Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Hálás szívvel köszönöm a maximális válaszadásod kedvenc Modim - Othep. Se baj. Ma két eventet is sikerült teljesítenem. Csak nem tudtam kivárni a holnapi 1 tápos Boond- ot.
    Szuper jó Moderátor vagy, minden elismerésem.
     
    kigyo51 és Othep kedveli ezt.
  2. Hilda_Brown

    Hilda_Brown Utánpótlás-írogató

    Érdeklődöm, hogy a Pünkösdi csokor miért nem hat a Bahán a terményeseimre? A Kerge kertben szépen működik, ott levett 10 %-ot az időből.
     
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Kerge kertbe csak dekorokat tehetsz ki, terményeseket nem.
    Kérlek írd meg, hogy a Baha melyik területére, és milyen terményeseket tettél ki, amin nem tapasztalod az időcsökkenést?
    Melyik területen és milyen terményeseknél tapasztalod viszont, hogy minden rendben van?
    Adj kérlek, farmnevet és ID-t is, mert ezek nélkül nem tudunk ellenőrzést végezni.
     
  4. Hilda_Brown

    Hilda_Brown Utánpótlás-írogató

    Gazda: Hilda_Brown ID: 57860050
    Hupsz, ezt elírtam.. Nem a kergén, hanem a szédültön működik.
    A Baha főültetvényen a papagájos, a majmos és az elefántos (tollászkodó, kókuszkopasztó és mogyorótaposó) nem. Kvázi egyszerre indítottam mindkét helyen, és nem egyforma időt mutat.
    Hálásan köszönöm a gyors törődést! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 17.8.25
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Nincs mit. :)

    Kollégám ellenőrzése alapján a pünkösdi csokrot 10:39:45-kor aktiváltad, a bahán az említett terményeseket pedig 10:37:58-kor.
    Tehát hamarabb indítottad az ólakat, mint a terméket.
    Ne feledd, hogy az érésidőre ható termékeket, felhőket, dekorokat mindig a termelés indítása előtt kell aktiválni. Utólag nem hatnak, nem csökkentenek időt.
    (A terméshozamra ható dolgokat pedig mindig aratás előtt aktiváljuk.)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. Hilda_Brown

    Hilda_Brown Utánpótlás-írogató

    pffffffgrrrrrrhhh

    Köszönöm, megint tanultam valamit.
     
    kincsembogaram67 és Othep kedveli ezt.
  7. ZKI.Rt

    ZKI.Rt Utánpótlás-írogató

    Szép napot :))
    Estefelé miért olyan a játék mintha betárcsázós neten játszanék ?
    Más minden működik rendesen, farm az olyan, mint a betegcsiga.
     
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Valószínűleg estefelé már többen is farmozhatnak, mint napközben és terheltebbek lehetnek a nethálózatok is.

    Egy süti- és gyorsítótártörlést vagy esetleg CCleaneres tisztítást elvégezhetsz.
    A router pihentetése sem árthat (előbb a gépet, majd a routert kapcsold ki. Pár perc pihentetés után először a routert, majd a gépet kapcsold vissza.)
    A Wifi gyenge lehet, esetleg térj át kábelre, legalább a játék idejére.
    Próbáld ki a klienst, vagy ha böngészőn játszol, zárj be minden felesleges ablakot.

    További javaslatok, amelyeket esetleg nem említettem: Javaslatok a lassú, akadozó játék ellen.
     
  9. akitakutya

    akitakutya Törekvő

    ID: 13769964
    Szép napot, jó munkát!
    Bulipocok 1x1 kitevőt nem találom. A felhőről hiányzik. Lehet, hogy másikon van?!
    Köszönöm a segítséget, előre is.
     
  10. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Továbbítottam a keresett dekort, mivel ez egy 2014-es event dekorja és közben névváltozás is volt. Eredetileg B.Ú.É.K.! néven került játékba. Jelenleg Bulipockok a megnevezése. Én nem találom a nyomát nálad jelenleg.
    A további ellenőrzésig türelmedet kérem.
    Köszönöm.

    További jó játékot!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  11. denesrozalia94

    denesrozalia94 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Bocsi, hogy ilyen éjszaka kérdezek.... - a helyzet az, hogy a tenyésztésnél nem sikerült a napot megszereznem, és úgy látom, hogy a medvés felhő kirakósai abban a ládában vannak, amit a napocskák vesznek körbe. Ugyan gyöngy kell hozzá, de azt látom, a napocskákat be kellett volna hozzá szerezni. Akkor most mi lesz? Nem lesznek meg a dekorjaim - hiába vannak és lesznek gyöngyeim a felhőhöz és a dekoros ládához?
    Köszi, ha megmondjátok, mert feleslegesen nem érdemes akkor vacakolni tovább.
    Gazda: denesrozalia94 ID: 12970867
     
  12. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ha, nem szabadult fel a dekoros láda, akkor sajnos nem tudod megszerezni jelenleg. A felhőt azt gyűjtsd be, ha tudod, hisz a dekorokat utólag, cserenapon is megszerezheted - amennyiben felkerül a léghajó kínálatába.
    Sok sikert!
     
    Swartsch és denesrozalia94 kedveli ezt.
  13. jazmin15

    jazmin15 Aktív író

    Egy kis segítséget kérek: Megszereztem a répa imádó nyuszit a bevezetés a farm munkába, de nem tudom kirakni a felhőre jázmin 15 ID 3413869 köszönöm
     
  14. fraudragon

    fraudragon Fórum bárója

    A holnap kezdődő eventben ültethető a bahás ületvényen a növény.De a pénteken kezdődő 3.befejező gazdaköris eventnövény csak ott ületehető.Ez így elég kellemetlen,mert a focis eventhez rengeteg növény kell.Amíg nem végzünk a bahással,nem igen haladunk.Annyi terület van,mért így csinálták?
     
  15. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Valóban, a baha ültetvény péntek 10 órától vasárnap 22 óráig egy másik rendezvény helyszíne is.
    A focis event, habár sok növényt kíván 2 hétig tart.
    Már elég sok szempontot figyelembe vesznek a tervezésnél. Többek között azt is, hogy melyik területeket kelljen alkalmanként "bontani" a játékosoknak.

    Megértésedet köszönöm, további jó játékot!
     
    Swartsch és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  16. denesrozalia94

    denesrozalia94 Utánpótlás-írogató

    Szomorú vagyok, de köszönöm szépen a munkádat! További szép napot, hetet, pihenést...!
     
  17. keran63

    keran63 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Miért nem tölt be rendesen a játék? Csak pár dolog jelenik meg.
    Id:20724686
    Köszönöm
     
    Utoljára szerkesztett: 20.8.25
  18. akitakutya

    akitakutya Törekvő

    Szeretném tudni, hogy a további ellenőrzésnek lett-e eredménye?! Üdv.
     
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Sziasztok.
    Az lenne a kérdésem, hogy ennek a játéknak 2025-ben mi a hardver igénye és mekkora minimum internet sebesség kell hozzá .Előre is köszönöm a segítséget.
    Kukori80
    ID: 17687038
     
    GA-BI-O-Farm és Sali~*.* kedveli ezt.
  20. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Beléptem hozzád és nem találtam semmilyen problémát / rendellenességet.
    Ha nem lesz jó, akkor töröld a sütiket és a gyorsítótárat.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.