznek. Lehet egyszer meg lehet majd venni hozzá a felhőt is. A boltból már kivettem ami érdekelt majd még meglátom mennyi érme lesz és szelektálok. Még néhány ólat lecserélek mert ahogy olvasom a neonon egy az egyben adják másnak hátha nálam is adakozóak lesznek. mármint a kést villám van 354
     
    Fatther and Kuzdern like this.
  14. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    44 játékot sikerült eddig összehoznom.
    Ólak vannak kint, a széleken nemesített havasi gyopár vizezve trágyázva.
    Van még idő, de ha úgy látom, hogy szerda reggelre nem jön össze a felhő, akkor 0 percezni fogok a krókusszal.
     
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Úgy döntöttem , ma és holnap tyúkokat termelek , és ha már termelem , jön a felröpi is
    A széleken Xxl almafák vannak .

    2 terület sárga tyúkól .
    • Főfarm : 9 villa és 5 kés
    • Szédült Szántó : 8 villa és 5 kés
    Ha üres lesz a tölgyes , ott majd búzával , zsázsával és répával kísérletezek . Főleg zsázsával .:inlove:
     
  16. doraemon24

    doraemon24 Törekvő

    Sziasztok! Van 682 villám és 18 késem....ilyenkor mi van? Már próbáltam mindent,ólat,fát,növényt,de nem jön a kés annyi amennyi kéne. :(
     
    kata3378, Fatther and kovacstne like this.
  17. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Ha 0 precezel a krókusszal az egálba hoz :)
     
    Kuzdern likes this.
  18. Valcsitanya89

    Valcsitanya89 Haladó

    Kést ide!Nem jön nekem sem ez a fránya kés!
     
    Kuzdern likes this.
  19. sadrika97

    sadrika97 Fórum hercege

    Én 30 játéknál vagyok, eddig növényeket ültettem, most váltok át állatokra. Egyre biztosabb, hogy 0 perceznem kell a felhőért.
     
    gabianyus and Kuzdern like this.
  20. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Sziasztok!
    Oké, hogy azt ültetek, amit akarok, de lehet, hogy ez a felhő mésem lesz meg nálam! :( A 0 perces növény villagyűjtésre jó, van is belőle 440 db, a lejátszott játékaim száma viszont csak 35, késem pedig nem nagyon van. Táp hiányában most tenyészteni is csak párkört indítottam...

    De minek is az a felhő? Van már 374 másik! El kell fogadnom, hogy hiába értem el a 219. szintig, napi három aratás már nem elegendő...
    Legalább kinn vannak végre az óljaim két teljes területen! Hátha csodát tesznek ;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.