Törzsasztal általános archívum

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by Csocsoovb, Nov 9, 2013.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Shiba86

    Shiba86 Törzsjátékos

    Sziasztok odusok!
    Drága Kamylla pihenek én annyi teendőm azért nincsen hála az égnek mosás meg vasalás
    a vasalásnak még nem akaródzik nekiállnom,de muszály lesz. :( a kaját azzuram megfőzte. a mosás.. jajj a mosás! (Ki kell teregetnem)
    Amúgy pihizek semmi komolyabb teendőm nincsen.
    A kis történet kissé morbid de jót mosolyogtam :)
     
    kamylla64 likes this.
  2. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Vivikém! A vasalástól nekem is hátramenésem van,de muszáj megcsinálnom...Hét közben valamennyivel több időm van,a hétvége zűrös nálam,akkor az egész család itthon van,a lányok szinte teljesen lefoglalnak bennünket..A férjem annyira nem is tud segíteni,mert hétvégén szokta megcsinálni a papír munkákat,így keveset tud besegíteni.
    De nem nyürrögök,teszem a dolgom..
    Most szombaton visszük Émykét egy nagy generálra,mosás,körömvágás,fazonra nyírás,meg minden ami belefér.
    Ha ideérek a hétvégén hozok csecse fotót róla,ha nem majd hétfőn...most kezd fogzani,mindent megrág,még minket is...

    Szép estét,aludjatok
    jól...http://kepfeltoltes.hu/view/141118/...c678135307221fca829c_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
     
  3. fettya

    fettya Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Szép estét! Napot! Itt vagyok én is igaz nem sokat! Olvasok és örülök hogy mindenkivel minden jó! Én meg vagyok élek és továbbra is kűzdök! :)
    Mindegy! Puszi kis csapat! majd egyszer talán beszélünk is! sajnos mennem kell, igyekszem vissza térni csak sajnos már nem olyan mint régen és ugye kiért? :( hmm Ez van jok legyetek sok puszancs nektek
     
  4. Shiba86

    Shiba86 Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Én is ideértem végre.
    Kamylla drága várom a fotót Émykéről! Én holnapra ütemezem a vasalást de akkor mindent. Meg csinálok rántott husit krumplipürével! Meg készülődök a karácsonyra egy két saját készítésű ajándékkal, mint pl karkötő. :) Holnap lesz időm mert ismét itthon pihizek!

    Petyám! Egyem a kis szívedet,de lehangolt vagy, úgy látom nincs minden rendben veled! Ha gondolod holnap tudunk találkozni!A múltat pedig ne háborgassuk hagyjuk békében. A fórum csapata sajnos szétoszlott mindenki éli az életét és mindenkinek más a fontosabb ez van amikor tudnak írnak ezt el kell fogadni nem pedig keseregni.
    Jöhetnél sűrűbben is de gondolom te is éled életedet, teszed a dolgodat. Tudod Változnak az idők vele változom én is...! :)

    Pusza nektek megyek aratgatni holnap jövök hozzátok!

    Merre jártok kisgazdák? Most magamnak írogassak?
    eme számmal kívánok pörgős napot mindenkinek. :

     
    Last edited: Nov 22, 2014
  5. fettya

    fettya Utánpótlás-írogató

    Sziasztok szép napot! Ma pihenek itthon így gondoltam kertészkedem, próbálom téliesítenni a kertet.
    Lassan jön a hó :) Vivi: Igen tudom változik az idő és változzunk mi is! :)
    Köszönjük ezt a kis nótát :D A kézi csinált ajándéknak nincsen párja, régen én is csináltam karkötött meg ilyeneket a tesómnak, rajzokat a szüleimnek. Igaz akkor még ovodás voltam :D
    Na mentem ahogy lesz időm még azért be kukkantok! Szép napot nektek
     
  6. Shiba86

    Shiba86 Törzsjátékos

    Sziasztok szép estét!

    A mai nap nagyon jó volt! Főnökmentesen dolgozva de vidáman nyugodtan,nevetve telt. Lehetne minden nap ilyen.

    Petyám a kézi készítésű ajándék valóban jó csak egy a baj időigényes ami meg nekem nem nagyon van nehéz tudom összehozni ha valamibe belekezdek annak a végére is érjek,de nem adom fel valamit úgy is kitalálok,megcsinálok!

    Idén kinél hogyan fog telni a karácsony? Én dolgozom aztán rohangálok egyik tesómtól a másikig.
    Örülök ha tetszett a zene majd holnap is hozok.
    Pusza nektek szaladok aratni vetni aztán csicsika mert holnap takarítós munkás nap!
    Elkezdődött egy event nagyon cukik a kis gesztenyemanócskák!A csicsókát meg kimondottam szeretem nagyon finom aki nem ismeri próbálja ki olyan mint a krumpli csak egészségesebb.:)

    Hát gyerekek mélységesen szomorú vagyok hogy magammal kell beszélgessek napok óta :( Nem lesz ez a topic így hosszú életű. Én kevés vagyok hozzá! Abban reménykedtem talán titeket is érdekel egymás társasága de csalódnom kellett. Mindegy ez van majd meglássuk mit hoz a jövő,legalább megpróbáltam.
     
    Last edited: Nov 23, 2014
  7. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Szép napot odusok!
    Ahogy ígértem hozom Émyke fotóit,nagygenerál után.Nagyon megnyírták,így most nem annyira cuki,mint hosszabb szőrrel,különösen a kis pofikája lett olyan nagylányos.
    http://kepkezelo.com/images/pr9sdkipybh64yppkb.jpg
    http://kepkezelo.com/images/dy2ynnp97vrc7fbi2qg0.jpg


    A hétvégénk elég nemérekrámertsokamelóval telt,meg rengeteg rohangálással..

    Vivi! A Karácsonyt nagyon várom,szeretem ezt az ünnepet,szerintem ez a legszebb mind közül...
    Nálunk a megszokott menük lesznek,itt kint sem újítunk,évről-évre hagyomány nálunk...Tyúkhúsleves,rántott pulykamell-rizibizivel,franciasaláta,...töltött káposzta.Édességnek a szokásos:bejglik,..mákos,diós,gesztenyés...rétes,túrós,káposztás..és zserbó...

    Szia Fettya! Örülök hogy olvashattalak..

    Legyen szép napotok,még majd benézek.
     
  8. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Sziasztok!


    Az Őszi szüret eventes ajándékok célba érése érdekében a topicot megnyitjuk.


    [​IMG]
     
  9. Shiba86

    Shiba86 Törzsjátékos

    Sziasztok odusok!

    Kamylla Nagyon nagyon cuki Émyke szerintem nem nyírták meg nagyon igazi szép kislány! Köszönöm,hogy megmutattad nekünk. Jól hangzik a karácsonyi menü nálatok! Nálunk nemigen lesz idén semmi mivel dolgozunk én is párom is még 24.én is így tesómnál karácsonyozunk és őrá marad a karácsonyi főzicske megoldása.
    Nem is bánom mert tavaly igencsak lestrapált a karácsonyi készülődés idén megérdemlek egy kis potyázást.
    Ja és a hal nálatok nincs hal? Nem szeretitek? Én imádom!
    Megyek aratgatni aztán vasalok mert most már tényleg nem tűr halasztást!
    Sziasztok.
     
  10. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Szép napot inden betérő odusnak!

    Szia Vivi! Az előző hsz-edre visszatérve...Én jövök,ahogy látom hogy van utánam írás.A hétvége az elég zsúfolt minálunk,akkor itthon van a család apraja nagyja,így sokszor még levegőt sem érek rá venni...:p:p

    Émyke sokkal aranyosabb volt kis szőrmók pofival,alig várom már hogy megint olyan kis bozóntka legyen,többet nem engedjük így megnyíratni,de így jár aki nem ismeri a nyelvet,és nem tudja megértetni magát..én ott vártam míg megfizurázták, és az összes végtagomat felhasználtam mutogatás miatt,még sem értette a kutyafodrász hogy ne nyírja már tovább...a férjem meg a lányait kormányozta a boltok sűrűjében..

    Karácsonyra minden évben ez a menü nálunk,valahogy hagyománnyá vált,néha pár újítást, ötletet próbálok szóba hozni,gyorsan le is intenek.
    Halat nem szeretjük,viszont nagy horgászok vagyunk,már Eperkék is fogtak halat,amit gyorsan körbehordoztak a többi horgásznak dicsekedvén,majd a dicséretet bezsebelve,még megjegyezték a halaikra,,"ennél apukám sokkal nagyobbat fogott,Én meg rohantam elhozni gyorsan Őket...:D:D

    Sajnálom hogy ezen a szép ünnepen dolgoztok,nálunk ha minden igaz a férjem megkapja az egy hét szabiját,amit már hónapokkal ezelőtt kért,amire ígéretet is kapott,de konkrét választ még nem..Bár itt az a biztos ami már elmúlt..:sleepy:
    Vasalsz? brrrr...Én majd péntekre tervezem,akkorra már nem lesz hova tennem,így kénytelen leszek nekimenni..
    Hújjnye de sokat fecsegtem..lépek is mielőtt még sok lennék...
    Legyen mindenkinek szép napja...
     
  11. Shiba86

    Shiba86 Törzsjátékos

    Drága Farmos kiscsapat!

    Szomorú hírt kell közöljek veletek!
    Mikul 1980-Androvitzky Emese- elhunyt, Csillagok kísérik lépteit!
    Nyugodjon békében!
    Ezennel részvétemet nyilvánítom!
    Maradjon meg emlékünkben szeretettel szívünkben!
    :(
     
  12. Tamarg

    Tamarg Haladó

    Sziasztok Odusok és régi Tüzesek!!! Nagyon sajnálom, hogy Mikul-Emi elment közülünk!!!! :(Örülök, hogy megismerhettem, azon a Tüzes találkozón Bicsérden! Akkor remekül szórakoztunk, és bennem így marad meg!
    Angyalok vigyázzanak Rád ott fenn, örökre velünk maradsz!!!!!
     
  13. Faültető

    Faültető Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Gesztenyemanókat cserélnék, többet is. Akit érdekel írjon!
    Üdv
     
  14. katakata

    katakata Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, 15 db felröpire lenne szükségem. SOS!
    katakata63
     
  15. -Levike08-

    -Levike08- Fórum-zöldfülű

    Nagyon kellene néhány manócska!! Aki tud segítsen!
    Nagyon köszönöm!!!
     
  16. Shiba86

    Shiba86 Törzsjátékos

    Sziasztok odusok!

    Amint a képemen is látszik Mikul ilyen kis mosolygós volt és számomra az is marad szívemben őrzöm tovább és nem szomorkodom,hiszen attól hogy fizikailag nincs közöttünk attól ő még lát és biztosan nem örülne ha szomorúnak látna! Igyekszem boldoggá tenni! Ettől függetlenül borzalmasan hiányzik és még mindig szorul a szívem és gombóc van a torkomban.
     
  17. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az event befejeződött.

    Találkozunk a következő "repülős" esemény alkalmával.
     
  18. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Last edited by moderator: Nov 28, 2014
  19. Bandi66

    Bandi66 Fórum mestere

    Sziasztok! :(

    Vivitől értesültem, hogy drága Emykénk már nincs velünk..... :(
    https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net...=3040b2ece59b4f1547ab09748bd4b0e1&oe=54D6E929

    A remény színével és ezzel az EDDA dalszöveggel szeretném jelezni Nektek, hogy az Angyalokhoz, a Mennyországba költözött a mi Emesénk.....

    "A gyertya szépen lángol,
    Nem fújja már a bántó szél.

    A viasztest elolvadt,
    Valahol új életre kél.
    A Föld már elengedte,
    Az égen egy csillag ragyog.

    Szelíden kérik Őt,
    S Ő játszik egy égi dallamot.

    Eggyé forrt kéz a húrral,
    És már egy új ütembe kezd.
    Lassúbb és csöndesen szól,
    Úgy üzeni: megérkezett.

    Lelkünkből szól ez a dal.
    Örökre velünk maradsz,
    Őrizzük mosolyodat.

    ***********************************

    Vihar, kiált kegyetlen,
    Elválaszt zord idők keze.

    Az ész hazug; ne engedd,
    Ne, hogy a reményt elvegye!

    A Föld már elengedte,
    Az égen egy csillag ragyog.

    Szelíden kérik Őt
    S Ő játszik egy égi dallamot.
    Minden üvöltve lázad,
    Hol van az elrabolt hitünk?
    A lelked halhatatlan,
    De a fájdalom elönt.

    Lelkünkből szól ez a dal.
    Örökre velünk maradsz,
    Őrizzük mosolyodat."

     
    Last edited: Nov 30, 2014
  20. fettya

    fettya Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Szép reggelt- napot! Már amennyire lehet így hajnalba :)
    Nem is tudom mit mondjak! Sajnos értesültem én is a rossz hírről.
    "Emléke szívünkben örökké élni fog!"
    És itt az alkalom hogy jobban össze kovácsolodjunk mert az útobbi idöben nagyon szét ment a tűz.
    -Bandi: hogy vagy? miújság? nagyon el vagy tünve.
    -Kamylla: Szia! mi még nem ismerjük egymást akkor? :)
    Olvaslak folyamatosan titeket és hát ha jól tudom te kint vagy külföldön. A nyelvet is beszélgeted gondolom úgy ahogy. sokat kell takarítani a gyerköcök után, azt is olvastam :)
    -Hát rólam! :) Sikerült egy telefont megint elhagynom. itt a tél, hideg van és vagy magasba, vagy és esőben kell dolgozni. Na mindegy ez van! Ennek is kell örülni.
    -Tamarg "nagyi" : Szia jaj de rég beszéltünk! HMMM hogy vagy? Téged is olvaslak ám :) Igaz ritkán.
    Tessék többet lenni :) Én is többet leszek mert sikerült át értékelnem sajnos mindent.
    - Vivien "Shiba" Neked is szióka! Nem azért de te jól el tüntél! várom még mindig a válaszod! A ddig nem akarok intézkedni. Ha úgy van tessék irni. de ne f.c.b.k. ra mert sikerült el hagynom a telefont.
    Reggel azt is intézhetek. Sőt a te motor olajodra emlékszel? Lehet be üzemelem :)
    És mit szóltok ehhez a csoda szép téli időhöz?
     
Thread Status:
Not open for further replies.