Visszajelzés Valentin-nap event csevegője - 2023. február

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 8.2.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Fórum elő legendája

    Igen nagyjábol ezek a pályákra megyek.o_O
    De lehetne jobb is mert ott ad mindent csak ezeket nem eröleti túl:wuerg:
    De nem hagyom magam lerázni;)xD
     
    nolina1965, Nagyii58, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Vettem észre. Ez is jól ki van találva. :D Akkor hajrá, ne hagyd magad. :D Holnap én is lejátszom a maradékot.
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    2 piccoló a cél az érme boltból;) A többi ajándék lesz...:music: Növény van bőven... majd ha lesz ráérős időm nullázok egy kicsit;)
     
  4. viktorkav88

    viktorkav88 Fórum-zöldfülű

    szia azt hol lehet meg nézni hogy hanyadik helyen vagy?

    Hogyan érted hogy nullázol?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 9.2.23
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  5. jucus100

    jucus100 Fórumelemző

    Sziasztok !
    Mint írtam szeretem az ilyen típusú eventet, de ez most nagyon gyengén adja az érmés virágokat. 131 játék, és 127 érme.
    Ha ez lesz továbbra is a 475 játékból nem sok mindent tudunk majd kiváltani a boltból. Remélem, hogy javul majd a helyzet.
     
    maszilva, Nagyii58, ildiko44 és 5 más kedveli ezt.
  6. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Ez bizony elég gyengén adja a csillaghoz illő virágokat.Készen vagyok az eventtel és eddig csak a 2 db Pikkolót tudtam kiváltani.Maradt még 46 csillagom, csinálom tovább,maradt növényem is és vetőmagos zsákomból is van még 90 db.Szeretném még a bónuszládákat is az mindig jól jön. Ma már abbahagyom,eléggé lekötötte az estémet,jön a pihi,reggel folytatás.Jó éjszakát mindenkinek.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.2.23
    Nagyii58, jucus100, ildiko44 és 2 más kedveli ezt.
  7. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    Szia !
    Üdv. a klubban :)
    Ebben az eventben elsőként kapsz tagságit.
     
    szellorozsa, Kuzdern, Nagyii58 és 3 más kedveli ezt.
  8. PZoli64

    PZoli64 Fórum bárója

    Sziasztok! Szia Szomszi!
    Nagyon bízok benne, hogy a 600 már sok midenre elég lesz.;):pxD

    Eddig 487 dominót raktam le. Igyekeztem minél többet cserélni.
    Ha nem adta a hibiszkuszt (a csillagos érme virága), akkor leraktam néhányat Farmpengőért, zöld cseppért,
    nagyon néha csillagért. Közben volt amikor újra adott néhány hibiszkuszt.

    A 487 dominóra eddig 588 csillagos érmét sikerült összegyűjtenem.
    Ha a csillagos érme a cél, akkor bátran cseréljetek. Ha nem adja akkor azt a pályát el kell engedni.
    Nagyon szépek a virágok. Nagy kár, hogy ennyire "drága" a bolt és kénytelen az ember fia ráhajtani az érmékre.

    Maradt még 11.963 növényem, 379 kesztyűm és 20 malomtermékem.
    Mind a két terület be van vetve estére.
    Holnap reggel a szédültre mennek vissza a dekorok. A kapálást a Fő farmon folytatom tovább, de csak vízzel és trágyával.

    A felhőt feldíszítettem. Várja a reggeli "nagy" aratást.

    Sok sikert, jó játékot!
     
    maszilva, marcsi152, mamszi5107 és 19 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Igen, az esztétikára fogok menni szerintem, már az előzőnél is az tartott az eventben. A munkáskesztyű nálam mindent visz. Ahogy ránézek, érzem a szagát is. :)
    10000 növényt tudtam összehozni idáig, egyenlőre pihennek nálam is, majd amikor több időm lesz, akkor beszélek a malmásszal, aki molnár és lekevertetem vele. :D ;)
    Egyenlőre a munka dominál sajnos. :(
     
    marcsi152, PZoli64, inanna11 és 13 más kedveli ezt.
  10. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Sziasztok, szép jó reggelt!
    102 dominó/62 csillagos érme :( ebből nem lesz bolt fosztogatás....
    Tapasztalatom, mint az előttem szólóké, nagyon gyéren jönnek a csillagos érmét adó virágok....
    További jó játékot!
     
    maszilva, -vadocka70-, marcsi152 és 11 más kedveli ezt.
  11. tundee73

    tundee73 Törekvő

    Szép jó reggelt mindenkinek.
    Azt vettem észre ,hogy csak fő jutalmak vannak a csillagos érme boltban,és láttam,hogy van felhő ,de hol lehet a felhőre valót vásárolni,mert ha rákattintok akkor a játékhoz visz. Valami hiba van a játékba,tud valaki információt. Köszönöm.
     
  12. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórumgróf

    Szia.
    A felhőt a bal oldali sávban kapjuk.
    Eventismertető....
     
    marcsi152, szellorozsa, Nagyii58 és 3 más kedveli ezt.
  13. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia!
    Mire eléred a felhőt megkapod a rávaló dekorokat is, 80, 170, 320 játék lejátszása után kapod meg, a felhőt pedig
    410 lejátszott játéknál.
    Sikeres eventezést!
     
    maszilva, marcsi152, PZoli64 és 11 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Dúskálni nem fogok én sem a csillagos érmékben.. de a 2 piccoló az biztosan meg lesz;) A többi meg majd alakul....
    Nagyon szép a virágágyás:inlove:
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok! szia szomszi! :)
    Igyekszem kapkodni a lábamat utánad, a farm már aratás után újra a normál játékomé lesz, 690 zacskót lekevert a malom az éjszaka. Most még jön mellé pár darab, ha aratok :)
    Eddig lejátszottam 171 játékot ebből csillagos érmém lett 105. Nem túl sok, de azért még nem adom fel csodaszép a kirakott terület, nem is izgat annyira, hogy mi a nyeremény, gyönyörködöm benne. A cseréket minden pályán felhasználom bár néha nem sok sikerrel, legalábbis úgy érzem :)
    Viszont elfáradtam egy picit, lehet majd a tenyésztés felélénkít, nem tudom, de a gyopival együtt kezd egy kicsit sok lenni, bár ott most minden rendben megy a maga útján.
    A felhő ma már nem lesz meg a nagy aratásra, nem baj majd a következő érésére rakom be a sorba.
    Mára megígértem a sajtos rudat a fiaimnak, így még sütni is szeretnék.
    No dió héjban kb ennyi a történet idáig :D
     
    stb_farmer, marcsi152, DevilMókus és 8 más kedveli ezt.
  16. Zsuzsi-Nagyi

    Zsuzsi-Nagyi Járnitanuló

    Utoljára szerkesztett: 10.2.23
    marcsi152, DevilMókus, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  17. tundee73

    tundee73 Törekvő

    Köszönöm szépen! Figyelmetlen voltam:)
     
  18. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Sziasztok! Mostanában nagyon sok negatívat tapasztaltam itt a farmon, de most pozitív dolog történ és ezt is el kell mondanom! Kb 50 pörgetésből kaptam 2 db 200 %-os és 1 db 100%-os bónuszt. :inlove::inlove::inlove:Ilyen amióta játszom nem volt, pedig volt, hogy 200-at is elpörgettem. Indítottam mellé még 2 Jacket és ma le is termelem a növényeket.
    Eddig csak 3 pályát játszottam le (ami mind kicsi volt) így tapasztalatom nincs még, hogy mennyire érdemes a csillagok miatt termelni, de ha 40-50 csillagot is lehet pályánkánt összeszedni, akkor tuti menni fogok tovább a neonólakért is. Jelen pillanatban a 2 +2 pikoló láda a cél.
    Majd jövök az eredményekkel.
     
    maszilva, marcsi152, DevilMókus és 7 más kedveli ezt.
  19. retek.katalin

    retek.katalin Fórumprofi

    Sziasztok! A 475 játék után még lehet tovább játszani? Nem találom a leírásban :(
     
    DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  20. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Szia! Igen, lehet tovább játszani.
     
    DevilMókus, retek.katalin és Kuzdern kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.