Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Discussion in 'Segítség archívuma' started by Csocsoovb, Jul 16, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Ma 10-kor véget ér a 48 órás teszt. Akkor megszűnnek ezek a grafikai hibák. Kérjük türelmedet!
     
  2. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Ilyen hibát eddig nem tapasztaltunk.

    Arra kérlek, hogy várd meg a ma 10 órát. Akkor véget ér a 48 órás teszt és visszaállunk flash-re. Nagyon bízom benne, hogy akkor nem lesz ilyen gondod. Ha mégis, kérlek írj újra és megnézzük a saját szemünkkel a mesterségeidet!
     
  3. fifi930

    fifi930 Haladó

    Köszönöm szépen, reméltem csak ez a baj.
    Már látom én is a pakliaimat.
    Köszi!
    fifi
     
    BackOffice likes this.
  4. mesti5858

    mesti5858 Utánpótlás-írogató

    Sajnos vége a kis emberek játékának !!Akármit csinálok ezzel a verzióval nem megy a játék !!Új gépre pedig nem telik !!Miért kellett ezt csinálni ??Köszi !!
     
  5. fcsilla

    fcsilla Járnitanuló

    Sziasztok. A "Feladatok" és Megrendelő" ikont, bal oldalt a legfelső, nem lehet megnyitni, szürke, csak a városból.
    Köszönöm, és bocsánat, ha már jelezte más is. Szép napot, és jó munkát! :)
    fcsilla ID: 34585676
     
  6. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem tudom, mi lehet a gond nálad.
    Egy biztató dolgot tudok mondani neked, ma 10-kor véget ér a tesztidőszak. Próbáld utána az aratást.
     
  7. ldundi

    ldundi Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Tegnap óta nem tudom eladni a trágyát, illetve semmit sem. Amikor az áru eladására kattintok, csak fehér ablakocskák jelennek meg.
     
  8. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Azért kell, mert a flash, ami a játék motorja volt eddig. Megszűnik. Szerencsére a játék nem fog megszűnni, mert átírták a fejlesztők egy másik "alapra". Ez az oka a változásnak.
     
  9. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönünk minden hibajelzést!

    Bízunk benne, hogy lépésről lépésre minden hibát kijavítanak. Azt is, amit te jeleztél.

    Én is szép napot kívánok neked! :)
     
    vihence, fcsilla and rjolka like this.
  10. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kérem türelmedet ma 10 óráig, akkor véget ér a tesztidőszak. Bízom benne, hogy utána tudni fogsz piacozni.
     
  11. Csibemama

    Csibemama Junior szaki

    Helló!
    Reggel gyártottam 4 téli kártyapaklit. Játszottam egyet és eltünt mind a 4. Kérlek nézzetek utánna és javítsátok, mert ez így nagyon nem jó. Így se 2 perc 1-et legyártani, főleg nem hármat. Várom válaszotokat.
     
  12. zsanna-zsu670817

    zsanna-zsu670817 Járnitanuló

    Sziasztok.Egy olyan kérdésem lenne,hogy később is lesz rá lehetőségem letölteni a klienset,vagy csak ez a pár nap áll a rendelkezésemre?
     
  13. Ágica109

    Ágica109 Aktív író

    sziasztok. Tegnap ki lett takarítva a gépem le töltöttük a játékot ma reggel nem tudok be lépni azt írja várjak de meddig?agica109 id1356105
     
  14. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Amikor valaki valamit kerestetne, az a minimális elvárás, hogy megadja, hogy hol keressük. Azaz farmnév és ID mindenképpen kell.

    A pakliknál van egy megjelenítési gond, ami ki és belépésekkel, frissítésekkel megszűnik.
     
  15. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem tudjuk. Sokban függ a gép állapotát és a net sebességtől.

    Egy dolog biztos. Ma 10-kor vége a 48 órás tesztnek, Akkor visszaáll a flash egy időre.
     
    Gio likes this.
  16. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Bármikor le fogod tudni tölteni. Nem jár le az idő.
     
    -ágianyu33- likes this.
  17. zsanna-zsu670817

    zsanna-zsu670817 Járnitanuló

    Köszönöm a gyors válaszod.
     
    -ágianyu33- and BackOffice like this.
  18. Ágica109

    Ágica109 Aktív író

    hali és utána mi lesz? 10 éve játszom hagyjam abba? laptomom van a net sebessége is magas.
     
  19. csendi1

    csendi1 Fórumprofi

    Sziasztok! Kliensen nem nyitja ki a ládákat ID 11736293
     
  20. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Hogy abbahagyod-e vagy sem, az a te döntésed.

    Csak annyit tudok mondani neked, amit már hetek óta hangsúlyozunk mindenkinek. Tegyen meg mindent annak érdekében, hogy a saját eszköze (asztali PC vagy laptop) olyan állapotban legyen, ami alkalmas a unityre. Nem feltétlenül kell fizikailag fejleszteni, csak egy hozzáértő személynek rendbe tenni.
    A windows frissítések, a leterhelt memóriák, a háttérben futó programok, bizonyos takarítások stb már nem a fejlesztők feladata és felelőssége.

    Próbálj meg hozzáértő segítséget kérni ezekhez. Olvashatod, hogy egyes játékosok minimál gépekkel milyen jól boldogulnak. Azért, mert ők is megtették mindazt, amit ők megtehetnek. Nem költöttek a gépre semmit, csak valaki segített ráncba szedni.
     
    vihence likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.