Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Közben jött olyan kolléga, aki be tudott menni a farmodra, és ő készítette ezeket a képeket:
    upload_2021-12-17_16-52-37.png
    Még termelned kell teliholdas koszorút, de a feljebb levő válaszomban számokkal jelölt sorrendben el tudsz indulni a beadásokkal, mert 5.187 db event növényed már van.
    A 2. útvonalon is a fentiekben leírtak szerint kezdheted a beadást:
    upload_2021-12-17_16-56-19.png
    Mindig az a játékelem teljesíthető (ha megvan a hozzá való) amelyiknek a széle villog.
    Remélem, most már menni fog.
     
  2. donkartacs07

    donkartacs07 Fórum hercege

    Eléggé rossz a kártyák beváltásainak időpontjai, ugyanis ha elcsúszok 1x akkor az kimarad,
    és nem lesz elég pont.
    A 11 óra egy közép és értelmes idő lehetett volna,
    mint másnál is a 24 óra helyett a 20 óra. El kéne gondolkozni rajta. Nem?
     
  3. Marik33

    Marik33 Törekvő

    nagyon köszönöm most már el indultam és minden világos.
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  4. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Szia :)
    Az lenne a kérdésem, hogy a megvehető Mézeskalács Rudi házikedvenc az a dekorokra is adja a 250%-ot?
    Az event ismertetőben ez van:
    Amit ad : szint x 200 TP/BTP + 250%-kal több TP/BTP aratásnál, illetve tenyésztésnél 4 órán keresztül.
    Viszont a vásárlásnál ez van:
    "bármilyen termény aratásánál...kérek szépen egy kis világosságot :)
     
    BriGitta75 kedveli ezt.
  5. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    A kolléga ellenőrizte és valóban mindenre hat 4 órán át, vagyis a dekorokra is, sőt a tenyésztésekre is.
     
    rjolka, BriGitta75, ursa11 és 3 más kedveli ezt.
  6. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Hálás köszönetem, rohanok a boltba, nehogy elvigyék! :)
    Szép estét!
     
    BriGitta75, Havasi_Gyopár és Kuzdern kedveli ezt.
  7. PZoli64

    PZoli64 Fórum veteránja

    Szia!
    Ma nap közben amikor beléptem a játékba, megjelent egy nagyon szimpatikus csomag,
    a Farmvállalkozó csomag. Tele van minden széppel és jóval. Két mamutfát is látok benne.
    A hátralévő időt folyamatosan számolja.

    Amikor a megvételre kattintok, akkor az írja, hogy:
    Ez a csomag jelenleg sajnos nem jeleníthető meg.
    Ennek oka az lehet, hogy már megszerezted ezt a csomagot
    vagy az országodban ez a csomag nem rendelhető meg.

    Azt tartom különlegesnek, ha megvettem már (ebben nem vagyok biztos), akkor miért
    jelenik meg az ajánlat?

    Köszönöm:
    PZoli64
    ID: 56197804
     
  8. szrx

    szrx Járnitanuló

    Sziasztok !
    Többször átnéztem mindent, de mégsem találom a 3-as felhőt / nem tematikust /Segítsetek kérlek!
    Hálásan köszönöm és bocsi a zaklatásért!
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Legegyszerűbb, ha a szürke (hiányos) felhősorokra állítod oldalt a paszulysort.

    Felül pedig beírod a keresőbe, hogy Télapó szikla.
    Ki fogja adni a játék mindhármat.
    (A kép illusztráció.)

    upload_2021-12-18_15-2-12.png
     
  10. hekalé

    hekalé Junior szaki

    Legegyszerűbb, ha a szürke (hiányos) felhősorokra állítod oldalt a paszulysort.

    Felül pedig beírod a keresőbe, hogy Télapó szikla.
    Ki fogja adni a játék mindhármat.
    (A kép illusztráció.)


    Sajnos rosszul fogalmaztam. Hol tudom meszerezni? Az 1 és 2 megvan, a 3-nál azt nem találom, hogy hol mit kell beadni érte
    elnézét és köszönöm!
     
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Á, értem. :)

    A 2. mellékfeladat (a Tökös ajtós) utolsó, 23. mezőjéről válthatjuk ki felröpiért.
     
  12. Era8

    Era8 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Készen van az 1. részben a bahás és a teliholdas rész. Világít mind a két lámpa mégsem tudom berakni a felröppenőt. Ez miért van? Szeretnék kérni egy ellenőrzést, mert szerintem be kellene tudnom rakni. Farmnév Era8 ID 11414417
     
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Csak jelzem, hogy nem lettél elfelejtve, csupán még mindig vizsgálják a helyzetet.
    További türelmedet kérem...:)
     
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az ellenőrzés alapján most nem felröppenő beadás következik:

    upload_2021-12-18_18-12-44.png
     
  15. Era8

    Era8 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm, de nem erre gondoltam. Ez a farmos rész, ezt most csinálom. Ahová nem tudok beadni az a felül van középen (a teliholdas és bahamás résznél), ez a két terület már készen van.
    2021-12-18.jpg 2021-12-18.jpg
     
    Utoljára szerkesztett: 18.12.21
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Újra ellenőriztük.

    Valóban be kellene tudjál adni, mert van hozzávalód.
    DE!
    Itt hiba van, amit hétfőn tudnak javítani a központban.
    Szíves türelmet kérünk tőled, addig is! :)
     
    Era8 kedveli ezt.
  17. Era8

    Era8 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen a választ, van egy másik farm is, ahol ugyanaz a hiba ezek szerint. Farmnév pety0728, ID 12577393. Kérlek ezt is nézzetek majd meg. Köszönöm!
     
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Valóban, ugyanarról a hibáról van szó..

    Hétfőn mindenkinél javítják majd a hibát.

    Tehát, szíves türelmeteket kérem! :)
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  19. boszi52

    boszi52 Fórum hercege

    Sziasztok,reggel aktiválni akartam a 12 órás piros tányéroknál,legalul és hiába nyomkodtam nem tudtam.Egyszerüen nem reagált semmire A sziklához vezető 2 útvonalnál. ID 17777046 köszönöm
     
  20. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia

    Ha erről van szó, akkor sikeresen begyűjtöttem Neked
    boszi52.png
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.