Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Sajnálom, de nem tudok ebben segíteni. Azt nem látjuk, hogy mi volt korábban a területen, illetve mi lett törölve. Csak az aktuális helyzetet látjuk.
    Megértésedet köszönöm, további jó játékot!
     
  2. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    GA-BI-O-Farm és kigyo51 kedveli ezt.
  3. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Szia Kedves Modi!
    Nekem maradt 1 db strandlabda zsetonom, az hová kell?
    Gazda: juliannakoczkas ID: 19084567
     
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Bal oldalt a felhő mellett van még 1 ládás időzítő: upload_2025-8-23_11-10-52.png

    (Illusztráció, nem a farmodon készült.)
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  5. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    nagyon szépen köszönöm! Így jár az aki vak :cry:
     
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Ne szomorkodj emiatt: eléggé elbújik a többi között a kis huncut. :)
    Kell egy kicsit keresgélni.
     
    vihence és -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. b-meg

    b-meg Haladó

    Sziasztok! keresem a Váratlan felkeresés dekort de sehol nem találom segítségetkérek. köszönöm b-meg ID 53802292.
     
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem ellenőrzére a problémát.
    Amint lesz ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban, hozom a választ.
    Szíves türelmedet kérem. :)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kollégám ellenőrzése szerint az Erdei tisztáson rejtetted el a keresett dekorodat.

    upload_2025-8-23_13-19-43.jpeg
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  10. b-meg

    b-meg Haladó

    Köszönöm szépen a segítséget.
     
    Othep kedveli ezt.
  11. rekucya

    rekucya Járnitanuló

    Szép napot, mindenkinek. Elértem a bahán a 800-as szintet, valamikor megemelik a szintet?
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Egyelőre a 800. szint a maximális.
    Nem vesznek el a pontjaid.
    Tovább gyűlik a háttérben a BTP.
    Azután, ha egyszer újra lesz a Bahán szintemelés, megint lehet egyszerre akár több szintet is ugrani a csíkon.
    Hogy ez mikor lesz, nincs információnk.
    De amikor bekövetkezik, a szokott módon a hivatalos értesítésekben hírt adunk majd róla.
     
    Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. afranya1945

    afranya1945 Fórum nagymestere

    HELLÓ' Vásároltam gobi talányos tiki fát, de nem kaptam meg

    ID 24400208 afranya1945
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.8.25
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Dolphin, -ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  15. macasnagyi43

    macasnagyi43 Haladó

    Szervusztok! Egy kérdésem lenne csupán - mihez kell a szerencseérme? A Svindlertábor utolsó részében lehet megszerezni, de mivel nem tudom hol lehet felhasználni, nem indítanám el a termelést.
     
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Tavaly elindult egy új eventfajta, a Matrica-sorozatok. (A Matricás album kibővült egy új funkcióval.)
    A Szerencseérme ennek egy állandó kelléke.
    Itt olvashatsz róla: https://board-hu.farmerama.com/threads/matrica-album-kibővítése-matrica-sorozatok.25321/
    Az éppen futó sorozat: https://board-hu.farmerama.com/threads/matrica-sorozat-4.26546/
     
    Dolphin, kigyo51 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  17. judorf

    judorf Törekvő

    Jó estét! Szépen kérnék 1 kedves Modit, hogy kukkantson be már a farmomra s jegyezze fel magának a szintemet / 253 / , s jelenlegi tapasztalatpontomat. Sajnos már másodjára csinálom a 254-es szintet, ezért kérném az ellenőrzést. Megkaptam a szintlépésért járó farmaranyat, talányos ládát, s szépen visszadobta a tp-t a 253 szintnek megfelelően, nem léptetett a 254-es szintre. Számításaim szerint holnap ismét szintet fogok lépni, remélem átléptet a 254-re. Csak szeretném, ha 1 Modi is látná szintlépés előtt a tp-met, mert ezt ki hinné el nekem? ID: 1606313 Farmnév: judorf Előre is köszönöm a segítséget!
     
  18. Eva0220

    Eva0220 Fórum nagymestere

    Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a nyuszinál a 8. szinten járok, és csak egyetlen egy csatárzsetont kaptam. Nem fogom tudni megvenni a fejlesztéseket. Lehet, hogy nem jól csinálok valamit?

    Gazda: Eva0220 ID: 4974053

    Köszönöm!
     
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Eddig egyetlen egyszer nyitottad a labdát a 3. fejlettségi szintjén.
    Ez tegnap késő este volt. (2025-08-22-én, 22:02:17 órakor)
    Akkor kaptál 1x Csatárzsetont, 3x KK turbótrágyáját és 1x Ragasztót.

    Ha nem fejleszted fel a labdát, akkor nem lesz Csatárzsetonod.
    Nem szabad minden minijáték után rákattintani a Kérelem gombra, mert soha nem lesz felfejlesztve a labdád.
    Az is fontos, hogy a pályán fel kell venni a fejlesztési jutalmat, azaz a focilabda ikont érinteni kell és a végén gólt kell rúgni.
    Ez a feltétele, hogy a labda szintje eggyel emelkedjen a pálya végén. Ezek mind-mind szerepelnek az event ismertetőjében.

    upload_2025-8-23_20-12-46.jpeg

    A kép a farmodon készült.
    A 8. szinten vagy a pályán, de a labdád nullás, mert mindig rákattintasz a Kérelem gombra.
    A labdát fejleszd.
    A rózsaszín keretben van, hogy az adott pályán milyen jutalmakat tudsz összegyűjteni. A Kolléga kékkel keretezte a labda ikont, amit szintén fel kell venni, érinteni kell a pályán + gólt lőni, ahogy fentebb írtam.

    Toma összefoglalója segíthet:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gólözön-eventcsevegő.26698/page-3#post-1462371
    Sok sikert. :)
     
    Dolphin és kigyo51 kedveli ezt.
  20. Eva0220

    Eva0220 Fórum nagymestere

    Köszönöm a gyors választ. Minden lehető dolgot felvettem, gólt is lőttem, csak minden játék után a kérelemre nyomtam.
     
    Othep kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.