Visszajelzés Boldog születésnapot, FARMERAMA! - 14. születésnapi event (2024) csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 24.1.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jucus100

    jucus100 Fórum hercege

    Sziasztok !

    Ezt nem nevezném Szülinapi eventnek, csak egy átlagosnak, vagy még annak sem. Persze ez csak az én egyéni véleményem, kinek a pap, kinek a papné.
    Ez nagyon lehangoló .....:( :( :(
    Jó lenne már ha a BP. lenne a játékosokért, és nem fordítva !!
     
  2. PBerti

    PBerti Törekvő

    Sziasztok.
    Pfff.ez a felhő...Van már felhősor ami MINDEN ólra +1-et ad,valamint ott a neon pillangóbáb ami úgyszintén. Akkor miért is lenne jó egy olyan felhőért kapáéni,ami csak és kizárólag EGY állatra ad pluszt???
    Szeretek puzzle-zni,úh elkezdem,de ez egy szánalmas szülinapi "ajándék".
     
    -Enéh-, Bonzó1945, mamszi5107 és 16 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó lesz ez...:inlove: a felhő majd adja az áldás annak aki megszerzi;)
    Ha a pajtatöltést jobbnak tartod akkor tedd azt;) Lesz még másik event is;)
    Az jó hogy végre egy új minijáték jön;)
    Ami meglepő.... nem kell extra sok felreppenő;) Ez jó:inlove:
     
    9Csillag, Éva0315, barbi021951 és 5 más kedveli ezt.
  4. tuxumuxi

    tuxumuxi Aktív író

    Nahát! Annyira béna vagyok a puzzle-hez, hogy soha nem is csináltam ilyet :D talán 4 db.-os elmenne, de nagyobb nem. Kihagyom én is, nem sietek sehova. :D
     
  5. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Szia :)
    Várj még vele, ne add fel. :) Engem is meggyőztek, h csináljam. Biztos h sok segítséget fognak adni most is itt a játékostársak, akiknek már sikerült kirakni egy-egy képet. :)
     
    maszilva, mamszi5107, nolina1965 és 11 más kedveli ezt.
  6. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Halk megjegyzés... az első puzzle (13.) képe ott van a videónkban. :music:;)
     
    maszilva, mamszi5107, Luca_511 és 31 más kedveli ezt.
  7. zagimichna

    zagimichna Fórumszaki

    Mivel a játékot a 13. számmal jelzett puzzle képpel lehet elkezdeni, a legrövidebb út a Piccolóhoz a következő számú puzzle-ök kirakásával érhető el:
    13 > 17 > 23 > 24 > 25
    vagy
    13 > 9 > 15 > 20 > 25

    Azt egyelőre még nem tudjuk, hogy ezek közül melyik útvonalhoz fog kevesebb malomtermék kelleni.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.1.24
    maszilva, Nellucc, mamszi5107 és 14 más kedveli ezt.
  8. *Lúdanyó*

    *Lúdanyó* Fórumlakó

    ugyan...amíg megy, hogy eventkezdés du. 2-kor, event kész este 6-kor, addig nem lesz változás
     
    mamszi5107, Pitemano, edina242 és 13 más kedveli ezt.
  9. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Köszönjük halkan...a puzzle event jónak tűnik...én itt leszek ezen a szülinapi bulin :)
     
    maszilva, mamszi5107, aida2330 és 18 más kedveli ezt.
  10. Mazsola71

    Mazsola71 Járnitanuló

    Szia. Pontosan erről van szó, itt a lényeg amit írtál.
     
    mamszi5107, apcimama, edina242 és 6 más kedveli ezt.
  11. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Szeretek puzzle-t kirakni, s nem is időre kell kirakni a képeket. Nekem elsőre tetszik :)
    Én is részt veszek a mókában, növénytermelésre fel :)
    Hajrá Mindenkinek, aki részt vesz az eventben.
     
    maszilva, Luca_511, -Erbrow- és 17 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha akik áldoznak rá... vagy elég erős a farmjuk nem lennének kész pár óra alatt akkor az event teljesíthetetlen lenne:music:
    Én 5-6 napig már rég nem foglalkoztam eventtel... és nem is vágyok rá... elég amikor az időre szedegethető eventelemekre kell figyelni napokig;) Itt nincs ilyen ...:music:
    szóval mindenkinek Boldog Farmszülinapot!:inlove:
     
    csillaglili55, cskati01, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  13. agi770

    agi770 Törzsjátékos

    Örülök ennek az eventnek a puzzle miatt. Azt, hogy mit ad nyereményként már szinte mindegy nekem. Túl jóra általában nem számítok ezzel kapcsolatban, így csalódás nem ér. ;)
     
  14. donkartacs07

    donkartacs07 Fórum hercege

    Ne reménykedj! Evvel a kirakóssal fél nap is elmehet, főleg ha 48 db-t kell kirakni belőle. Azért a kis TP ért 44 óránként nem éri meg számomra a felhősor!
     
    fankostepsi, inanna11, sutimami57 és 3 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Reméljük a kerék is kegyes lesz... s sok sok bónuszt ad ha megtekerjük;)
    Tudtad, hogy a tenger is cseppekből áll?:music:
     
    9Csillag, csillaglili55 és zoldert kedveli ezt.
  16. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Szia!
    Gyerekkorom taktikája, keretet kirakom, vagyis a széleket, utána bögyörésztem a közepét ;)
     
    maszilva, macska49, mini76mini és 24 más kedveli ezt.
  17. bogika1956

    bogika1956 Fórumprofi

    Sziasztok!

    Hát megszokhattuk az utóbbi időkben hogy a születésnapi eventek egyre gagyibbak, ennyi telik tőlük nem a játékosok a fontosak hanem hogy vásárolj minél több kosarat, egyebeket. Arra nem gondolnak ha esetleg egy jó eventet tennének ki akkor többen vásárolnának. Mindegy ez van ezt kaptuk.
     
    -julcsi13-, Boccio71, jucus100 és 5 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Elméletileg jó ötlet... de mi lesz ha először középső elemeket kapunk?:music:
    Amúgy én is így csinálnám;):inlove:
     
    9Csillag, inanna11 és Kuzdern kedveli ezt.
  19. GreekYogurt

    GreekYogurt Rutinos

    Szia!

    Én is úgy gondolom, hogy egy szülinapi eventnek tényleg különlegesnek kellene lennie.
    Rengeteg játékosnak gondja van azokkal az eventekkel amik a Bahán zajlanak a gyéren érkező felröppenők miatt. Esetleg lehett volna valamilyen kis meglepetést ezzel kapcsolatban a felhőre tenni, hogy ott se legyen gond a gyűjtés. Biztosan lenne millió ötlet de nem mi döntünk, így elfogadjuk amit kapunk vagy kihagyjuk és foglalkozunk mondjuk a gazdaköri feladatokkal stb. :)
     
    edina242, genka53, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  20. Juliska58

    Juliska58 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy a puzzle kirakásnak van-e időkorlátja? Köszönöm!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.