Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Judy_Csiki

    Judy_Csiki Haladó

    Sajnos igen ,de én már nem is kérek segitséget mert csak a takaritásd irják de nem azzal van probléma az tuti

    Már az este otta problémázik,s a reggel ota egyáltalán nem enged be
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 7.12.24
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ha nem szeretnél segítséget kérni, jogodban áll.
    Viszont ebben az esetben kérlek, a panaszkönyvet használd, ha mégis írni szeretnél, mert a segítségkérő topik nem csevegő.
    Ha viszont mégis megpróbálnál valamit tenni, azt javaslom, amit a fölötted írónak írtam.
    Köszönjük.:)
     
    kigyo51 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  3. Judy_Csiki

    Judy_Csiki Haladó

    Már az este is kértem segitséget de mégsem oldodott meg,akkor mit kéne még tenni.pl.a paszulyon nem látszik mindegyiken az ora hogy mikor kell leszedni azt kaptam nincs semmi probléma s láttam más is irta ezt a problémát.Kliensen tudok csak be lépni de azon is igy van ID30959517 Judy_Csiki
     
  4. kolaci

    kolaci Fórumlakó

    K
    Köszönöm.
    Valamiért csak google keresőben történő belépésnél engedélyezi a belépést. a farmerama.hu nem működik, de a https://www.farmerama.com/?locale=hu be tudok lépni.
     
  5. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    A központ visszajelzése alapján nincs hiba jelenleg a játékkal.





     
    Swartsch és kigyo51 kedveli ezt.
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    Szia!

    Én a Google Chrome böngészővel a https://www.farmerama.com/?action=internalGameUnity linket használom laptopon, ezzel ma is csont nélkül be lehetett lépni a játékba, és böngészőben játszani. Ez a link Firefox böngészőben is jól működik.

    Szint: 240/800/25 A5, P5, L5, V5, T5. Piac:37
    Az erő legyen veled!
     
    jófarmerlány, Judy_Csiki és Othep kedveli ezt.
  8. pulykamama

    pulykamama Junior szaki

    Szasztok! Kérdéssel fordulok hozzátok
    Ma gyakran lefagy a játékom. Másnál is tapasztalható ez vagy én vagyok a szerencsés
    Tanács, segítség?
    Köszönöm:pulykamama
    ID:5979155
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    Hétvége van.
    Terheltebbek a ilyenkor hálózatok, mint hétköznap.
    A játékban is nagyobb a forgalom a cserenap miatt.
    Ehhez esetleg hozzájön egy gyengébb gép, és nehezebbé válik a játék,a netezés.
    Érdemes lehet kipróbálni a router pihentetését: először a gépet, majd a routert kapcsold ki. Pár perces pihenő után először a routert, majd a gépet kapcsold vissza.
    Ha wi-fin játszol, kábelre is áttérhetsz,legalább a farmozás idejére.
    Erősebb a vezetékes kapcsolatnál a jel.
    Reméljük, segít valamelyik javaslat.
     
    Dolphin, kigyo51, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  10. Enci-Jozsi

    Enci-Jozsi Junior szaki

    Sziasztok,

    Kérdezném nem az elsö eset meg csinálom a feladatot .
    Rá megyek a paszulyra nem tudom be rakni azt írja nincs az ezköztárba!
    Hogy is van ez pedig végig vittem a feladatot??
     
  11. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kérdezem, hogy melyik felhővel van problémád?
    A " nincs az ezköztárban" visszajelzés akkor lehetséges,ha valóban nincs az eszköztárban.
    Pl, a jelenleg futó, Téli csodavilág - adventi hétvégi gazdaköri feladatok event első fordulóját tudjuk ezen a hétvégén megcsinálni. Itt megkapjuk a felhőt és 1 db dekort. A második és a harmadik fordulóban kell megszereznünk még 2 db felhőre való dekort. Ezek még nem lehetnek az eszköztárban.
    A másik helyzet, amikor olyan dekort szeretnél feltenni a felhőre, ami plusz tulajdonságokkal rendelkezik. Csak azután tehető fel a felhőre, amikor x alkalommal learatva, törlés után visszakerül a raktárba. Ez minden alkalommal jelezve van az aktuális event ismertetőjében.
    Ha, ellenőrzést szeretnél kérni, minden estben szükséges megadni a farmneved és a farmod ID számát. Anélkül csak általánosságban tudok válaszolni.
    További jó játékot!
     
    Dolphin és kigyo51 kedveli ezt.
  12. GabeszTdi

    GabeszTdi Járnitanuló

    sziasztok, valaki aki megtudja nézni a cserekereskedelemnél cseréltem kettő valamit de nem tudom mit, nézze meg nekem legyen szíves
    Gazda: GabeszTdi ID: 22425402
     
  13. kolaci

    kolaci Fórumlakó

    Ms.AbyZu és Judy_Csiki kedveli ezt.
  14. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    2024-12-08 07:30:56-kor:
    1 db Papagájtollfáért kaptál 1db Kukui diófát

    2024-12-08 07:42:32-kor
    1 db Cápatanya 5. szint: neonért kaptál 1db Kolibrifészket.

    További sikeres cseréket!
     
  15. GabeszTdi

    GabeszTdi Járnitanuló


    a kolibri fészket nem találom sehol a farmon
     
  16. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia,
    azért nem találod, mert Bahás állat. Menj a szigetekre és ott nyisd meg az ólak tárolóját -
    a kép nálad készült:
    upload_2024-12-8_8-29-21.png
    Sok sikert!
     
  17. GabeszTdi

    GabeszTdi Járnitanuló

    akartam képet ide rakni de nem tudom hogy kell, viszont nálam nem látható a kolibri

    szerkesztés
    meglett! ki kellett lépni meg vissza a játékból a böngészővel és meglett. eddig nem volt ilyenre szükség, köszi
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 8.12.24
    Othep és Luminary kedveli ezt.
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Amikor velünk a Központ közli az információkat, akkor tesszük ki mi is.
    Minden információt azonnal megosztunk Veletek.
    Még mindig nem vagyunk sem gondolatolvasók, sem a játék programozói.
    A mi munkánk az ismertetők hirdetmények készítése, közlése hivatalos információk alapján, a kérdéseitek megválaszolása, az elkóborolt dekorok megkeresése és hasonló játékbeli segítségek, valamint a visszajelzések küldése a Központ felé.
    Megértésedet köszönöm.
     
  19. agika48

    agika48 Törzsjátékos

    Nem találom a Varázslevelet , teljesítettem a 2. kört is. Köszönöm a segítséget. Üdv.
     
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Dolphin és kigyo51 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.