Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A kolléga átnézte, rendben vannak a számaid.
    Limonádé +1, aratás dátuma: 2024-03-17-én 08:29:02-kor.
    Szénsavas üdítő +1, aratás dátuma: 2024-03-17-én 08:29:05-kor.
    Narancslé +1, aratás dátuma: 2024-03-17-én 08:29:13-kor.
    Rendben megkaptál mindent.

    upload_2024-3-17_10-17-8.png

    Lehetséges, hogy Nálad a számlálók nem módosultak az event ablakában azonnal... F5 és jó lesz.
     
    -ágianyu33- és csillaglili55 kedveli ezt.
  2. DeliGazda4

    DeliGazda4 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, remélem jó helyre írom a kérdésem. Szeretném a segítségeteket kérni.
    A szezon sávon azt írja, elértem a legmagasabb osztályt. Vásároltam farmaranyért szezon pontokat, de nem adja már hozzá. Maximalizálva van hányszor teljesíthetem az utolsó szintet? Kliensben játszom.
    Segítségeteket előre is köszönöm szépen.
    ID számom: 22903282
     
  3. [Juti]

    [Juti] Fórum-zöldfülű

    Sziasztok Minden gazdakörivel végeztem, felhő beüzemelve. Viszont még lenne kiváltható ajándékom, amihez a Kék háromszögön kívül mindenem megvan. Kék háromszög csak3db van, a feladat 4db-ot kér. viszont már nincs honnan szerezni.segítséget szeretnék kérni. Köszi
    Gazda: [Juti] ID: 36549466
     
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Igen, a 40. sor alapvetően 13x ismételhető, emlékeim szerint.
    Elvittem korábban ellenőrzésre is a kérdésedet, melyre várnunk kell, mert jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban.
    Türelmedet kérem.
     
    Swartsch, -ágianyu33- és DeliGazda4 kedveli ezt.
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem ellenőrzésre a problémát, melyre várnunk kell, mert jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban.
    Türelmedet kérem.
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az ellenőrzés beigazolta a sejtésemet.
    Túlmentél a 13. szinten.
    Itt már nincs 40. sor jutalom.
     
    Swartsch kedveli ezt.
  7. csillaglili55

    csillaglili55 Fórum hercege

    Köszönöm szépen, ezek szerint nagyon álmos voltam....:);)
     
    Othep kedveli ezt.
  8. DeliGazda4

    DeliGazda4 Utánpótlás-írogató

    Azt esetleg látjátok, hogy a farmaranyat levonta-e vagy nem? Annyira örültem hogy sok csillagot lehet szerezni és közelebb kerülök az áhított Gyopárhoz, hogy nem is figyeltem :) Köszönöm
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Központ kérésére jóváírtunk számodra egy kék Háromszögzsetont.
    Most már fogod tudni folytatni az eventet.
    Próbáld meg egy F5-ös frissítés után.

    Türelmedet köszönjük.
     
    [Juti] és Swartsch kedveli ezt.
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    A játék naplója szerint 25 vásárlás történt az 50 FA árú csomagból.
    Ez egy hiba, mert alapvetően heti egy alkalommal lehet SZJP-t vásárolni.
    Hétfőn javítják.
     
    DeliGazda4 kedveli ezt.
  11. [Juti]

    [Juti] Fórum-zöldfülű

    Meg is van. Nagyon köszönöm!
     
    Othep kedveli ezt.
  12. Ágnes26

    Ágnes26 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Az oroszlán barlangja eventnél befejeztem az összes gazdaköri küldetést. Viszont az összes ajándékot nem tudtam kiváltani. A 8-as feladatot nem tudom teljesíteni.
    Köszönöm a segítséget.
    ID: 54751790
     
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Mi akadályoz a teljesítésben?
     
  14. veronika011355

    veronika011355 Aktív író

    Nalam is ugyanez a problema veronika011355 ID33969212 köszönöm, ha megneznetek.
     
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Mi akadályoz a teljesítésben?
     
  16. Ágnes26

    Ágnes26 Utánpótlás-írogató

    Nincsen játékzsetonom.
    ID: 54751790
     
  17. Böbebaba60

    Böbebaba60 Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni, hogy valóban van olyan felhősor, ami a tenyésztésre kihat 0 percezéssel?
    Köszönöm a választ!
    Böbebaba60 ID: 4507014
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen van, ha a táblázatban felsorolt összes felhőt egyszerre indított el nincs másra szükséged, mint az aranyrekeszben egy Rózsaszín zselére és a tenyésztési idő majdnem nulla lesz.

    Tenyésztésre ható bónuszok

    Hol?TPTermésIdő
    TenyészterepKATT IDEKATT IDEKATT IDE
    Ha rákattintasz az idő alatt lévő zöld szövegre megtudhatod, hogy mik azok. A táblázatot a bónuszlexikonból hoztam el.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.3.24
    Dolphin és Swartsch kedveli ezt.
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Megtörtént az ellenőrzés.
    Azért fogyott el a játékzsetonod, mert végeztél az eventtel.

    upload_2024-3-17_17-13-37.png

    A 3. kör 8. ajtaját is teljesítetted, vagyis mind a 24 ajtót kinyitottad.
    A "Kész" állapotot az is megmutatja, hogy a Vásárlás gomb kiszürkült.
    Gratulálok a befejezéshez. :)
     
    -Linz-25, -gyöngy-581 és Swartsch kedveli ezt.
  20. Ágnes26

    Ágnes26 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen :)
     
    Othep kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.