Varázslóinasok farmos pletykapartija

Discussion in 'Pletykaodú' started by Merilin, May 8, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

  2. varga1234

    varga1234 Fórum hercege

    alex0824 likes this.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    varga1234 and alex0824 like this.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Mondjuk egy farmanyafát. Nagyon szép lenne. Mivel a család nagyon fontos főnökünknek, adhatna napi 5 FA- t.
     
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mikor teszik vissza a farmaranyfát a kerékre ? :inlove:
     
    jucus100 and alex0824 like this.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem emlékszek, hogy lett volna ott, de csemetébe vissza rakhatnák egy alkalomra.
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Vagy hozhatná a vonat , vagy faválogatóba bekerülhetne . Vagy szomszéd ajándékozás . :inlove:
     
    alex0824 and zsani_apja like this.
  8. katica063

    katica063 Törzsjátékos

    -gyöngy-581 and alex0824 like this.
  9. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Csak ne úgy mint anno!
    Az emlékeim megkoptak, de kb 1000 csemetéből kaptam 1-t. Később tesztfarmon ültettem kedvemre ilyen csemetéket ott volt, hogy 600db csemetéből jött 1, de volt olyan is amikor 1500db-ból 1 sem fejlődött ki.
    Ha azt nézem elég jól ki volt az találva, ha csak az átlag 1000db-ot veszem alapul 1 Fa-fa az 5000 farmaranyat, több mint 13 év alatt hozza vissza. Hasznot addig nem termel. Tehát jöhetne, de jobb beállítással és ne csak az legyen benne az értékes nyeremény, hanem például legyen benne a 3 mamutfa és a fejlesztéseik is.
    Valószínű az esélyek ott is úgy lennének beállítva, hogy csak Te hidd, hogy jól jártál amikor végre jönne egy.
    Soha nem lesz, mert olyan ára lenne amit nagyon jól tudnak, hogy senki nem költene egyetlen szomszédjára sem!
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A klasszikusnak is sokan örülnének;)
    Azt hiszem Budán is csak egyszer volt kutyavásár;)
    Húúú jó lenne;) De ez csak álom;)
     
    alex0824 and zsani_apja like this.
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Volt a keréken valaha is??? Akkor erről én jól lemaradtam. Nekem egy darab FA Fám sincs, s jó eséllyel nem is lesz soha.xD
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lehetne pl:360 arany... pici munka a kisfarmon... + az első vásárlás... :music:
    Én azért küldenék néhányat;) Persze sokkal drágábbat elengedném;)
     
    alex0824 likes this.
  13. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Volt! De a kerék beállítása még szintcsoportonként is eltér, így valószínű, hogy vannak akik soha nem találkoztak vele ott.
    Közel 360 Ft-ért egy Fa-fa? Rögtön értelmet nyerne a gyopár, mert a farm rövid időn belül a bevételkiesések miatt lehúzhatná a rolót! Komoly játékosoknak simán megérne 200 kis farm, meg kb 70.000Ft befektetés azért, hogy havi szinten kb 6000 Farmaranyat kaszáljanak. Jancsika simán 400 kis farmot is csinálna. Szóval esélytelen a dolog.
    :D
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Egyszer volt egy pár napos akcióban... Még emlékszem arra.. hogy előtte azt hirdették... csak most és soha többetxDxDxD aztán csak felbukkant szerencsére itt ott;) Talán jön még vonattal kerékkel... ládával;)
    Alex... Én most komolyan komolytalannak érzem magam... :music: 200 kisfarm... :oops:hát majd ha újraszületek... áááá még akkor se... :wuerg: Jancsikából csak egy van;)
    Piccoló láda 120 arany... :music: Oké nem lesz minden 3. ból faramarany fa... De átlag játékos nem is akar belőle 200 darabot8) Egy tucat már szépen mutat;)
     
    alex0824 likes this.
  15. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    200 kis farmot leregízni kb 2 nap kényelmesen és az a 70.000Ft nekem is megérné bőven és sokan vannak még ezzel így! Ne mond, hogy nem érné meg 70.000Ft befektetni meg két nap melót a dologba azért, hogy a játék végéig havonta kb 20.000Ft-nyi farmaranyat kaszáljál, azaz évente 200.000 Forintnyit. Ha még 10 évet megy a játék akkor a 70.000-ért kapsz közel 2.000.000 Ft értékben farmaranyat úgy, hogy egyszer csináltál egy jó üzletet 2 nap alatt. 3 és fél hónap alatt megtérülne a dolog és nem nagyon kellene pénztárcát nyitni utána. Na de ez a veszély nem fenyeget és nem is fog.
     
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor ne farmaranyat lehessen küldeni , hanem varázsfát . Kicsit nokedlibb a FA fánál , de étvágyat csökkentene ?
     
  17. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!

    Kinéztem a kertbe, a mezei juharom koronásodik, szépen növekszik. Jó lesz a lombja alatt ücsörögni nemsokára. :)

    Kicsi távolabb tőle viszont van egy fám, aminek a törzse a krokodil bőrére hasonlít, a lombjával pedig jól lehetne legyezni. ;)

    Remélem, hamarosan Ti is látjátok majd őket magatoknál.
     
  18. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    A varázsfa már elvesztette a varázsát, szerintem... Nekem is a pajtában porosodnak. :D
     
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Az előző eventben Baráti összejövetel ben képek voltak arról , hogy milyen eventek lesznek

    1.) Viking event : Viking saga XIV. - 2023. május

    2.) Telihold event : A vadon állatai - tenyésztős event - 2023.május

    3.) Alice siel : Gyopárvölgy

    4.) Aquanautica elveszett városa : Május 17-23

    5) Ez az autó száma a "Vissza a jövőbe" című filmből - csak így vagy jelent valamit?

    [​IMG]


    Szia
    Ha aranyosan csillog , akkor jöhet . :D
     
    alex0824 and -gyöngy-581 like this.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Úgy legyen;)
    Kb az sem tudom mikor voltak kint utoljára:music: A legtöbb egyszer sem...:wuerg:
     
    Last edited: May 14, 2023
    alex0824 likes this.