Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm a gyors intézkedéseteket! :inlove:
    Nem tudom, mit tettek a központban, de megjavult a minijátékozás. Most weben játszom.
    Igaz, most is először 70 sec-ról indította, de a végén lezárta a játékot.
    Utána rendesen tudtam már végigvinni két játszmát, a harmadikat még kicsit memorizálom a folytatáshoz.
    Sikeres játékot kívánok mindenkinek! :inlove:
     
    aida2330, alex0824 és cicimsincs kedveli ezt.
  2. GreekYogurt

    GreekYogurt Rutinos

    Sziasztok!

    Nálam jelenleg mindenből 0 db-ot mutat a játék.
    Nincs se eventnövényem, se nagyítóm és koromból sincs 1 db sem.
    Jelentkezett valakinél hasonló probléma?
     
  3. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    az ellenőrzéshez szükségünk van a Farm nevedre és Farm ID-ra.
    Javaslok egy Ccleaneres takarítást a gépeden, mert elképzelhető, h a "sütik" okozzák a problémát.
     
  4. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Köszönjük visszajelzésed, további jó játékot Neked is!
     
    aida2330 és genka53 kedveli ezt.
  5. GreekYogurt

    GreekYogurt Rutinos

    Gazda: GreekYogurt
    ID: 56621895

    Köszönöm a segítséget!
     
  6. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Nálam kliensen ugyan ez a helyzet. Gép frissen takarítva. Chromban normálisan mutatott mindent és játszani is tudtam.
    SnéDóri ID: 56643292.
     
    aida2330 és GreekYogurt kedveli ezt.
  7. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája


    Szia,
    belépve Hozzád én ezt látom, nincs lenullázódva a készleted:
    upload_2023-9-7_15-28-4.png

    Ha Te nem ezt látod, akkor mindenképpen futtass egy Ccleaneres takarítást a gépeden.
    Köszönöm
     
    aida2330 és GreekYogurt kedveli ezt.
  8. balázs20052005

    balázs20052005 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a gyors intézkedést!
    Rendben megy a minijáték.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  9. giardino78

    giardino78 Járnitanuló

    Kedves Modi és játékostársak!
    Nem tudom nálatok hiba-e de én nem tudom az ajándékkódot egyik farmomon sem beváltani. Ajándékkód: CONFIDENCE
    ID: 36126548
    Farmnév: giardino78
     
  10. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ezt a kódot 2023. augusztus 20. (vasárnap) 23:59-ig lehetett felhasználni, augusztus 15-én kaptuk.
     
    genka53 és alex0824 kedveli ezt.
  11. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Köszönjük visszajelzésed, további jó játékot!
     
    balázs20052005 és alex0824 kedveli ezt.
  12. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    egy javaslatunk lenne: töröld le a klienst a gépedről (a Programok közül, a Letöltés mappából, és a Lomtárból is), utána futtass egy Ccleaneres takarítást, aztán telepítsd újra.
    Ha ekkor sem rendeződik a helyzet, akkor jelezd újra.
    Köszönöm
     
    alex0824 kedveli ezt.
  13. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Köszi Dolphin, de már annyiszor töröltem és telepítettem. Hétfőig várok, úgysem lesz időm addig lejátszani a minijátékokat, és ha nincs változás akkor újratelepítem ismét. Sajnos böngészőn nem szeretek játszani a keret miatt, de ha nem lesz más megoldom onnan a játékot. További szép napot neked.
     
  14. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Szia!
    Böngészőbben a beállításoknál tudsz nagyítást végezni pár kattintással és akkor a keret eltüntethető. Ez általában 3 kattintás össz-visz.
    A CCleaner-es takarítással kapcsolatban pár éve írtam, hogy az a program csak nagyon felületesen takarít.Többszöri egymás utáni használat esetén is rengeteg szemét marad a gépen.
    Itt egy mostani példa:
    Többszöri, ismételt CCleaner-es takarítás után gyakorlatilag a CCleaner szerint nincs szemét a gépemen:
    [​IMG]
    Egy másik ingyenes programmal, ezek után elvégzett takarítás pedig egészen mást mutat.
    Ez a másik program bőven talált még szemetet a gépen, pl a Farmerama-tól is.
    [​IMG]
    Tehát a CCleaner használat egyáltalán nem távolítja el maradéktalanul a gépekről a nem kívánatos szemetet, ami fokozatosan felgyülemlik és okozhat problémát játék közben. Érdemes a Revo Uninstaller nevű ingyenes programmal is takarítást végezni. Ez természetesen csak egy ajánlás.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.9.23
    Sali~*.*, SnéDóri, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én meg teljes takarítás mentes vagyok. Mondjuk nejem sokszor porszívóz, itt az asztalon is, ha ide fér. :D Nekem ez vált be.
    Amúgy régebben Elek barátom felszokott hozzám lépni és megcsinálta ezt a nagyobb takarítást. Mondjuk nem erre a programra emlékszek, de akkor még 50 alatt voltam. :D
    De már ő is eltűnt, mint Mekk Elek a képernyőről. :D Remélem egyszer ezt olvassa majd...
     
    Sali~*.*, -BombadilToma-, sosoump és 3 más kedveli ezt.
  16. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Köszi szépen.
    Igen nagyítottam a böngészőben, de valahogy nem stimmel. Biztosan azért vagyok nyűgös, mert utálom a keresgélést :)
     
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Így jó lenne, ha ezt látnád?
     
    SnéDóri kedveli ezt.
  18. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Ó ez így igen. Csak egyszerű legyen beállítani :)
     
  19. varga1234

    varga1234 Fórum bárója

    Köszönöm!
     
    Dolphin kedveli ezt.
  20. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    Szia!

    Hibát szeretnék bejelenteni! Nálam ma délután óta mindenből 0-át mutat az event ablak. A raktárban ellenőriztem, ott minden megvan. Kliensen játszom. Op. rendszer windows 11 home eredeti. Uninstalláltam a klienst, futtattam Ccleanert, újraindítottam a laptopot. Letöltöttem újra a Farmaramainstaller.exe-t és felinstalláltam. Ennek ellenére semmi sem változott az evetnél maradt a hiba. Segítséget kérek!
    Gazda: kigyo51
    ID:16990724

    upload_2023-9-7_19-1-12.png

    Google Chrome böngészővel jó a megjelenítés.

    Szia! Az előző bejegyzésemhez kiegészítve: Google Chrome böngészővel belépve a játékba, jó a megjelenítés.
    Gazda: kigyo51
    ID:16990724
    hiba_02.jpg
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.9.23
    cicimsincs kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.