Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    köszönöm.
     
    Kuzdern, Luminary és Baby72 kedveli ezt.
  2. -szellorozsa-

    -szellorozsa- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok..nállam is ez helyzet egész nap nem tudok belépni...csak ide..
     
  3. szellorozsa

    szellorozsa Mindentudó orákulum

    szelllorozsa* ID: 2093494

    Erről a farmomról sem tudok egész nap belépni a játékban....köszönöm ha benéztek....ez sok kiesés nekem :(
    Ez a főfarmom..ide kellene benézni..
     
  4. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Nem tudunk központi problémáról. Kérlek ellenőrizd az internetkapcsolatodat.
    Minden területedet gond nélkül be tudtam járni.
    Töröld a sütiket, majd lépj ki a játékból, kapcsold ki a gépet, majd a modemet. Pár perc múlva kapcsold vissza a modemet, - majd a gépedet. Próbálj újra belépni a játékba.
    Ha, a többi farm azonosítóját is hozod, akkor ránézek azokra is.

    Sok sikert!
     
    Swartsch és szellorozsa kedveli ezt.
  5. szellorozsa

    szellorozsa Mindentudó orákulum

    Köszönöm megpróbálom...internet hibátlan bárhová betudok lépni...
    Akkor leállítok mindent..
     
  6. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum veteránja

    szia! Mi lehet az oka, hogy a kiválasztott állatok után nem indul el a tenyésztés. ?Köszi a választ ID 9805208 Kiválasztottam a rózsaszín zselét, de az sem működik.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.8.25
  7. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Kedves Moderátor!
    Ma figyeltem fel először arra, hogy a múzeumok aratásánál nem növekszik a tp a felső sávban ami a tapasztalatpontokat, a haladási sávot mutatja. Csak a múzeum aratásakor sem. Nem is írja ki az aratáskor kapott tapasztalatpontot sem. Ez csak megjelenítési hiba, vagy tényleg nem íródik jóvá?
    Köszönettel: Samborg ID:12389872
     
  8. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Semmi gond nincs nálad, minden TP és bónusz jóváíródott az aratások alkalmával. Amíg vissza tudtam nézni, minden nap rendben volt az aratásod.
    A mai napon a kedvencek futtatójában kaptál az egyik múzeumból 32.356.023 TP-t és a dekorok bónuszát, a másikból 47.282.182 TP-t és a 8 dekor bónuszát. A Kerge kertben 2025-08-26 07:01:27 órakor kaptál 1.126.344.816 TP-t és itt is megkaptad a dekor bónuszát.

    További sikeres játékot!
     
    Dolphin, Samborg és Swartsch kedveli ezt.
  9. emancika

    emancika Haladó

    Köszi, de nem írtam oda, hogy munkásokkal dolgoztam. :-(
     
  10. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Valóban és így teljesen más értelme van a kérdésednek.
    Ha az állatgondozó használatával nem történik meg az itatás, az hálózati probléma. Lassú a kommunikáció a géped és a szerver között.
    Ez lehet átmeneti, pillanatnyi leszakadás a szerverről. Ha, gyakrabban előforduló jelenség akkor vagy bővíteni kell a jelenlegi internet csomagot, vagy lassabban kell dolgozni a farmon. Időt kell hagyni, hogy a kommunikáció megtörténjen a szerverrel, vagyis megtörténjen az itatás. Mielőtt területet váltasz, ellenőrizd, hogy valóban megtörtént-e az itatás.
    Fontos a felesleges fájlok, sütik (cookies) rendszeres időközönkénti törlése. Nagymértékben lassíthatja a működést, ha sok "szemét" van a gépünkön. A háttérben futó azonnal induló programokat sem árt időnként ellenőrizni, hogy valóban szükségünk van-e annak az azonnali működésére, hisz terheli a rendelkezésünkre álló erőforrásokat.
    További jó játékot!
     
    emancika, Kuzdern, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  11. postásvilág

    postásvilág Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Hiéna tápot szeretnék készíteni, de a Maja templomban nem találom a Kupuszu (fogalmam sincs erről a gyümölcsről) növényt.
    Segítenétek hányadik ajtó mögött találom? Köszi .
    G: postásvilág
     
  12. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kupuazufa a fa amit keresel és a 13. kamrában van, utolsó fa szobor, 60 aranybanánba kerül.

    upload_2025-8-27_18-11-56.png
     
    Othep, Swartsch, kigyo51 és még 1 ember kedveli ezt.
  13. bjudit01

    bjudit01 Törzsjátékos

    Sziasztok! 4 dekort kitettem (Slagok támadása, Répa imádó nyuszi, Metszés bajnoka, Váratlan felkeresés) és megjegyeztem hová tettem. Most néztem, esetleg felhőre kellene kitenni, de nem találom honnan hiányzik. Megnéznétek melyik felhő dekorjai voltak?
     
  14. JUCUS

    JUCUS Fórum parancsnoka

    Szia! Bevezetés a farmmunkába felhősor 3.
     
  15. camilla44

    camilla44 Aktív író

    Köszönöm szépen,hogy válaszoltál.
     
    jófarmerlány kedveli ezt.
  16. bjudit01

    bjudit01 Törzsjátékos

    Nagyon szépen köszönöm.
     
    JUCUS kedveli ezt.
  17. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Sziasztk! Selyem fonalat hogyan tudok szrezni?
     
  18. emmucika

    emmucika Junior szaki

    Sziasztok: Szeretném megkérdezni ,hogy mi az oka annak hogy a játék közben kétszer háromszor is kiléptet a farm pedig már szakember is átnézte a gépet és semmi bajt hibát nem talált nem tudom elképzelni mi lehet a baj ezért kérem a segítségeteket. köszönöm emmucika
     
  19. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A Selyemfonal a pók terményese, a Fonalfarm terménye.
    Az alábbi linken tájékoződhatsz bővebben róla:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/page-4#post-860850

    Gazdaköri feladatból 1 db szerezhető:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/küldetések-a-gazdakörben.6870/page-14#post-1393600

    Piacképes, illetve a Műhelycuccok ládája II-ből kapható.

    Műhely cuccok ládája II
    [​IMG]

    ékszer, lápi póc, létra, mosómedvemaszk, bioragasztó, strucctojás, festékpaletta, papagájtoll, mancsos nyalóka, mogyoróvaj, pikniktakaró, agyagedény, írótoll, gereblye, lovaglóóra, széf, terelőbója, illatgyertya, birka gyapjú, selyemfonál, gördeszka, búvárszemüveg, napelem, tiki totem, szemfogkefe, szarvasgomba, party malomlapát, csillámpor, gyapjas pulóver, méz, sláger, kézi legyező, függőágy, trutyi, guanó, repülő szőnyeg, tűzcsap, angóra gyapjú, bőrönd, fahasáb, feketeöv, árnyfénykörte, bokszkesztyű, kecsketej, kartondoboz, sajt, evőpálcika, kókuszkebelkosár, fazék, tehéntej, pehelytoll, fülmelegítő, tojás, 2 barkácscucc, 1 barkácscuccXL, 1 barkácscuccXXL, 1 Hóbortos állatok ládája, Huncut állatok ládája

    Sok sikert!​

     
    macimami1958 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  20. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Csak arra tudok gondolni, hogy az internettel, hálózattal lehet összefüggésben.
    Amikor megszakad az internetkapcsolat, akár egy rövid időre is, akkor a játék kiléptet. Ahogy írod, a gép rendben van, így többször rá kellene mérni az internetsebességre. Ha, gyakran tapasztalod, hogy nem az előfizetésednek megfelelő a mérés eredménye, akkor a szolgáltatót kell megkeresni és jelezni feléjük a hibát.
    Addig is nézd át a csatlakozásokat, mert lehet, hogy csak egy meglazult csatlakozó a hiba oka.
    Sok sikert!
     
    kigyo51 és -ágianyu33- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.