Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a Borostyánköveket a Gazdaköri feladatokból tudod megszerezni minden küldetés során.
    Ha végignézted volna az ajándéklistát a linken, amit küldtem, megláttad volna, hogy az 1. szint és a 2. szint Gyémánt feladatának teljesítésekor kapunk 1-1 Borostyánkövet.
    Megértésedet köszönöm!
     
    HOPIHE1978 kedveli ezt.
  2. HOPIHE1978

    HOPIHE1978 Járnitanuló

    köszönöm hogy meg nézted. és a türelmedet, nem figyeltem
     
    Dolphin és Sali~*.* kedveli ezt.
  3. szeva50

    szeva50 Rutinos

    Szia, nem találom a tüntetőmalacot a műhelyben. Szeretném kiváltani a perselygyártás lehetőségét, pedig mindennel rendelkezem hozzá a 242. szinten. (A kantárost sikerült.)
    köszönettel: Gazda: szeva50 ID: 2531158
     
    Utoljára szerkesztett: 16.8.24
  4. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum veteránja

    Szia! Az Ammonitesz kosár vásárlása után a beigért + darabszámot úgy tűnik nem kapom meg aratáskor. A plusz 3 db-ot .
    Id 9805208 Köszönöm előre is.
     
  5. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum veteránja

    Úgy látom, még nem kaptál választ. a műhelyben tudod megépíteni. Felül keress rá a tüntető malacra és rögtön a gyárat tudod építeni.
     
  6. cirmi54

    cirmi54 Rutinos

    Köszönöm szépen a tájékoztatást!
    Üdvözlettel: cirmi54
     
  7. szeva50

    szeva50 Rutinos

    Köszönöm szépen a válaszod. A műhelyben kerestem a tüntetőmalacot, ennek hiányában nem tudok gyárat építeni.
     
  8. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum veteránja

    Ez azt jelenti, hogy nincs tüntetőmalacod egyáltalán? A piacon tudsz venni tüntető malacot és a műhelyben meg tudod építeni a gyárat.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.8.24
  9. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum veteránja

    Az1366-os bejegyzésemre nem kaptam választ, pedig minden adatot megadtam. Most, bár a plusz 3 db megvan, de a kipörgetett 100% NINCS /24 ÓRA/ Az ide nem érvényes?
     
  10. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum veteránja

    Szia! Szeretnék a farmomra belépni, de nem tudok. Nem jelenik meg teljes egészében a belépési oldal, majd a belépési adatok megadása után kirúg a rendszer. Kérek segítséget. ID9805208
     
    Utoljára szerkesztett: 16.8.24
  11. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Lehet hogy csak nálam van a hiba, de sokáig nem volt elérhető a farm se firefoxban, se kliensen.
    Böngészőben már betudok lépni, de miért kérdi állandóan, hogy ember vagyok e ?
    A kliens még most sem jó.
     
    -ágianyu33- és szpiró61 kedveli ezt.
  12. gereblye67

    gereblye67 Utánpótlás-írogató

    Nálam is ez a helyzet.
     
    szpiró61 és farmerSS kedveli ezt.
  13. Blanka-farm

    Blanka-farm Utánpótlás-írogató

    Nálam is ugyan ez a helyzet!
     
    szpiró61 kedveli ezt.
  14. szpiró61

    szpiró61 Törzsjátékos

    Én sem tudok egyik farmra se belépni már 1 órája!
    De már aratnom kellett volna.
     
  15. Caccus

    Caccus Fórum veteránja

    Sziasztok, én sem tudok belépni egyik farmra sem, már több, mint 1 órája rég aratnom kellett volna a caccuson, -róka 01- en és a zanziválom is.
     
    szpiró61 kedveli ezt.
  16. Enikő65

    Enikő65 Fórum ismerője

    Sziasztok ! Kliensen nálam sem megy ,de a Chrome -n megy most rendesen :)
     
    szpiró61 kedveli ezt.
  17. szpiró61

    szpiró61 Törzsjátékos

    Be tudtam lépni.
     
  18. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Nem megy a kliens!!! Még IObit Uninstalleres törlés, Ccleaner, újraindítás, újra letöltés, és felinstallálás után sem. Elindul, furcsa grafikával, majd a belépési adatokat megadva kill-ezi magát a memóriából. ( eltűnik mint szürke szamár a ködben) Dombon ülő fűcsomó legyek, ha értem.
    Gazda: kigyo51 ID: 16990724
     
  19. donkartacs07

    donkartacs07 Fórum hercege

    A Firefox sem csak a google chrommal mükszik jelenleg, xar az egész oldal ahogy manapság...
     
    kigyo51 és terrdora kedveli ezt.
  20. phpmaster

    phpmaster Fórumszaki

    Sziasztok szépestét mindenkinek miért van az hogy kliesbe nem tudok velépni a farmra csak edge böngészövel ?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.