Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    A felröppenők egy ideje némi késleltetéssel érkeznek a játékba, ez egy szándékos mechanika.
    Ha esetleg zavar, akkor a beállításokban ki tudod kapcsolni az animációt, így nem fog felugrani egyáltalán.
    Megértésedet köszönöm.
     
    Swartsch és kannap kedveli ezt.
  2. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    Sziasztok!
    16:56-kor arattam a a eventnövényt 55db Pannival 1x1 területen 2db felreppenő jött! :mad:
    Megnéznétek!

    boldika88 ID: 48712846
     
  3. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    Kollégám ellenőrzése alapján 2025-01-23 16:55:10-kor arattál és valóban 2 db Szülinapi zsetont kaptál és mellé még egyéb felröppenőket. Sajnálatos módon a kirakott Páncél Pannik darabszámát nem tudjuk ellenőrizni.
    Megértésedet köszönöm.
     
    Swartsch kedveli ezt.
  4. szokeerika13

    szokeerika13 Járnitanuló

    ID: 6286667 szokeerika13
    Sziasztok! A Szülinapi parti eventben hiába próbálom húzni az ábrákat, nem működik.
    Kérlek segítsetek, mert nem tudok tovább lépni.
    Köszönöm.
     
  5. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    Kérlek jelezd azt, hogy melyik állatnál tapasztalod a problémát, hogy ellenőrizni tudjuk.
    Addig viszont:
    Függőlegesen és Vízszintesen tudod csak az alakzatokat mozgatni és csak akkor mozdul meg az alakzat, ha a mozgatással meg lesz a minimum 3 egymás melletti forma.
    Kérlek tanulmányozd át újra az ismertető ezen részét amit itt találsz: KATT
    A linken találsz egy videót is, ami segít a könnyebb megértésben.
    Megértésedet köszönöm.
     
    Swartsch kedveli ezt.
  6. vilimacsa

    vilimacsa Junior szaki

    Sziasztok! szeretném megkérdezni hogy lehet az állatokkal 0 percezni
     
  7. anna640328

    anna640328 Törzsjátékos

    Sziasztok! Lenne egy nagy-nagy kérésem. A tojássztori felhősort nem tudom aktiválni, mivel nem találom a boldog hóangyal kitehetőt. Biztos hogy végig csináltam, legalábbis így emlékszem. Hol lehet ez a dekorom? Segítenétek nekem? Már végig néztem mindent, de nem találom. Vagy lehet hogy mégse szereztem meg? Akkor nagyon bánatos lennék. :( Köszönöm a segítségeteket. Szép napot
     
  8. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Swartsch és vilimacsa kedveli ezt.
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek olvasd el ezt: #14
    Minden event kiírásnál az első oldal tartalmazza a hasznos információkat.;)
     
    Swartsch kedveli ezt.
  10. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ha hozol Farm nevet és Farm ID-t, akkor tudok segíteni a keresésben. Azonosító adatok nélkül nem tudok benézni Hozzád.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.
  11. anna640328

    anna640328 Törzsjátékos

    Szia. Farmom anna640328, ID16614081. Nagyon köszönöm
     
  12. vilimacsa

    vilimacsa Junior szaki

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.1.25
    Dolphin kedveli ezt.
  13. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    köszönöm az adatok pótlását, így már be tudtam nézni Hozzád.
    Sajnos nincsen jó hírem:
    a 4. küldetésben a 6. szintet nem teljesítetted, így nem szerezted meg a Boldog hóangyal dekort. A 48 órás küldetéseket mind elvégezted, így a Hangulatos kosarak a rendelkezésedre álltak.
    https://board-hu.farmerama.com/thre...s-gazdaköri-küldetésekkel.25895/#post-1430241
    Amennyiben a dekor cserélhető lesz, akkor a következő cserenap(ok)on próbáld meg megszerezni, hogy aktiválni tud a felhődet.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  14. csanya52

    csanya52 Törekvő

    Szia!Mivel lehet az állatokat nullpercezni?
     
  15. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Swartsch kedveli ezt.
  16. SirHenrik

    SirHenrik Aktív író

    Üdv!
    Segítség!
    Vadaskert 5.sz.még 4db építési tervre lenne szükségem.
    Mind az 5db Vadaskerti feladat teljesen kész.
    Hogy tudok szerezni még építési tervet?
    Köszönöm
    SirHenrik
    32263006
     
  17. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    vannak Bahás Vadaskerti gazdaköri küldetések is, az azokból szerezhető építési tervek is felhasználhatóak a farmos Vadaskert fejlesztéséhez.
    Sok sikert!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  18. anna640328

    anna640328 Törzsjátékos


    Köszönöm a válaszod. Akkor sajnos ezt nagyon benéztem:(
     
    Dolphin kedveli ezt.
  19. SirHenrik

    SirHenrik Aktív író

    Köszönöm.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  20. jollygazda66

    jollygazda66 Járnitanuló

    Szia,
    problémám a következő: sajnos nem kapok Hírlevelet. Próbálok e.mail címet változtatni, de a régire nem kapok e.mailt.
    Kérlek, nézzél rám, mi a hiba. lehet, hogy, a réginél újra kellett indítani a freemailt.
    Előre is köszönöm : jollygazda ID:40286162
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.