Visszajelzés A nagy hajsza 8. - 2021 szeptember - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 7.9.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Cincilke

    Cincilke Junior szaki

    Mindenben egyezik a véleményünk. Viszont nincs az az event, amiért a tölgyest lepakoljam. 12 éve játszom, vannak mamutfáim. Annyi áldozatot viszont nem ér, hogy turbótrágyával csináljam végig az egészet. A party pöriknél legutóbb 300-ból is csak 1 alkalommal sikerült egy 6 órás növénybevételi bónuszt kapnom. Szép komótosan csinálom a gazdaköri feladatokat. Sok sikert kívánok azoknak a játékostársaknak, akik elkezdik holnap. Még megjegyzem, hogy nagyon utálom, amikor az event másnapján már közlik néhányan, hogy készen is vannak. Nem irigylem a sikert, de sokaknak rosszul esik, hogy anyagilag nem tudják ezt produkálni. :(
     
    [mendy], Nagyii58, jutka190226 és 11 más kedveli ezt.
  2. mitnemertesz

    mitnemertesz Fórumelemző

    Kedves Wolf!

    El sem tudom képzelni, ez mennyi meló és vajon mi mást áldoztál fel ennek oltárán az idők során.
    Hála és köszönet, remélem, mástól is érkezik megbecsülés, megérdemelnéd!!!

     
    Tűztövisek, maszilva, Melan és 22 más kedveli ezt.
  3. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum parancsnoka

    Szia!

    Az ilyen tárgykeresős eventet egy nap alatt érdemes megcsinálni, azon a napon, amikor a gazdának mind a három helyszín ismerős és jó eredményeket ér el rajtuk.
    Nem szabad megvárni, hogy újabb helyszín kerüljön a játékba.
    Most viszont erről szó sincs, értelmetlen lenne csinálni, de ha a végére változtatásképp beraknának 2 darab virágfestést, végigcsinálnám most is.
    Egy darabért már nem biztos.
     
    denisadina, maszilva, Melan és 22 más kedveli ezt.
  4. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórum császára

    Sziasztok !
    Egy "költői kérdés" !!
    Miért nem lehet mind a 3, farmos területen ültetni, ha már ennyi növény kell az eventbe ?????????
    Tudom a választ rá, CSAK !
    Jó eventezést, sok-sok felröpivel mindenkinek !
     
    cskati01, maszilva, jutka190226 és 24 más kedveli ezt.
  5. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórumszaki

    Sziasztok!
    Az előző, ma letelt evetbe bele se kezdtem családi okok miatt. És mégis felkelt a nap, sütött vagy esett ahogy épp alakult, szóval nem állt meg a világ. Megvilágosodtam, bár ehhez más tényezők is hozzájárultak.
    Ezt az eventet is el tudom már engedni, nem görcsölök időrabló, szemet rontó minijátékokkal.
    Aki csinálja, annak sok sikert, aki meg kihagyja, annak kellemes egyéb időtöltést kívánok.
     
    Melan, jutka190226, libuskafarm és 14 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én egyért is végig csinálnám... de azt az egyet sem látom:wuerg:xDxDxD
     
  7. zotya280303

    zotya280303 Utánpótlás-írogató

    Én is úgy gondolom, hogy van az a nyeremény amiért megmozgatna az ember lánya mindent. De az most sajnos nincs feltüntetve. Van amiért beleadnék apait-anyait nem sajnálnám a bónuszokat, zöld cseppet. Mivel a farmra nem tudok belépni karbantartás címszó, így ismét átnéztem a "jutalmakat". 15540 pontért szerezhetünk hullámos papagáj fészket. Bizonyára sok játékosnak van már engem nagyon került idáig. Ha a kerék is úgy akarja akkor hajlandó leszek valamennyit áldozni, ha nem akkor várom tovább majd egyszer beköszön. A szezont is azért akarom többször ismételni, hátha több tenyészetből beköszön egy bip-bip. Valahogy nincs szerencsém ezekkel az új dolgokkal a sárkányvérfa is elkerült viszont mind a 2 kisfarmon kifejlődött 2 is. Persze még nem küldhető. Kapok fa hegyek jöttek de csak régi egyéb amivel már tele a padlás. Azért szerintem érdemes belevágni, mert a felhő jó és amúgy is felhő ami nem foglal helyet. Sok sikert mindenkinek.
     
    maszilva, Melan, jutka190226 és 8 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Érdekes amit írsz, pont az ellenpólusa annak amit én írtam okból, hogy miért nem csinálom az eventet 52 játék után tovább, holott mindenem meglenne hozzá amire szükség lehet egy sikeres teljesítéshez. Minden titkosom megvan ami ebből az eventből nyerhető, nekem (halkan mondom csak, ne hogy elkiabáljam (szerencsém van a titkosakkal, talán mert csomagot veszek mindig, de a csomagból is kapok még újat) Ha nem lenne gondolkodás nélkül belevágnék és lezavarnám egy-két nap alatt ezt is, ahogy eddig is tettem.
    4. szintű szalamandra ólat is tenyésztettem és építettem már.
    Szóval ez sem kecsegtető számomra. A felhő nagyon jó, és azt szeretném is, ha lenne, semmi mást.
    Kívánom, hogy nyerjed meg a hullámos papagájt. Sok sikert Neked és mindenki másnak is.
     
    Melan, Nagyii58, jutka190226 és 9 más kedveli ezt.
  9. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Kedvelt játékom a tárgykeresős, de mo
    st valahogy úgy vagyok vele, mint amikor egy cukrász mester elrontaná úgy a tortát, hogy sót rak bele cukor helyett. :oops:
    A felhőig mindenképp elmegyek, mert felhőgyűjtő vagyok, aztán, ha "evés közben megjön az étvágy" vagy végig viszem a bal oldalt vagy nem... majd még meglátom, ha odaérek.
    A jobb oldal meg annyi lesz, amennyi haladási pontot kiad a bal oszlop. ;)
    Kigyűjtöttem a jobb oldal TP/TTP-n kívüli nyereményeit, hát nem vagyok meghatva:

    [​IMG]

    Sikeres eventezést kívánok mindenkinek! :inlove:

     
    maszilva, Melan, -vadocka70- és 27 más kedveli ezt.
  10. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórumőrült

    Szia Genka!
    Köszönjük az összesítést. Hoztam egy kiegészítést mindehhez.
    Hat darab különböző táblázat érkezik. A táblázatoknál külön hozok több átlagpontszámot is, hogy mindenki tudjon a saját átlagához képest következtetni. A táblázatok feltüntetik, hogy hányszor kell aratni, mennyi szupertrágyába fáj ez, és mennyi felreppenő érkezik (átlag 25-el számolok). Mindenkinél lehet eltérés: felreppenő és bónusz ügyileg is. Ezek a táblázatok becslések, átlagok. De, lehet könnyedén következtetni velük, hogy mire is számítsunk. Olyan számokat kapunk sajnos, hogy rossz nézni. :(

    A táblázatok kicsi méretűek! Ha rákattintunk, egy új lapon megjelennek eredeti méretben!

    Táblázat 1. - csak csatni.
    [​IMG]

    Táblázat 2. - csatni + 1 db 100%-os bónusz
    [​IMG]

    Táblázat 3. - csatni + 2 db 100%-os bónusz

    [​IMG]

    Táblázat 4. - csatni + 3 db 100%-os bónusz
    [​IMG]

    Táblázat 5. - csatni + 4 db 100%-os bónusz

    [​IMG]

    Táblázat 6. - csatni + 5 db 100%-os bónusz
    [​IMG]


    Igen. Aki 24 óra alatt letermeli az e-növény mennyiséget, még a többi nap alatt letudja termelni nemesítéssel a hiányzó felreppenőket. De! Még így is elképesztő számokat kapunk.

    Sajnos, akárhogy számolok, esetenként a több tízezres szupertrágya mennyiség sehogy sem fér össze a jobboldali, bónuszrész jutalmaival. :(
     
    maszilva, Zsike49, Melan és 28 más kedveli ezt.
  11. vízöntő

    vízöntő Fórum félistene

    Szia!
    Jó neked, vagy nem???
    Lezavarni1-2 nap alatt???:music:
    Jó sok lezavarást kívánok neked, sok szerencsés titkosat, és érezd jól magad az élet minden területén.:inlove:
    Én nem nagyon értelek, elég sokszor. De ez az én problémám, vagy nem???
    Igaz én azért nem egy egyszerű ember vagyok, vagy igen???,
    Ki tudja, talán oda át van az igazság, jó játékot, örömöt, a játékban.:sleepy:
    Ja nem kell halkan mondani semmit, értsük kérem ......:wuerg:
     
    -vadocka70-, [mendy], jutka190226 és 11 más kedveli ezt.
  12. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    sziasztok:) Szép délutánt:)

    Felhöig érdemes menni..:D bár sok ólat ad ahogy látom:) ( akinek nincs annak megérős ) akiknek már van azoknak kevésbé...
     
    Nagyii58, jutka190226, Kukackukac és 7 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Végig olvasni a táblázatot...:music: Még tetszetős is lenne a bal oldalon;) Felhővel kiegészítve:p
    No de ez nem az a játék... 8) felhő biztos meg lesz... a többi meg majd alakul;)
     
    cskati01, Nagyii58, jutka190226 és 5 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, azt hiszem, nekem jó, megdolgoztam érte, hogy legyenek bónuszaim, Jackjeim, ládáim mamutjaim stb a amikkel az eventet gyorsan végig tudom vinni. Hogy Te ezt nem érted? Sajnos erre nem tudok mit írni.
    A játékot nem ma kezdtem el, és játszom még most is örömmel :)
    Soha sem gúnyoltam ki azokat akik lassabban haladnak mint én. Mikor fordultam vissza itt a csevegőben, hogy hihi ti még nem vagytok ott ahol én?
    Próbáltam segíteni ahol tudtam, annak aki megakadt a játékban, még akkor is ha előtte kaptam tőle a gúnyos megjegyzéseket egy hsz-re, mert a játékostársunk a segítséget kért és kérdezett. Rosszul tettem?
    "Igaz én azért nem egy egyszerű ember vagyok, vagy igen???," már bocsánat, de hol láttál Te olyant, hogy én Téged minősítettelek, olyant írtál amit én nem tettem. Nem ismerlek, tehát nem tudom, hogy milyen is vagy valójában.
    No végül is én is örömteli játékot kívánok neked :) és sikert ebben az eventben és a játékban magában is.
     
  15. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum parancsnoka

    Szia!

    Sokkal több bónusz kell (és/vagy Jack-ek) és akkor nem kerül ennyi szupertrágyába, de mindenképp az látszik, hogy sehogy sem éri meg ez az event, ismét nem hallgattak a moderátorokra.
    Több, mint 110000 növény kellett nekem a 7. hasonló event végigviteléhez is, ha jól emlékszem.
    Megcsináltam délután, aztán estig keresgettem a 10 darabos tárgyakat, majd másnap befejeztem, de semmi öröm nem volt benne, már a kihívás teljesítéséé sem, mert időrabló és csak a feleslegességet és a pazarlást éreztette velem a "játék".
    Ha ilyen és hasonló kihívásokkal teli eventek lesznek máskor is és nem lesz a végén min. 2 virágfestés vagy pár darab Jack ajándéka, maguknak terveznek.
    Viszont akkor játsszák is le a játékukat!
     
    maszilva, Melan, jutka190226 és 13 más kedveli ezt.
  16. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    olvastam fentebb hogy több 10.000 szupertrágyával ..:D persze csak jó lenne ha a nyeremények is egyszinten lennének a 10.000 szupertrágya értékével..
     
    jutka190226, Fätum, Kukackukac és 4 más kedveli ezt.
  17. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórumőrült

    Szia!
    Úgy gondolom, ez az event nem ér több bónuszt. Még ez is sok, szerintem, amivel számoltam.
    Igazából, már annyira nincs összhangban a felhősoron kívül (bár nekem az se kell) semmi ezzel az eventtel, hogy nem nagyon éri meg áldozni rá Jackot, több száz akár ezer party pörit, vagy bármilyen bónuszt.
     
    maszilva, Nagyii58, jutka190226 és 17 más kedveli ezt.
  18. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum parancsnoka

    Emiatt írtam korábban azt, hogy esetleg akkor van értelme végigvinni, ha dől a kerékről a 200 %-os terménybónusz.
    Ehhez csak az kell - már ha a bp játszatni akar bennünket - , hogy az event igényeihez állítja a lehetőségeket is, pl. a kereket.
     
    jutka190226, Fätum, EthanWinters és 9 más kedveli ezt.
  19. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    A bónuszládát én sem fogom kihagyni,az még megérős,ha jót is ad.A TP-s ládákat nem szeretem,itt a sok a pajtában.Néha eszembe jut és rakok ki egy párat,nem nagyon nyomja fel a csikot.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 7.9.21
    Nagyii58, jutka190226, Fätum és 5 más kedveli ezt.
  20. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórumőrült

    Szép álom lenne. :)
    Személyem szerint, csak akkor vágnék bele ebbe az eventbe, ha 500 party pöriből kapnék 15 db 100%-os bónuszt.
    A lottón az ötösre több lenne az esély szerintem, úgyhogy veszett fejsze a téma. :wuerg:

    Sajnálom, és szomorú vagyok, hogy ilyen negatív véleménnyel vagyunk, de sajnos, ezt nem tudjuk szépíteni.
    És elnézést kérek mindenkitől, hogy ennyire belevágtuk a témába, de, megakartam mutatni, hogy milyen számok vannak, mit kérnek és mit kapunk cserébe. Mindenkinek saját maga kell hogy eldöntse, belevág-e vagy nem.
    Remélem a táblázatok segítenek ebben. :)
     
    maszilva, farmeres53, Melan és 19 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.