Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Enikő65

    Enikő65 Fórum ismerője

    Köszönöm hogy ellenőrízted .
     
    Dolphin kedveli ezt.
  2. Ayrin67

    Ayrin67 Kivételes tehetség

    Kuzdern kedveli ezt.
  3. szgyöngyös

    szgyöngyös Járnitanuló

    Sziasztok!Hol találom azt a listát(kitehetők)Ami trágyadombos ládát ad?
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

  5. csibegazda2014

    csibegazda2014 Törzsjátékos

    Sziasztok kérdezném, hogy a sirályhoz nincs gazdaköri? üdv csibegazda
     
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Dolphin és Kuzdern kedveli ezt.
  7. serenge2

    serenge2 Junior szaki

    Kedves Moderátor!
    Segítséget kérek.
    Mi a neve annak a gk-i feladatnak, melynek felhője pár naponként 2 állatot ad az ólakból?
    210. szinten vagyok.
    Köszönöm
     
    Utoljára szerkesztett: 20.8.24
  8. galagonya51

    galagonya51 Járnitanuló

    Szia! A Bahán most építettem füvészkertet és nem találom! Mi a baj? Megnéznéd Kérlek?! id55093290
     
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia! Ha
    Ki váltottad a Maja majmok szentélyéből a Baha-fűvészkert szobrot is? Ha igen, akkor a doboz, fák ikon alatt keresd.:)
    [​IMG]
     
  10. galagonya51

    galagonya51 Járnitanuló

    Minden kiválltva + 7ezer banán van.felajánja a fararanyos vásárlást! 3.szinten van elméletileg a fűvészkert, kirakva sincs,raktárba nincs! Akkor?
     
  11. cilitunderbaba

    cilitunderbaba Járnitanuló

    Feladat jegyet hol tudok szerezni.
     
  12. apumbiapa

    apumbiapa Fórum biztosa

    Szia!

    A napi ajándékoknál lehetőség van egy jobbra kattintásra. Ott minden második alkalommal kaphatsz feladat jegyet. Legyen szép napod.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  13. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ellenőrzésem alapján a Baha füvészkerted fejlesztett állapotban a Zuhatagok szigetén áll, a jobb oldalon, középtájt. Építeni Füvészkertet nem lehet.
    Egy Füvészkertet van lehetőségünk Aranybanánért kiváltani, a többit FA-ért tudjuk megvenni. Összesen 7 db van Játékban.
    A Gazdaköri feladatokban a Füvészkerthez tudunk fejlesztéseket szerezni, mivel a Tied már fejlesztett, így ahhoz, hogy a fejlesztéseket fel tud használni, előbb újabb alap füvészkertet kell beszerezned. A fejlesztéseket a Farmos Füvészkerthez is fel tudod használni.
    Itt találsz összefoglalót a játékban lévő Raktárházakról:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/eventismertetők-útvesztőiben.15382/#post-892291
    Megértésedet köszönöm!
     
    -ágianyu33- és Sali~*.* kedveli ezt.
  14. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    -ágianyu33- és Sali~*.* kedveli ezt.
  15. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    nincs a Játékban jelenleg olyan felhő, ami +2 állatot.
    Több olyan felhő van a játékban (összesen 6 db), ami +1 állatot ad, ezeket a Bónuszlexikonban találod meg legkönnyebben:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/page-3#post-1043518
    S vannak olyan felhők, amelyek egy-egy ólra hatnak, de ezek is +1 bónuszt adnak:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/page-4#post-1043522
    Megértésedet köszönöm!
     
    -ágianyu33- és Sali~*.* kedveli ezt.
  16. csibegazda2014

    csibegazda2014 Törzsjátékos

    Sziasztok kérdezném hogy a daruhoz csak egy gk.tartozik a Rock opera? üdv csibegazda2014
     
  17. buhuhu

    buhuhu Járnitanuló

    Szia! Van egy kis gondom, nem lehet betakarítani a barackfák termését Gyopárvölgyben, segíts kérlek!
     
  18. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek menj be a Raktáradba, nézd meg a fatermések tárolási kapacitását. Valószínű, hogy telítődött, vagy közel telve van.
    Csinálj a termésekből jelvényeket, esetleg szolgáld ki a megrendelőket, vagy használd fel az UH-ba.:)
     
    Swartsch kedveli ezt.
  19. donkartacs07

    donkartacs07 Fórum hercege

    Szeretném kérni a naptáron levő event nevek korrekcióját!
    Köszönöm!
     
  20. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    mivel Farm nevet és Farm ID-t nem hoztál, sajnos benézni nem tudok Hozzád.
    Így én is csak azt tudnám javasolni, amit már Játékostársunk megírt Neked.
    Ha pótlod az adatokat, benézek Hozzád
    Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.* és Swartsch kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.