Visszajelzés A nagy lakoma csevegője

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by Wellwisher, Oct 1, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. yerebes

    yerebes Fórum-zöldfülű

    Adj' Isten!

    Egy elég buta kérdéssel fordulok felétek. Nemrég kezdtem a játékot és tudni szeretném hogy mikor érdemes belefogni egy adott eventbe. Elolvastam az eventismertetőt és láttam hogy Bahamarama megléte is szükséges a befejezéshez, azonban nekem ilyenem még nincs, egy darabig szerintem nem is lesz. Így megéri részt venni az eventen? Termeljek ki mindent amit csak tudok vagy hagyjam a fenébe és foglalkozzak a gazdaköri küldetésekkel hogy minél előbb megszerezzem ezeket a területeket?

    Elnézést kérek ha off-topic a megjegyzésem, úgy érzem hogy ez a legjobb hely ahol feltehettem ezt a kérdést.
    Mindenkinek sikeres eventezés és jó szórakozást kívánok!
     
  2. Szirenn

    Szirenn Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Bocsi, a kérdésért mert nem pont az eventhez tartozik, csak a teliholdhoz. De itt biztosan van mindenki tudja a választ, csak én nem lelem sehol. Árnyfény körte hogyan lesz vagy terem. mi ad olyat? Nagyon köszönöm előre is a választ:)
     
    Kuzdern and Katka54 like this.
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Árnyfényműhely
    Műhelyben nem megépíthető.
    Indításhoz szükséges: 1 db szentjánosbogártáp, 1 db sötétlő szentjánosbogár
    Szükséges szint: 3.
    Tárgy mérete: 2x2
    KépNévTulajdonságokÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]ÁrnyfényműhelyTermény: 1 db árnyfény körte
    Érési idő: 03:30 óra
    Tapasztalatpont: 225 TP
    Trágya mennyisége: 1 db
    nem megépíthető2019. januárJack boltjából korlátlan számban kiváltható.
    Szükséges:
    30 Sötétlő szentjánosbogár,
    900 Süvöl-tök,
    700 Alkonyi árnyvirág,
    600 Denevérvirág,
    500 Izzó gomba
    - Ólválogatásban szerepelt.
     
  4. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum veteránja

    Hol találom a kisértet járta kúriát? nem tudom kitenni a tortácskát. Köszi előre is. Rossz a kérdésem.
    A kúria megvan, csak ott nincs a tortácska, a kitevő lehetőségek között. A többi területnél megvan, csak áthúzva. ID 9805208
     
    magdi06 likes this.
  5. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Szia Jack boltjában tudod kiváltani, kell hozzá 900 süvöl-tök, 700 alkonyvirág, 30 sötétlő szentjánosbogár, 500 izzó gomba, 600 denevérvirág
     
  6. tandem6

    tandem6 Fórumfelvigyázó

    Szia! Mivel a bahán is kell eventnövényt termelni, nem fogod tudni megcsinálni. Ha esetleg a tölgynél kitudod váltani akkor igen.
     
    -happy58-, Kuzdern and yerebes like this.
  7. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Nemrég kezdtem én is, még az első 10 magok érnek, 72 felröpi jött, majd alakul.... :p:)
     
  8. Döbi65

    Döbi65 Fórummogul

    A helyedben én az utóbbit választanám. Ez az event "kicsit" összetett még akkor is, ha minden területed megvan.
     
  9. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Kezdesnel 79 felropit kaptam az izzo peneszkere , most arattam az alkonyi arnyviragot 75 felropi jott ;)
    Maradok a hosszu eresu novenyeknel azt hiszem de lehet cserelgetni fogom :)
    Jo eventezest es sok sikert mindenkinek :)
     
  10. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere



    Szia! Szép estét neked:)


    Jöttem tájékozódni kicsit..., és örömmel tapasztalom, tényleg nem kell kiváltanom soha semmiféle altatót, elég egy ilyen matek levezetés nekem :DDD (nem bántás, imádom)
    Köszi az összefoglalót is, enélkül kb. vakon csinálnám az eventet:).

    Örök hálám:)
    Persze kutakodok tovább, hátha valamit nem értek
     
  11. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    Sziasztok. Kitettem, mind a három kitehetőt, most elkezdem a gyűjtögetést. Holnap megpróbálok belehúzni, hétvégén nem leszek sokat a farm közelében.
     
    -happy58-, Gio and Kuzdern like this.
  12. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    Szia!:)

    Szerintem csak a leírása túlbonyolított (a bonyolultsággal foglalkozzál, ne a teljesíthetőséggel).
    Egyébkén egy húzós, de egyszerű eventnek tünik, meg is csinálom...:DDDD
     
    Kuzdern and DevilMókus like this.
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Elkezdtem beadogatni. Mondjuk úgy, hogy éhenpusztulás az asztal mellett. Azok a fekete lovagi sisakok a rengeteg üres pléhtányér mellett! Fájdolni a tányért vagy a sisakot vagy mit tudom én mit. Ez még annál is rosszabb, pedig abban a szülinapiban a fájdoláson kívül nem volt semmi jó.
    Ronda és hánytató a teríték, valamint a tálalás. Beteges. A grafikusok is mehetnek lipótfalvára.
     
  14. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nekem is a Bahára engedte kirakni
     
    Kuzdern likes this.
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    És miért tetted ki?
     
    furmint111 and Hagymácska55 like this.
  16. DevilMókus

    DevilMókus Fórum elő legendája

    Sziasztok . Hát szomorún vetten tudomásul, hogy se a paradicsomséta se a kókuszszelet nem rakható ki a kúriára:oops:Hát ezt elégé bebambultam mert mintha úgy láttam volna hogy rakhatok oda is..:wuerg:Hát így már nem is annyira érdekes a történet mert hely az eddig se volt sehol...:oops:Ugye nem lehet csak röpivel foglalkozni o_Omert ez a két dekor nekem már felesleges:oops:
     
    furmint111 and Kuzdern like this.
  17. tandem6

    tandem6 Fórumfelvigyázó

    Na azért a kókuszos cucc nem olyan rossz, a leves a szemekkel na az már valami.xD
     
    furmint111 and Kuzdern like this.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem lesz nyitva a teliholdas topik egy hónapig ? :inlove::cry::p
     
    Kuzdern likes this.
  19. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    Ellentétben az előttem szólókkal én úgy gondolom, hogy - bár kiváltott Bahama nélkül nem tudod maradéktalanul teljesíteni az eventet (egy friss farmmal szerintem még azzal sem) - belekezdeni mindenképp érdemes. A feladat farmos és a teliholdas részét a bahástól függetlenül is tudod csinálni. Ilyenkor nem azt célszerű szem előtt tartani, hogy a végére érsz-e vagy sem, hanem hogy mit nyerhetsz/veszíthetsz azzal ha belekezdesz, illetve azzal, ha nem. Most nem kell nagy áldozatokat hozni, pl. milliós CSP értékű pajtacuccokat beadni. Az a 480 vérpáfrány simán letermelhető akár egy fél nap alatt. Az sem utolsó szempont, hogy az eventnövény TP értéke még a 169. szinttől elérhető, 22 órás jutáét is meghaladja. A farmos szintlépésekkel szerzett csillagok pedig hozzájárulhatnak a Baha mielőbbi kiváltásához.

    A Fejlődési taktika topikban számos hasznos tippet, módszert, tanácsot olvashatsz, amik segítségedre lehetnek a játékban.
     
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    13 db Vértölgy : 2 db felröpi

    35 db Borzongató fűz : 7 db felröpi

    3 db Szarkofágfa : 1 db felröpi
     
    furmint111 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.