Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. terrdora

    terrdora Fórummogul

    Mert Google Chrome alapú az is.
     
  2. 763677SutolNaps

    763677SutolNaps Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Foxinál annyi a trükk, hogy nyomsz a belépésre, de nem lép be, ahogy írtad, majd bal fent az előre-vissza nyilak mellett az "x"-re, majd ugyanott a frissítésre és akkor nagy nehezen betölti. Kilépni is csak a vissza gombbal lehet!
    De nem így kellene működnie, vagyis megint xar az egész!
     
    szpiró61, babar.bandesz és terrdora kedveli ezt.
  3. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    Jééééé, megy a kliens. Ahogy Hofi mondaná, igaz ő órára mondta: " vagy csak úgy viszik"
     
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Tüntetőmalachoz egy kis helymeghatározás:
    A Kaméleon után (kék állatka) van a Hód, és utána a Tüntetőmalac kicsit narancssárgás.
    upload_2024-8-17_10-17-28.png

    Jobbra mellette pont az Igásló van.

    Megtaláltad-e így? Jelezz vissza, kérlek.
     
    Swartsch kedveli ezt.
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Remélem, megoldódott azóta a belépési problémád.
    Valóban volt abban az időben, mikor írtál, egy rövidebb játékkiesés tapasztalatom szerint, de viszonylag hamar megoldották.
    Ha mégsem tudnál azóta belépni, akkor töröld a sütiket, esetleg végezz el egy CCleaner-es takarítást.
     
    Swartsch kedveli ezt.
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Azért nem kaptál választ a bejegyzésedre, mert nem volt szolgálatban moderátor.
    Tudod, hogy nem 24 órázunk. :)

    Mivel a bónuszokat csak aktuálisan látjuk, így utólag nem lehet megmondani, hogy milyen bónuszaid voltak épp érvényesek.
    Csak azt tudom elképzelni, hogy a 100%-os az már lejárt írásod pillanatában.
    A bónuszrekeszben mindig tudod ellenőrizni, hogy mire, meddig érvényes egy bónusz.)

    (A +3 növény egyébként a Bahama Egyéb növényre (gondolom, az időkorlátos Ördögcsáklyához szánták) volt érvényes, nem mindenre, így az eventnövény Ammoniteszre nem.)
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. csurika003

    csurika003 Utánpótlás-írogató

    Szia egy új gazda kér segítséget tőlem ,hogy kell kitisztítani a szédült szántót, én már olyan rég játszom ,hogy elfelejtettem hogy csináltam segítenél légyszi.
     
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Egészen röviden:
    Kell keresned 12 szomszédot, akik vissza is igazolják, azaz elfogadják a felkérésedet.
    Azaz nem csak halványan látszik a címerük a szomszédlistában, hanem teljesen.
    Ekkor automatikusan kitisztul a szántó.


    Barátkereső topikok:
    Ezen topikok valamelyikében, vagy akár mindegyikben hírdess (kattints a zöld feliratra): Barátkeresés
    Az itt hirdetők közül Te is jelölhetsz szomszédot.

    Szomszéd jelölése: Innen a fórumból kiválasztod, aki szimpatikus és feljegyzed a farmnevét
    A farmodon a játékablak jobb szélén látható szomszédsávban kattints rá a [​IMG] ikonra, majd kijön egy újabb, ahol szintén az ilyen jelre kattints rá, és a kijött ablakban a szomszédnak meghívandó gazda nevét írd be, és küldd el.
    Ezt annyiszor ismételd meg, ahány szomszédot szeretnél szerezni.
    A szomszéd jelölés elküldés után az illető címere halványan meg fog jelenni, és ha elfogadták a jelölésedet, akkor rendesen fog már látszódni a címere.

    Remélem segítenek a fent leírtak. :)

    Bővebb infó: https://board-hu.farmerama.com/threads/szédült-szántó-és-a-szomszédok.1824/
     
    -ágianyu33-, Dolphin és Swartsch kedveli ezt.
  9. szeva50

    szeva50 Rutinos

    Köszönöm szépen a segítséget. (Tegnap az egyik játszótárstól is megkaptam ugyanezt a segítséget.)
     
    Othep kedveli ezt.
  10. Enikő65

    Enikő65 Fórum ismerője

    Szép délutánt mindenkinek :) Szeretném jelezni hogy a Múzeumokat ha kézzel aratjuk nem számolja be :(
    Utána számoltam párszor !! Nem lehetne már végre beállítani ,hogy rendesen működjön. Ez a jelenség elég régóta fenn áll ill. pár napja működött ,de most újra nem. :( Nem terület függő !!
     
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét.

    Megtörtént az ellenőrzés.

    Írásod idején az alábbi bónuszok éltek kollégám ellenőrzése szerint:

    2024-08-16 14:44:19-kor pörgettél ki 1 db 100%-os termésbónuszt,

    Répás-almás csatnit indítottál 2024-07-03 14:46:53-kor, amely 2024-09-24, 22:46:53-ig fog kitartani,

    2024-08-16 14:39:40-kor terményes ólakra ható bónuszt pörgetettél. (Növények szempontjából ez nem számít)

    upload_2024-8-17_16-43-30.png

    Látható, hogy az általad hiányolt 100%-os termésbónusz írásodkor még élt, viszont ahogy előző írásomban is jeleztem, a kosárban vásárolt +3 termés csak a bahás egyéb kategóriájú növényekre adta bónuszát, az eventnövényre nem.
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  12. ..Sarah9..

    ..Sarah9.. Junior szaki

    Sziasztok! A hétvégi gazdaköri feladathoz termeltem ördögcsáklyát, de nem tudom beadni, mert nem jelenik meg a beadási lehetőség. Vajon miért? ID 45541551
     
  13. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    Nincs külön beadási lehetőség, az aratással egyidőben kerül beadásra az ördögcsáklya, de csak akkor, ha a gazdakörben az aratás előtt elindítottad az órát a Kezdés gombbal.
    Az időkorlátos gazdaköri feladatokról itt olvashatsz részletesebben: https://board-hu.farmerama.com/threads/küldetések-a-gazdakörben.6870/
     
    Swartsch, -ágianyu33- és Othep kedveli ezt.
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kérlek, ha legközelebb beértek a Múzeumaid, jelezd nekünk.
    Ne arasd le őket, hanem farmnévvel, ID-vel, kérj próbaaratást.
    Ha úgy tapasztaljuk, hogy fennáll a hiba, akkor tudjuk jelezni a központ felé.
     
  15. ..Sarah9..

    ..Sarah9.. Junior szaki

    Szia! Igen, már rájöttem mit rontottam el. Köszönöm a segítséget!
    Szép hétvégét kívánok!

    további szép hétvégét
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.8.24
    Sylja kedveli ezt.
  16. csóri-farm

    csóri-farm Aktív író

    Sziasztok, valaki tudja esetleg mikor lesz boldog bébik event?
     
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem tudjuk előre megmondani.
    Figyeld a Központ \ Eventek fórumrészt a közleményekért, hogy ne maradj le róla. :)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. GIN47

    GIN47 Aktív író

    Szép napot kívánok, egy kérdésem lenne, a "Tollas macskás" 3 napos játéknál egyszerüen eltüntek a már elvégzett feladatok és visszadobott a legelejére, így valószínü, hogy nem fogom tudni befejezni este 10-ig a játékot, elkezdtem megint, de így ez nem ok, szeretném, ha megnéznéd mi történt, köszönettel GIN47

    GIN47 vagyok megadom az ID számot, hogy rá tudj nézni 31063172 köszönettel
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.8.24
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem vagyok ellenőrzésre jogosult sajnos, így egyelőre betekintés nélkül próbálok segíteni Neked.
    Megnézted másik böngészőből vagy kliensből is?
    Nem lehetséges, hogy játékba lépés után tűl hamar léptél a gazdakörbe, és még nem töltődtek be a feladatok?
    Lépegess egy kicsit a területek között, és utána térj vissza a gazdakörbe.
    CCleaner-t futtattál le mostanában?

    Próbáld ki ezeket, kérlek, és jelezz vissza, hogy megoldódott-e a helyzet.

    Ha nem, elviszem ellenőrzésre az esetet, de mindenképpen várnunk kell majd az eredményre, ha még nem lesz ellenőrzésre jogosult kolléga.
     
    -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Kedves Othep!
    Tudnál nekem segíteni abban, hogy a termelési segítők lejárati idejét hogyan tudnám egyszerűen ellenőrizni?
    Mutatja valahol a gyopáron is a visszaszámlálást, vagy csak a banki oldal üzeneteihez belépve tudom a hátralévő időt ellenőrizni?
     
    Swartsch kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.