Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ganéj1

    Ganéj1 Fórum nagymestere

    Utoljára szerkesztett: 1.12.24
  2. zsóka56

    zsóka56 Fórum mestere

    Sziasztok. Az a kérdésem, hogy ez most komoly, hogy egy hónapig nincs semmi különleges a farmárudában? Köszönettel. zsóka56
     
  3. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok.

    A farmáruda kínálatának bővüléséről jelenleg nincs hivatalos információ. Ha lesz, azt a gyakorlatnak megfelelően fogjuk közzé tenni a fórumon.
    További jó játékot nektek!
     
    Dolphin és Luminary kedveli ezt.
  4. Jennyke60

    Jennyke60 Törekvő

  5. Zsófi0101

    Zsófi0101 Fórum mestere

    Kedves Othep !
    Köszönöm a választ. Nem vettem észre a tegnapi 36 órást. Ugyanis tegnap igen rosszul ment nálam a játék. Lehet, hogy félrenyomtam, lehet, hogy félrement magától. Mindegy is, a lényeg az, hogy nem kellett volna ezért szólnom. Bocsika. További szép estét, jó pihenést neked :)
    Zsófi
     
    smoldering kedveli ezt.
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét.

    Semmi gond azzal, hogy szóltál.
    Fontos a helyzeteket tisztán látni.
    Máskor se habozz segítséget kérni.
    Legyen szép estéd. :)
     
  7. zsóka56

    zsóka56 Fórum mestere

    Köszönöm a választ. Csak most lett elméletileg frissitve, és nincs semmi uj kinálat, amit szomorúan vettem tudomásul. :sleepy:
     
    vihence kedveli ezt.
  8. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Sziasztok! Mostanában sokat találkozunk a szerencse érme és zsetonok ajándékával. Mire jók ezek az elemek. Biztos volt szó róla, de elkerülte a figyelmemet. Köszönöm a választ előre is.
     
  9. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A szerencseérme, narancszseton és piroszseton a Matrica albumok kibővítése, a Matrica sorozatnak a kellékei.
    A szerencseérmével az automatát tudod működtetni, ha behelyezel 1, 2 vagy 3 db szerencseérmét.
    A narancszsetonnal 1. szintű (sárga) matricákat lehet tovább fejleszteni, hogy be tudd ragasztani a narancssárga albumba.
    A piroszsetonnal pedig a 2. szintű (narancs) matricákat lehet még tovább fejleszteni, hogy be tudd ragasztani a piros albumba.
    Ha többet szeretnél megtudni a Matrica sorozatokról, kattints ide: KATT.
    Jelenleg még nincs hivatalos információnk, hogy mikor indul a második Matrica sorozat, figyeld az aktuális híreket, közleményeket.
    További jó játékot!
     
    szemike50, kigyo51 és Luminary kedveli ezt.
  10. bündihugi

    bündihugi Fórum ismerője

    bündihugi ID:7998026 A Mennyei rámennél nem kaptam meg a 310SZJP-t.
    Köszi,ha utána néztek.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  11. Namiamano

    Namiamano Kivételes tehetség

    55977717 Namiamano A Mennyei rámennél nem tudom, hogy megkaptam-e 310SZJP-t, mivel a nem figyeltem és későn olvastam a híreket.

    Üdv: Nami.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  12. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    az ellenőrzés és jóváírás megtörtént.
    8128 SZJP pontod volt, most 8438 SZJP pontod van.
    További jó játékot!
     
    bündihugi kedveli ezt.
  13. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    az ellenőrzést követően a jóváírás megtörtént.
    40678 SZJP pontod volt, a jóváírás után 40988 SZJP pontod lett.
    További jó játékot!
     
  14. 435345

    435345 Junior szaki

    Szép napot kívánok!

    A Mennyei rámennél nem figyeltem, hogy kaptam e SZJ pontokat.
    Ha nem nagy gond kérlek ellenőrizzétek. Köszönöm.

    Gazda: 435345 ID: 56546253
     
    Dolphin kedveli ezt.
  15. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    az ellenőrzést követően a jóváírás megtörtént.
    40329 SZJP pontod volt, a jóváírás után 40639 SZJP pontod lett.
    További jó játékot!
     
    435345 kedveli ezt.
  16. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    Sziasztok !
    Én sem tudom, hogy megkaptam-e a SZJP pontokat.
    Kérlek, nézzétek meg.
    -ágianyu33-
    ID 43752575
     
    Dolphin kedveli ezt.
  17. 435345

    435345 Junior szaki

    Nagyon szépen köszönöm.
    Legyen szép napod!
     
    Dolphin kedveli ezt.
  18. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    az ellenőrzést követően a jóváírás megtörtént.
    49064 SZJP pontod volt, a jóváírás után 49374 SZJP pontod lett.
    További jó játékot!
     
    aida2330 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. kolaci69

    kolaci69 Utánpótlás-írogató

    37333122 kolaci69 A Mennyei rámennél nem tudom, hogy megkaptam-e 310SZJP-t.
    Köszönöm.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  20. kolaci

    kolaci Fórumlakó

    31242450 kolaci A Mennyei rámennél nem tudom, hogy megkaptam-e 310SZJP-t, mivel a nem figyeltem és későn olvastam a híreket.
     
    Dolphin kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.