Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Sziasztok!

    El sem hiszem, hogy 10 perce szeretnék belépni, hogy gyorsan még a szupernapon tudjak aratni, erre befagy a játék és sehogyan sem tölt be, sem kliensen, sem neten. Így az utolsó nem is ugrott, hiába luxus bájitaloztam. 22.06 kor engedett be. Frankó.
     
    Anna051955 és laccem kedveli ezt.
  2. krisztabanya

    krisztabanya Kivételes tehetség

    Sziasztok! Most olvastam, hogy még másik két event jön a hétvégén. Nem értem, hogy pont a nyári időszakban, amikor az emberek szabadságon vannak, vagy a jó időben szabadtéri programokat terveznek miért kell ennyi eventet besűríteni. Ez már részemre nem szórakozás, hanem rabszolgaság. Persze lehet mondani, hogy nem kell mindent megcsinálni, lehet választani, ki lehet hagyni blablabla...
     
    Ms.AbyZu, Anna051955, laccem és 6 más kedveli ezt.
  3. Bonzó1945

    Bonzó1945 Kivételes tehetség

    Kedves BP! Úgy veszem észre, hogy teljes munkaidős játékosok kellenek azt új feladatok teljesítéséhez. Nem ülhetek egész nap a gép mellett, hogy a 3-féle eventet végig vigyem és felüdülésként a vidámparkot is meglátogassam. Kicsit vissza kéne venni a tempóból!!!
     
    Ms.AbyZu, Anna051955, laccem és még 1 ember kedveli ezt.
  4. veseineerika

    veseineerika Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! nem tudom hogy nálatok is probléma van a játékkal?Én nem tudok semelyik eventbe belépni a bárányok egyhelyben szaladgálnak. Köszönöm ha válaszoltok.
     
  5. sormar11

    sormar11 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok !Ezek a bariknak már elfáradt a lába: állandóan talicskáznak >:( Mikor lesz már vége?
     
    -sormar- kedveli ezt.
  6. _OrSyKa_

    _OrSyKa_ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok ! nagyon jó lenne,ha már a játék zökkenőmentes lenne !Nem kellene 3 eventet egyszerre futtatni !
     
    -sormar- kedveli ezt.
  7. Flóra19940928

    Flóra19940928 Járnitanuló

    Sziasztok, Nagyon örülnék neki, ha a piac feltöltése közben nem fagyna le a rendszer. Amikor egy termékből már 10 tétel fent van, és én véletlenül rá akarok tölteni, totál lefagy az egész piac. Ez bosszantó. Örülök, hogy a korábbi piac probléma megszűnt. A piac előzmények egy vicc. Biztos sok erőforrást igényelne ha mondjuk akár egy órára visszamenőleg írná, de azért jó lenne. Az pedig, hogy egy terméket nem lehet akármilyen áron feltenni egy még rosszabb vicc. Ha valaki felrakja 10.000-ért én miért csak pl max 15.000ért tudom felrakni? Miért nem lehet akár 60.000ért felrakni? Felborítana valami egyensúlyt? Vagy felesleges lenne az eventek halmazása? Elég bosszantók ezek a problémák. Köszönöm, hogy kiönthettem magamból. :)
     
    soresne kedveli ezt.
  8. Anna051955

    Anna051955 Törekvő

    Üdv. Farmerek! Egyre nehezebb a farmon tevékenykedni, többszöri ki-belépésre van szükség. A nagy memória 8.3Gb használata mellett és kikapcsolt animáció mellett is élvezhetetlenné vált a játék. A területváltáskor csak a birkákat lehet látni és a piacozás is sok türelmet kíván. A szupertáp kinézetét okvetlenül változtatni kellett és a piccoló láda sem ad érdemlegeset.:(:oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 6.8.25
    Andzsi1971, Ms.AbyZu, Bonzó1945 és 2 más kedveli ezt.
  9. soresne

    soresne Fórumfelvigyázó

    Sziasztok !Nem lehet horgászni:a birkák állandóan talicskáznak >:( Mikor lesz már zökkenőmentes a játék?
     
    Neni60, Anna051955 és feki13 kedveli ezt.
  10. Csiziee

    Csiziee Törzsjátékos

    Az event zárása jól sikerült, 15 percen keresztül nem tudtam belépni, bukta......Vicc....Na mindegy! Még egy darabig kitartok....
     
    feki13 kedveli ezt.
  11. babi-kovacs

    babi-kovacs Utánpótlás-írogató

    Nagyon érdekes hogy vége az eventnek,betölt minden felület.Azt hiszen a következőket kihagyom,mert évek óta játszok,de ez egyre élvezhetetlenebb,sőt valószínű hogy inkább befejezem a játékot.Sok értelmét nem látom tovább játszani,mert ez csak egyre nyögve nyelősebb és bosszúságot okozó csak időt rabló nem élvezetet okozó játék.
     
    Nannni, Neni60, soresne és még 1 ember kedveli ezt.
  12. soresne

    soresne Fórumfelvigyázó

    Nem lehet igaz: a birkák most a Mesterségek völgyében talicskáznak >:( Bezzeg az akciók..............
     
    sormar11 kedveli ezt.
  13. Anna051955

    Anna051955 Törekvő

    T. BP! Mikor lesz végre normális müködése a farmnak? A területváltás, piacozás, ládák nyitogatása esetében lefagy a játék és többszöri ki és belépés szükséges a farmtevékenységhez.:(:eek::wuerg:
     
    soresne és genka53 kedveli ezt.
  14. kelemeny

    kelemeny Fórumgróf

    Próbálok belépni a játékba:talicskáznak a birkák.
    Lépek egyik területről a másikra: talicskáznak a birkák!
    Mire mindennel készen vagyok, több időt töltök birka talicskázás nézéssel mint magával a játékkal !
    Meddig rabolják még a játékosok idejét??
     
    Ms.AbyZu, soresne, Neni60 és 2 más kedveli ezt.
  15. soresne

    soresne Fórumfelvigyázó

    A talicskázás meddig tart ? Ki,-belépés sem segít >:(
     
    Anna051955 kedveli ezt.
  16. _OrSyKa_

    _OrSyKa_ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok !
    Szeretném megkérdezni: a birkák meddig talicskáznak még ? Mert én már nagyon unom.>:(
     
    soresne kedveli ezt.
  17. Őzike1969

    Őzike1969 Utánpótlás-írogató

    Kedves Moderátorok !
    Nagyon jó lenne,ha a központ felé jeleznétek,hogy a barik talicskázását szüntessék meg,mert egyre zavaróbb és lassul a játék.
    Köszönöm szépen.
     
    sutimami57 és vihence kedveli ezt.
  18. rozo52

    rozo52 Törzsjátékos

    Tisztelt Moderátorok!
    Kérem jelezzétek a központ felé, hogy 1 napja bármit akar az ember csinálni nem működik normálisan a játék, folyamatosan mindenre várni kell, a birkák csak talicskáznak , a belépésnél is csak gondolkodik.......
    Gép takarítás volt, internet sebessége szintén és folyamatos !
    Köszönöm, ha jelzitek, további JÓ játékot
     
    sutimami57 és soresne kedveli ezt.
  19. Tyúkanyó1949

    Tyúkanyó1949 Fórum mestere

    Addig ugráltak a bírkák a medve fején hogy nem tudtam fodbalozni elveszett ---köszönöm BP
     
    sutimami57, Doggyra és soresne kedveli ezt.
  20. v.edit1

    v.edit1 Fórumprofi

    Komolyan gondolták ezt a Party Pörgetés limitet a vízörvény dekor vásárlásnál? Ha megvenném az öt fejlesztést, 15 pörgetést veszítenék el. Miért nem cserélik ki akkor a PP-t valami másra? Nem hinném, hogy egyedül nekem van 200-nál több pörgetésem. Újabb bosszúság :cry:
     
    Andzsi1971, Őzike1969, sutimami57 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.