Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -hubertus1956-

    -hubertus1956- Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a válaszodat,sajnos annyira játszottam a Helgrid feladatával belefeledkeztem,hogy lejár akkor egy piccolo ládával kevesebb lesz.
     
    Sylja kedveli ezt.
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ha még nem késő a segítség, vagy a későbbi játékokhoz:
    A legegyszerűbb tanács, hogy addig lövünk, amíg egyszercsak minden mező virágos nem lesz. :)
    De komolyabban: figyelj a bogarakra. A bogaras vödröket tereptárgyak felett érdemes szétlőni. Mert akkor nem tesznek kárt.
    Gabóca55 játékostársunk tanácsa:"A középső kövön lődd ki a bogaras lufikat. A vizeseket az elsőnél, Helgrid előtt nem kell lőni! Arra vigyázz, hogy a bogarasak ne jussanak át a kövön!!!''.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  3. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Szeretnék egy kis segítséget kérni.
    A gyopira pár perce vettem segítő párost, viszont ott nem mutatta, mit kaptam a Dzsinn ládából, mire visszaértem a farmon nem mutatta. Köszönöm, ha mégnézitek.:)
    GA-BI-O-Farm ID 1508500
     
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia Gabi.

    Kollégám ellenőrzése alapján az alábbiak érkeztek a Dzsinntől:
    150 db Szupertrágya,
    4 db Hajtass növényt,
    1 db Hanami piknik
     
    GA-BI-O-Farm és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    Én azt remélem, hogy utólag megkapják a Piccolot azok, akik a játék hibája miatt így jártak. Szerintem sokan lehetnek, legalábbis itt a fórumon sok ilyen jelzést olvastam.
     
    GA-BI-O-Farm és Othep kedveli ezt.
  6. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia Othep!
    Köszönöm szépen, hogy megnézted. :)
     
    Othep kedveli ezt.
  7. -shephard-

    -shephard- Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen,hogy fáradtál vele, akkor nem vesztettem el, csak nem találtam meg :)
     
    Luminary és Othep kedveli ezt.
  8. vukicsgabi

    vukicsgabi Aktív író

    Sziasztok !
    Szeretném a segítségeteket kérni, mert a hatos mezőn elkeztem a játékot, onnan átmentem a 11-es mezőre, ahol már nem enged semmít csinálni. A hatos mező két szélén a minijáték pályáján két barna csík van, amit nem tudok kivirágoztatni mert nem jönnek kilőni való elemek. Így be vagyok zárva az induló mezőbe. Lehet, én rontottam el valamit? Tanácsra lenne szükségem hogyan tovább, vagy itt be is fejeztem ??? vukicsgabi ID:9542762
    Köszönöm a segítséget!
     
  9. camilla44

    camilla44 Aktív író

    Nem tudom beállítani cookikat a fizetésnél a felugró ablaknál.
     
    bence66 kedveli ezt.
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.


    Sajnos, nem látunk rá fizetési dolgokra.
    Így látatlanban arra tudok gondolni, hogy túl nagy a képernyőd, és ezért nem látszik egy ''elfogadom'' gomb.
    Ezért javaslom, vedd kisebbre a képernyő méretét a CTRL és - vagy a CTRL és egérgörgő használatával. (A CTRL és + vagy a CTRL és egérgörgővel vissza tudod később állítani.)
    Ha ez nem oldja meg a problémát, akkor kérlek, írd meg részletesebben, mit próbáltál, mi nem megy. Mit csináltál pontosan, amin nem tudsz túllépni.
    Illetve jó lenne, ha hoznál egy képet, hogy megnézhessük, mi a gond.
     
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám elvégzett egy ellenőrzést:

    upload_2025-8-10_17-38-14.jpeg

    Menj lefelé ebből a teremből.
    Figyeld az ilyen átjárókat, mert lesz még belőle.
    Ehhez nem kell kulcs, mert alapból nyitva van, a kezdőteremben lévő minijátékokat csak másik teremből tudod elérni.
    Kövesd Bombadil Toma térképét és menni fog.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/helgrid-feladata-eventcsevegő.26646/page-5#post-1460503
    (Az idézésben pedig ott a teljes terv a kazamata bejárásához.)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  12. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Beérettek a gyopáron a növényeim, aratnám aratóval viszont nem teszi meg. Learatnám kézzel szívesen, de mivel ez egy fizetős szolgáltatása a játéknak, nem teszem. Utána néznétek kérlek? Se chrome, se kliensben nem megy.
    Gazda: fekike13 ID: 52380041
     
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrzése alapján azért nem tudsz aratni, mert tele a Raktárad és nem fér be több növény.

    upload_2025-8-10_18-40-56.png

    Használj fel a raktárad tartalmából. :)
     
    feki13 kedveli ezt.
  14. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Szia! :)

    Köszi az ellenőrzést. Adhatna egy jelzést efelől a játék is, hamár mindenről van felugró.:(
     
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Erről is van.
    Ha területet váltunk, jobb oldalt, alul mutatja:

    [​IMG]

    (Minta, nem a farmodon készült.)
     
    feki13 kedveli ezt.
  16. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Igen, de ez ne mindig jelenik meg. Én azon részre gondolta, hogy mikor rányook akkor kiírja, hogy hello ez a baj. Köszönöm a segítségedet, menten be is adtam egy két dolgot. Szép napot!
     
    Othep kedveli ezt.
  17. whiteswam11

    whiteswam11 Törekvő

    Sziasztok! Segítségetek kérném,elakadtam. Van mit beadnom de nem tudom mert nem fogadja el,így nem tudok tovább menni. Köszönöm. ID:21206344
     
  18. -gézsu-

    -gézsu- Utánpótlás-írogató

    Othep és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrzése alapján:

    upload_2025-8-10_19-30-47.jpeg

    Jelenleg a pirossal jelzett teremben vagy.
    Csináld meg a minijátékot és kövesd a narancssárga nyilakat.
    Mindig abban a teremben vagy, amelyet lila színnel jelez a kazamatatérkép.
    A lila nyilak azokat az útvonalakat jelöli, amelyekbe majd be kell menned, mert ott valami fontos van (dekor, jáde kellék stb.)
    A kincsesláda ikonokat nézd a térképen, ahol nincs kincsesláda, ott már kinyitottad.

    Ha még nem láttad, figyelmedbe ajánlom Bombadil Toma térképét is, segítségül:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/helgrid-feladata-eventcsevegő.26646/page-5#post-1460503
    (Az idézésben pedig ott a teljes terv a kazamata bejárásához.)
    Sok sikert.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  20. csipetke01

    csipetke01 Törekvő

    Sziasztok!
    Segítségre lenne szükségem. Sajnos későn jöttem rá a térkép használatára, és bezártam a jáde kőhöz vezető utat. Buktam a játékot? Köszönöm,ha utánanéztek.
    csipetke01 48200342
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.