Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Mokica89

    Mokica89 Utánpótlás-írogató

    Akkor csak rosszul emlékeztem! Köszönöm szépen a segítséget! :)
     
    Luminary, Othep és Dolphin kedveli ezt.
  2. feri4559

    feri4559 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok szép napot kívánok,megpróbáltam belépni a szigetre,de sajnos csak a napraforgó forog.A gép tisztítása után is maradt ez a probléma.Belépési nevem:feri4559 ID:49504585
     
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem ellenőrzésre a problémát. Jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban.
    Türelmedet kérem.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU


    Szia.

    A javítás megtörtént, próbálj belépni újra.
    Ha van még több farmod, javaslom, hogy próbálj belépni mindegyikre.
    Ha találsz olyat, aminél szintén belépési gondok vannak, hozd az adataikat egyszerre.
    További jó játékot. :)
     
    feri4559 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. feri4559

    feri4559 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a segítséget,minden rendben,már több nincs.További szép estét.
     
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Nagyon örülünk, hogy rendeződött a helyzet.
    Szép estét Neked is. :)
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  7. ancsuri77

    ancsuri77 Utánpótlás-írogató

    Szia (Gazda: ancsuri77 ID: 25481556) kiváltottam a felhőre a dekorokat a Bevezetés a szigeti farmmunkába (2.), de az egyiket nem találom "HOPPÁ" a dekorok között. Köszönöm szépen a segítséget.
     
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia itt is.

    Köszönjük, hogy a megfelelő topikba hoztad a problémát. :)
    A kolléga itt találta meg a keresett dekorodat:

    upload_2024-8-24_19-59-30.png
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  9. dinnye55

    dinnye55 Utánpótlás-írogató

    Az eventnél,ha Pandadára kattintok a piacra küld.Farmnév dinny55.ID,33117522
     
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Van elég mangód, banánod?
    Ezek piacról beszerezhető event hozzávalók.
    Ezek hiánya miatt küldhet a játék esetleg a piacra.
     
    GA-BI-O-Farm és -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Jelezném... 2 Ezüstfenyőm az utolsó aratás után ismét köddé vált:oops::oops::oops:
    Volt egyedi javítás... 2 cikluson keresztül működött....
    Most ismét nem jó....>:( Pedig állítólag volt központi javítás is...:oops:
     
  12. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    köszi a jelzést, továbbítjuk a Központ részére.
    Nem kaptunk információt, hogy az előrejelzett központi javítás végül le tudott-e futni, előre jelzés volt rá, hogy várhatóan akkor fogják tudni lefuttatni.
    Türelmedet és megértésedet köszönöm!
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm a továbbítást!

    Érdekes, hogy ez a fajta probléma folyton szintlépéseknél éled újra...8)
    Előtte rendben működött!
    Folyamatosan van kint Ezüstfenyő... ugyanazon a 2 területen. Semilyen egyéb változás nem történt nálam... csak a szintlépés.
     
  14. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a fa működése rendben van, csak az utolsó érési fázis után van megjelenítési problémája. Ha ez zavar, akkor kérlek, ne rakj ki ilyen fát.
    Sajnos mást nem tudok javasolni, a javítást mi nem tudjuk megoldani.
    Türelmedet köszönöm!
     
  15. racznemarcsi

    racznemarcsi Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nem találom a Hoppá (+) kitehető elememet. Az event kész, ki is váltottam, de nem tslálom. Ennyire hülye lennék, hogy már kitettem valahova? Kérlek segíts! Köszönöm
     
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kérlek, adj farmnevet és ID-t.
    Ezek nélkül mi sem tudunk segíteni.
     
  17. racznemarcsi

    racznemarcsi Utánpótlás-írogató

    Jajj bocs, lemaradt racznemarcsi ID: 21876860

    Megtaláltam!! Bocsi a zavarásért, én vagyok a hülye
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 27.8.24
    Othep kedveli ezt.
  18. csengusz2010

    csengusz2010 Utánpótlás-írogató

    Help me!Gazda csengusz2010 ID 17296877 a tulélő futószalagot megvettem és sehol sem találom!
     
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem ellenőrzésre a kérdést.
    Jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult szolgálatban.
    Szíves türelmedet kérem :)
     
  20. csengusz2010

    csengusz2010 Utánpótlás-írogató

    Kedves Othep megtaláltam! a keresöbe a futószalagot kellett beirni a tulélöre nem találta
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.