Épelméjűek

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by lukimi, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Ugye nem késtem még el? Névnapodra fogadd tőlem ezt a csokrot... [​IMG] (A pofi postásomat kértem meg a közvetítésre...)
     
    .Emama. and sutimami57 like this.
  2. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Most nem száguldozok, csak mérges vagyok, hogy nem megy a malom.
    A zabpelyhet ledarálva, használom habaráshoz, a tökfőzeléket a férjem is meg ette, nem vette észre, hogy más egy kicsit.....a kelkáposztát viszont ki fogom próbálni.:) :)
    Örfülök, hogy nevettél rajtam egy jót..:) Már én is nevetek, ha felemlegetem, de akkor..kis híján meg ütött a guta, pláne, hogy cigi nélkül maradtam.....:D :D
    Látom, meg kerültek a pofik.....hiányoznának..ez is olyan aranyos!
     
    .Emama. likes this.
  3. juditka53

    juditka53 Fórum hercege

    Erzsike, köszönöm szépen Neked is.
    Nagyon szuper közvetítőd van.

    [​IMG]
     
    Frankné, sutimami57 and .Emama. like this.
  4. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája


    Engem is bosszant a malom, de már valamit próbálnak vele csinálni. Az előbb elindult, de aztán nem maradt úgy, mire visszamentem leállt megint. Jó sok óra potyára elment az előfizetésből :(

    Most néztem, hogy még a berakott növény és víz is elveszett (vagy úgy tűnik). 100 db paradicsomot vennem kellett, mert az van elületetve utolsó szemig, 40 van a pajtában és nem megy a malom. Víz is csak úgy van, ahogy a malom indítása után maradt. Az jó, ha minden próbaindítás után elvész amit az ember belepakol :)
     
    Last edited: Dec 10, 2014
    sutimami57 likes this.
  5. Frankné

    Frankné Fórum biztosa

    .Emama. and sutimami57 like this.
  6. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Nekem nincs előfizetés, de amióta áll, nem készül a szupertáp........Hány óra el ment azóta. Mérges vagyok.>:(
     
  7. juditka53

    juditka53 Fórum hercege

  8. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája


    Én most főleg azért amivel kiegészítettem az előző hsz-omat. Beleraktam egy csomó növényt már amikor próbáltam újra és újra indítani, ha az mind elvész, az nagyon nem lenne jó :( Most ráadásul nem is merem már próbálgatni az idítást.
     
    sutimami57 likes this.
  9. mikszafarm

    mikszafarm Fórum ezredese

    Nálam 1000-es nagyságrendű Bahatáp keverés szakadt meg.:(
     
    sutimami57 likes this.
  10. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Ezért biztos, hogy kapunk kompenzációt. Hótt ziher!;)
     
    sutimami57 and .Emama. like this.
  11. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája


    Nekem is ment a Bahán is tápkeverésem, abba bele sem merek gondolni, hogy az is elveszhet. :( Ott nem tudok ilyen pontos számokat, mint a paradicsomnál. sose figyelem miből mennyi van, csak indítok. A paradicsom is csak azért maradt meg, mert vennem kellett és épp 100 db-ot vettem :)


    Na csak ránéztem a Bahás malomra is. Tegnap ültettem gyepet, abból indítottam el a tevetápkeverést azt hiszem ma reggel. 8 db gyep van a pajtámban, a malom nem megy és alig van tevetápom :( Baj lesz ebből hamarosan :oops:
     
    Last edited: Dec 10, 2014
    sutimami57 likes this.
  12. mikszafarm

    mikszafarm Fórum ezredese

    Összenéztem az excelekben a meglévő és a hiányzó dolgokat. Majdnem mindenem van készleten, illetve az ólakat az állatokhoz és a terményekhez kiraktam. A tenyészállatokból a hiányzókat még eldöntöm, hogy tenyésztem, vagy megveszem.
     
    sutimami57 and .Emama. like this.
  13. Vadóc

    Vadóc Fórum bárója

    Sziasztok!

    Juditoknak nagyon boldog névnapot kívánok!

    Ezen a farmon nincs egyetlen gyáva nyulam se:( A többi szerencsére a pajta lakója.
    A többi farmot még nem néztem.
     
    sutimami57 and .Emama. like this.
  14. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    sutimami57, .Emama. and Frankné like this.
  15. mikszafarm

    mikszafarm Fórum ezredese

    Mentem aludni. További szép estét, jó pihenést.
     
    sutimami57, .Emama. and Frankné like this.
  16. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    sutimami57, kukac42 and Frankné like this.
  17. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    Drájjgáim még pont annyi szufla van bennem,hogy jó éjszakát, szép álmokat, derűs ébredést és vidám holnapot kívánjak nektek!
    Megyek az ágyamba. Puszi mindenkinek!:)
     
    sutimami57, .Emama. and Frankné like this.
  18. Frankné

    Frankné Fórum biztosa

    Jő éjszakát .szép álmokat.
     
    sutimami57 and .Emama. like this.
  19. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Az utolsó pillanatban jutott eszembe az ajándékokat elküldteni, majdnem teljesen elfelejtettem :oops:


    Jó éjszakát, jó pihenést mindenkinek! :)


    [​IMG]
     
    sutimami57 likes this.
  20. mikszafarm

    mikszafarm Fórum ezredese

    Reggel nethiányban szenvedtem.
    Nálunk -2 fok volt és száraz idő, de a megyeri hídhoz közeledve esett valami és a hídon jégpálya volt.
    Vigyázzatok magatokra.
     
    sutimami57 and .Emama. like this.
Thread Status:
Not open for further replies.