Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    két matricát lehetett megszerezni a feladatok teljesítésével, a harmadik matricát az Ünnepi boltban lehetett kiváltani 20 csillagos érméért. Ellenőrzésem alapján ezt Te nem váltottad ki, azért nincs meg mindhárom matricád.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Északi-sarki-kaland.24333/#post-1362203
    upload_2024-1-19_9-52-28.png
     
  2. oncogito3

    oncogito3 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Korábban írtam, hogy a farmomon nem látom a szomszédaimat.
    Most már látom, viszont senki nem tud meghívni, mert azt írja ki nekik, hogy "nincs ilyen"
    Ha én akarok meghívni szomszédot, elsőre azt írja nekem is, hogy "nincs ilyen", mikor másodszorra írom be, akkor meg azt, hogy már meghívtam. De nem látom a meghívott szomszédok között.
    Ha túl bonyolult az egész, ne is törődjetek vele, nem annyira fontos, elmegy a többi nem működő között. :(
     
  3. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    elnézést, hogy a késő esti kérdésedre még nem kaptál visszajelzést - a kliensben tegnap voltak megjelenítési problémák az event indulása után, örülök, hogy ez a probléma időközben megoldódott. Ha nem jelenik meg a Szomszéd lista, érdemes egy frissítést vagy ki/be lépést végezni, ez általában segíteni szokott.
    A Szomszéd meghívásnál figyelni kell arra, hogy a Játékos társ neve megfelelően legyen gépelve, felesleges szóközök ne kerüljenek a név elé/mögé. O betű és a 0 számjegy megkülönböztetésére is figyelni kell.
    Ki az akit meghívtál és nem látod a meghívottak között? Az ellenőrzéshez erre az információra szükségem lenne.
     
  4. oncogito3

    oncogito3 Fórum-zöldfülű

    Aki meghívott és akit meghívtam: Ágnesroyal1972
    Egyébként a szomszédok nevét nem begépelni szoktam, hanem bemásolni.
     
  5. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a másolásnál sajnos előfordul, hogy egy szóköz kerül a másolt szó mögé, s így már nem ismeri fel a rendszer.
    Utólagos engedelmeddel meghívtam őt a Szomszédaid közé - elsőre sikerült, nem volt semmi hibaüzenet:
    upload_2024-1-19_11-27-9.png
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. oncogito3

    oncogito3 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a meghívás sikeres volt. Nem írtam szóközt, nekem nem sikerült. Most próbáltam a másik farmomon, oncogito4-en meghívni,változatlanul nem sikerült. Azt mondja, nincs ilyen gazda. Ismétlem, nem begépelem hanem másolom a nevet.
     
  7. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    kérlek, próbáld meg gépeléssel bevinni a nevet, hogy biztosan ne maradjon ott szóköz se a név előtt, se a név mögött. Gyanítom, hogy a másolással véletlenül viszel egy szóközt is magaddal akár a név előtt, akár a név mögött, s úgy az már egy más név lesz. Amúgy nem kell ismételned, elsőre is értettem, hogy másolod a nevet, pont ezért is hívtam fel a figyelmet arra, hogy mik szoktak a másolásnál a probléma forrásai lenni. Minden farmodon sajnos nem áll módomban meghívni helyetted a Szomszédjelölteket (s Farm ID-t nem is adtál meg, anélkül nem is tudok belépni Hozzád). Megértésedet köszönöm!
     
  8. oncogito3

    oncogito3 Fórum-zöldfülű

    Hidd el próbáltam így is, úgy is - nem sikerül!
    Szerintem hagyjuk ma, hátha holnap lesz valami változás. Köszi a türelmet, inkább pihentessük holnapig!
     
  9. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ha hozol Farm ID-t, egy farmodon beállítom még.
    Mivel én betudtam tenni a Szomszédaid közé, így létező farmról van szó, tehát vmi rosszul kerül bevitelre a meghívó mezőbe. Én a gépedre nem tudok felcsatlakozni, s nem látom, hogy hol van a hiba a névben, amikor rögzíted. Kisbetű / nagybetű / ékezetes betűk - ezekre mind fontos figyelni.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. evve00

    evve00 Utánpótlás-írogató

    ID 3415300
    Sziasztok az a gondom , hogy az állatgondozó nem mukodik rendesen!
    aratas utan a tragyat leszedi az etetesre vissza rakja a kesz jelzést!!

    segitseget koszonve evve00
     
  11. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    kérlek, végezz el egy CCleaneres takarítást a gépeden, lehet beragadt sütik okozzák a problémát.
    Amit még javasolni tudok, ellenőrizd az interneted sebességét, esetleg pihentesd kicsit a WiFi routert /modemet. A lassabb internet is tud olyat okozni, hogy nem jut el a szerverig a Játékban elvégzett művelet, így visszaáll a Játék az utolsó állapotra.
    Ha böngészőben játszol, akkor segíthet a Cookiek / "sütik" törlése is.
    Kérlek, jelezz vissza, hogy megoldódott-e a problémád ezek elvégzését követően. Ha nem, akkor majd add meg azt is kérlek, hogy böngészőben vagy kliensben tapasztaltad-e a problémát, s melyik földterületen.
    Köszönöm!
     
  12. evve00

    evve00 Utánpótlás-írogató


    Szia! koszi amiket irtal mar elotte meg csinaltam !10 X eve jatszom, a második jo otlet volt mert pont kiszorás alatt vannak a dekorok es kerult fel virágfestés dekor! ezek szerint az a bunos!? mit csináljak toroljem oket?
    koszi a valaszt
     
  13. bajusz1

    bajusz1 Törekvő

    5 virágfestés dekorral tudsz null percezni ólakkal.Ha már aktiváltál párat akkor ne töröld hanem termelj állatot ne menjen veszendőbe.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. Szöszi2009

    Szöszi2009 Junior szaki

    Sziasztok!
    Elnézést, lehet nem a megfelelő helyre írok. Eltűnt a "ledarált" malom termékem. Mindent beadtam, egymás után 1 Cuccos dobozt majd még 1 darabot készítettem; de a végén csak 1 db-ot adott a malom. Húúússss a másik eltűnt. :( Mi történhetett?
    Gazda: Szöszi2009 ID: 9208952
    Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni.
     
  15. Tityi-Totyi

    Tityi-Totyi Aktív író

    Szép napot Mindenkinek!

    Nekem hasonló probléma jelentkezett, a beadott Cuccos dobozt nem vette tudomásul a játék. A mennyiséget levonta, de a feladatot nem teljesítettnek jelzi.
    Tityi-totyi: ID 21583866
    Köszönöm a segítséget! További jó eventezést kívánok!
    Piroska
     
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrzése alapján 2024-01-20-án (ma) 08:22:50 - 08:23:02 között készítettél a malomban 1 db Cuccos dobozt, utána pedig 2024-01-20-án 08:23:02 - 08:23:14 között szintén 1 db-ot.
    Nem tűnt el a dobozod, ezt magad is ellenőrizheted:
    upload_2024-1-20_10-39-38.png
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrzése szerint 2024-01-20-án 08:40:50-kor adtad be a feladatba a 3 db Cuccost dobozt, a részfeladat teljesítéséért meg is kaptad a hozzá tartozó jutalmakat.
    Ha figyelmesen megnézed a saját eventablakod, valamint az ismertetőben lévő ablakot, akkor is láthatod, hogy elfogadta a rendszer a beadást.
    De látható a feladat-jutalom táblázatát megnézve is, mit kér tőlünk a feladat következőnek (3 db Csecsebecsés dobozt)

    Eventismertető: https://board-hu.farmerama.com/threads/elő-a-játékokkal.24458/#post-1367016

    upload_2024-1-20_10-49-3.png
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ha a dekorjaidat rendezed, feltétlenül javaslom, ezeknek a leírásoknak a tanulmányozását:
    Meghatározott számban aratható, speciális dekorok

    Bónuszlexikon


    Állatos nullapercezés (amikor az ól azonnal beérik): https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-1020871
     
    Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. Szöszi2009

    Szöszi2009 Junior szaki

    Nagyon köszönöm valóban ott van, lehet később frissítette ezért nem találtam.
    Most megvan. :)
     
    Othep kedveli ezt.
  20. belya6

    belya6 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Szeretném a segítségedet kérni! Az előző szezondíjat nem találom sajnos. Annyi kis kütyü van már kitéve, hiába néztem át, egyszerűen nem látom. A karácsonyi szezonjáték alkalmával kaptam meg.
    Farmnév: belya6
    ID: 16879810

    Előre is nagyon hálásan köszönöm a segítséget!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.