Kuncogó kuckó | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: kukac42, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Sziasztok, szép estét!
    Én is elkeztem végül is az eventet, a felhőig gondolom.
    A mai nap az orvosokról szólt. Kisfiam kezdte a fogorvosnál délelőtt, inplantátumot csináltak neki, utána Lujzit vitte állatorvoshoz, majd én következtem a tüdő dokinál. Kissé elcsodálkozott a leleteimen, hogy miért nem kaptam még eddig oxigént. Ma felírásra került. Kíváncsi leszek mikor hozzák. Doki után jött értem a fiam, és tettünk egy kört a városban, nagyon jó volt
     
    olegka9, ursa11, Kergekacsa és 6 más kedveli ezt.
  2. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sziasztok, jó reggelt kívánok, Kuckólakók !

    [​IMG]
    Hozom a reggeli kávét is..(Ilyenre telik..)

    Tolom az eventet, de éjszaka alszom. Szaporítok még mindig...:)
     
    olegka9, ursa11, iboly54 és 4 más kedveli ezt.
  3. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    hát nem is tornáztam, hanem nem figyeltem oda a lábam elé.....most azután nyüglődhetek.... én is elkezdtem az eventet, de csak annyit csinálok belőle amennyit feltétlenül kell. arra már elég a felröpim, azután a gazdakörinek kéne nekimenni,mert lassan haladok vele....meg az ősibe kéne a 39. lépést megtenni mert ott a szurikáta ami nekem még nincs. élvezzétek a mosolyjós napocskát!!!!
     
    olegka9, ursa11, iboly54 és 5 más kedveli ezt.
  4. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Sziasztok.

    Dani, én éjjel sem alszok mivel akkor lerövidíteném az életem folyamát.xD:pxD

    Ami belefér, hadd menjen!xD

    Éppen ezért már 6508 e.növényem van és bő 2 óra múlva jön a kövi aratás. Nem túl rövid az az érésidő így egyszer kellett "felébrednem" de mégse, mivel fel voltam még a tv is zakatolt.:)

    Én nem spóroltam a party kerékkel a beharangozott megérős eventre, nálam ha 100 közelébe van hadd szóljon!

    Ééééééss, egyetlen bónuszt sem adott.....:cry:

    Azért is kész leszek ma, persze a felhő és dekorért megyek.
     
    olegka9, ursa11, iboly54 és 4 más kedveli ezt.
  5. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Sziasztok! Imi Te nagyon nyomod ezt az eventet..... növénnyel nagyon jól állsz...... nekem még csak 4000 van.... a felröpivel úgy látom nem lesz baj, abból van elég.....
    A pöriket most én sem erőltetem, párat pörgettem, de semmi... most szépen lassan haladok,
    igen nálam is az a baj, hogy éjszaka képtelen vagyok itt ügyködni... Nagyon szeretek aludni, nekem már a 9óra utáni időszak nagyon későn van...
    Igaz nem alszom el csak 10 óra után, de a későn már nincs hozzá kedvem, reggel meg ,.... szóval alszom....:)
    Dani köszi a kávét....:p ebéd után irány a fodrász.... maszkban leszünk mindketten..

    Ildikó sajnálom, hogy baleset ért.... ez a pár hét most nehezebb lesz, de legalább pihensz..
     
    olegka9, ursa11, iboly54 és 5 más kedveli ezt.
  6. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Na éppen erre vártam, hogy valaki rádumáljon. :D Köszi nektek, tényleg csinálom. ;)
    Dani! A kávét is köszi, jól esett, valahogy folyamatosan ásítozom. ;)
    A mamutokat és a házakat is fent hagytam a tisztáson, így is a szíves sajdult az állatok beterelése közben. Nem érzik jól magukat a pajtában. :)
    De utána már tényleg a sárgaborsóval kell foglalkoznom meg az a rettenet sok tönkebúzával.
    Emlékszem, az előző ilyen csillagkép-eventet se akartam elkezdeni, aztán pikk-pakk kész lett. :)
    Én is tegnap lemerészkedtem a kacatos piacra (a hivatalos neve: iparcikk piac :D), pár ember volt csak maszk nélkül. Az eladókon mind volt. Ők is élvezték, hogy kinyithattak, dumálhattunk. :)

    Én is alszom éjszaka, bár nem túl korán kezdem. Ha olvasok, könnyen átcsúszok az éjfélen. ;) Fél 6-6-kor már fent vagyok, valami időzített rugó van belém építve. :D
    Ezért van az hogy - orvosi ajánlásra - délutánonként aludnom kell. Már amikor jó gyerek vagyok.

    Kati, majd számolj be róla, segít-e az oxigén!
     
    olegka9, ursa11, nyific és 7 más kedveli ezt.
  7. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Mimikém nekem már az sokat segít, hogy kiléphetek az utcára, sétálhatok, a dokihoz is gyalog mentem, igaz a gyerek jött értem. Nagyon sokat számít, a hangulatom teljesen megváltozott. Boltba igaz nem mehetek, már azt sem tudom mi van bent. Mint ahogy a gyerekek sem mehetnek tabakba, én meg egyikbe sem. Legalább nem költekezem
     
    olegka9, ursa11, nyific és 5 más kedveli ezt.
  8. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Igen, én is azt mondtam, milyen jó, nem "veszem észre" mit kéne venni. :D

    Azért rosszul esett, hogy csak a farmos malomban lehet látcsövet kapni. :( Nekem a sz.tápot muszáj őrölni, mert mostanában a többi tápot pótoltam. Ez nálam úgy megy, hogy megy naponta 5 sz.táp és a maradék egy-két órában a többi. De előfordul, hogy az állatok - a mocskok :D - megeszik a tápjukat, akkor kénytelen vagyok félre tenni egy vagy két napra a szupert.
    Most épp kezdeném újra a szupert, hát nem beleszól a látcső? :music:
     
    olegka9, ursa11, nyific és 6 más kedveli ezt.
  9. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Én ezt úgy szoktam, hogy nem engedem 200 alá a tápokat, különben szupert keverek, ha a normál 200 vagy kevesebb akkor 100-at rögtön csinálok, venni nem szeretek. Azt értékelni szoltam amikor a bahán is lehet eventest keverni, mert ott lényegesen több tápom van.
    Ma elkezdtem a bodza szörpöt csinálni, remélem fog izleni. Az idén már csináltam pitypangból, és narancs, cirom keveréket.
     
    olegka9, ursa11, nyific és 7 más kedveli ezt.
  10. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Detto, csak még nem sikerült a 200. Nálam 100 a határ, a szigeten viszont a 400 is összejött. Én sem veszek, csak az újaknak pár db-ot.
    Biztos finom lesz a szörpöd. Én már semmit nem tudok csinálni ilyesmit. Még sütni megint kezdek majd, ha a ch-mentességet jobban megismerem.

    Szép estét, jó éjt!
     
    olegka9, ursa11, nyific és 7 más kedveli ezt.
  11. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Nálam is 100 a határ a tápok keverésénél. A felhő kész, most a megérős kitehetőért ültetek.xD
    Ildikó sajnálom, ami a kezeddel történt. Gyógyulj meg mielőbb!:)
     
    olegka9, ursa11, nyific és 6 más kedveli ezt.
  12. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Lehet cukormentest is csinálni, annó én is csináltam a lányomnak és ízlett neki, ma már cukrosan issza. Nem emlékszem már pontosan, de 2-3 hónapon keresztül azt hittük, hogy cukros, de szerencsére nem. Ez már több mint 20 éve volt.
    Az eventtel végeztem, a felhő megvan, még rá is dolgoztam.
     
    olegka9, Kergekacsa, ursa11 és 6 más kedveli ezt.
  13. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    köszönöm....bár már ott tartanánk.. 2 napig próbáltam keresni olyan boltot, ahol kéztartót lehet kapni de nem jártam sikerrel. mindenütt a következő hétre ígérték. szerencsém volt, hogy a régi osztálytársam kisegített, igy most már kényelmesebb a dolog, nem húzza a nyakamat a kezem súlya. Nehéz megszokni a fél kézzel való ügyetlenkedést. a felhőt én is megszereztem, most már mehet rendesen a többi, lehet megint kapálgatni...a szezonon kéne elérnem a szurikátát....ezt szeretném ügyeskedjetek és szép napot..vigyázzatok magatokra!
     
    olegka9, Kergekacsa, Katka54 és 7 más kedveli ezt.
  14. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    [​IMG] Jön a meleg, fáj a fejem (,nem tudom hogy mit akarok, ... )
    Derűs napot nektek!
    Nekem sajnos megint kimarad egy aratás, későn jutottam géphez, akkor meg előbb tisztítani kellett. Újabban kibabrál velem, nem teljesíti a parancsaimat. >:(

    Ma először készítettem tejszínből tejet, a spenóthoz kell. Hamis bundás kenyeret is találtam, bár azt lehet hogy nem kell erőltetni, csak ha magában eszem. Még olvasok hozzá. Nem is hangzik rosszul amit találtam, reggelire, vacsorára:
    "3 tojást felvertem tetszetős mennyiségű sóval, majd 15 g útifűmaghéjat kevertem hozzá, míg összeállt. Ezután a serpenyőben zsírt olvasztottam, majd a tojásos keverékből kb. a felét helyeztem a serpenyőbe. Ahogy sült, szalonnát, majd trappista sajt-szeletet tettem rá, pluszban 3 szelet paprikás szalámival. Ezután a tojás másik felét rákanalaztam. Kis idő után átfordítottam, hogy egyenletesen süljön."
    Ma a spenóthoz csak sajtot teszek rá.

    Szörfölés közben mit találtam? Na mit? :D:D
    A 20 forintos hátoldalán látható – kalapácsot és búzakévét tartó – férfiakt modellje a nyíregyházi születésű Hegedűs István (1924–1956) öttusázó volt. A képről a következő versike terjedt el: „Hiába kalapálsz, hiába aratsz, / Mindig csak ilyen meztelen maradsz. / S mire egy darab rongyot veszel, / Addigra ilyen öreg leszel.” (A végén a bankjegyet megfordítva Dózsa György portréjára mutatva.)
    :p
     
    Utoljára szerkesztett: 22.5.20
    olegka9, Kergekacsa, Katka54 és 8 más kedveli ezt.
  15. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Sziasztok! Kész vagyok az eventtel... még a partipöri is meglett...:)
    Mimikém az utifúmaghéj szuper!, na de az olvasztott zsír, meg szalonna....:music:
    Biztos finom lett.... ha így szereted, egészségedre!:p
    Farmot visszarendezem... 0 percezni nem kellett.... pedig jó sokáűig nemesítgettem a hajdinát, mire meglett minden bónusz, de nem tudtam most használni...
    Pannik is a helyükön voltak, igaz, én sosem cipelem magammal egyik területről a másikra, még mit nem!...:)
     
    olegka9, Kergekacsa, ildiko44 és 6 más kedveli ezt.
  16. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Gizus! Idéztem, nem készítettem. :D Ha majd készítem, kevés margarinon és csak sajttal, esetleg sonkával csinálnám. Azért az elmúlt hónapok alatt már változott annyit a gyomrom, hogy nem is kívánok nehezet. De az olvasztott zsír se rossz, épp csak ecsetelve a serpenyő.
    Nem is tudom, hogy tudtok így vágtatni az égen. Nekem még csak az első csillagkép van kész és a másodikhoz reggelre lesz látcső. Persze, a malomban sz.táp forog. :)
    Ha kitartok, 11-kor aratok. Ha nem, hát akkor se történik semmi baj. ;)
     
    olegka9, ursa11, nyific és 5 más kedveli ezt.
  17. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Sziasztok, szép estét!
    Vettem titokfa csomagot, a bahára is és a farmra is. Nem jártam nagy sikerrel, a bahára +1, a farmra +2 lett az új fákból. A vonatra is tettem fel, az eredményt csak reggel tudom meg, remélem lesz ambarella.
    Úgy döntöttem én is kipróbálom a CBD jótékony hatását, meg is rendeltük, igaz nem olajat, hanem kapszulát. Nagyon kíváncsi leszek, csütörtökön hozzák.
    Szép álmokat mindenkinek
     
    olegka9, ursa11, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  18. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Megint elcipeltem pár felesleges fát az állomásra, meglátjuk mi lesz belőle. az előző utazás hozott nekem két graviola fát, egy majomnarancsot a szigetre, a farmra most érik három sodó és csomó arany titokfa. Majd beszámolok.
     
    olegka9, Katka54, ursa11 és 6 más kedveli ezt.
  19. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia Mimi !
    Kihagytam a vonatozást. Nem agyalok rajta, hogy mitől szabaduljak meg?
    Vettem inkább 2 x 199 FA-ért csomagot. Ezekben biztos van legalább 1 fa....
     
    olegka9, mimi, Katka54 és 5 más kedveli ezt.
  20. rongyostaxis

    rongyostaxis Fórum-zöldfülű

    Próba.
     
    olegka9 és Kergekacsa kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.