Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. böbe764

    böbe764 Fórum ismerője

    Tegnap 10-óra óta egy katasztrófa a játék!Nem jön be,ha véletlenül bejön lassú.ID:17039180 ,böbe764
     
    szerényke51 és mári-néni kedveli ezt.
  2. mári-néni

    mári-néni Fórum-zöldfülű

    Valóba nálam is nagyon sokat talicskázik a birka fiú. :oops: Sokszor a ki be lépés segít csak.
     
    szerényke51 kedveli ezt.
  3. Pircsus

    Pircsus Utánpótlás-írogató

    Nem tudom jó helyre írok, de szeretném meg tudni, miért nem tudom a Békás menyország felhőre kitenni a dekorokat? Szerintem megcsináltam mindent. Gazda: Pircsus ID:39935303 Előre is köszönöm a választ.
     
  4. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    Szia, talán azért nem tudod kitenni a dekorokat, mert még nem vetted ki őket a ládából. Az elhasználódó dekoroknál keresd a ládát, és bontsd ki.
    A neve Békás menyország láda.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. pünközsdirózsa

    pünközsdirózsa Törzsjátékos

    Gazda: pünközsdirózsa ID: 4764703
    Kéremszépen a segítséget! 2x1 Sárpocsolya kitevőt nem találom a 11. paszulyról hiányzik.
     
  6. -pekudli-

    -pekudli- Törekvő

    ID: 26388350 megadtam, DE nagyon felesleges. Nem ez az első eset, hogy nehezen lehet bejutni, és a játékosoknál van a hiba, mint azt már előzőleg is megírtam.Csak az a legjobb, hogy nem csak nálam, hanem másnál is ua. hiba van. Érdekes. Ja, egyébként most elindítottam a belépést 15:13-kor és sikerült is látnom a játékot 15:15-kor. Ez nem volt szokás.Ja, még annyit, hogy mindenféle retorziót elfogadok.Mint más sokszor meg is kaptam, mert szólni mertem valamiért.
    Köszönöm.

    Mostani belépésem 17:40-17:43 .No ekkor tűnik fel a főfarm.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.8.25
    szerényke51 kedveli ezt.
  7. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az Erdei tisztáson dugtad el a Múzeumba.
    upload_2025-8-29_16-13-28.png

    Sok sikert!
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. kozsu4242

    kozsu4242 Utánpótlás-írogató

    Én se boldogulok, rengeteget frissítek, nem enged belépni horgászni, a foci is leáll. Ilyen rossz és idegesítő még nem volt a játék.
     
    Gólyaláb kedveli ezt.
  9. Tyúkanyó1949

    Tyúkanyó1949 Fórum mestere

    Csináljátok meg a farmot ne mindent a játékosokra fogjatok mi csak használjuk ti meg rosszul csínáltátok meg
     
    Gólyaláb kedveli ezt.
  10. csillácska70

    csillácska70 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a választ, szép napot.
     
    Othep kedveli ezt.
  11. szivarvany20000

    szivarvany20000 Törzsjátékos

    Nekem a sima nettel minden rossz.
    VPN-l tökéletesen pörög az oldal. :D
     
    donkartacs07 kedveli ezt.
  12. -dudoloteve-

    -dudoloteve- Fórumlakó

    1 órája 55%-on taposnak a kis barik, ez elég bosszantó. :(
     
    Gólyaláb kedveli ezt.
  13. vampire_hunter

    vampire_hunter Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Borzasztóan lassú a farm nálam, alig vált területet, valami gond lehet, nem csak nálam, a kolléganőm is rám írt, hogy alig tud játszani.
     
    Gólyaláb kedveli ezt.
  14. rlsziszi

    rlsziszi Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Segítéséget szeretnék kérni. Megcsináltam a Svindler tábor feladatot, de sajnos nem találom az érte kapott strandlabda zsetont.. Mit néztem el de nagyon? Felhaználónév: rlsziszi ID: 16267166 KÖSZÖNÖM
     
  15. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Sajnos a Svindlertábor event 1. részét nem csináltad meg, sőt, el sem kezdted, ezért abból nem kaptad meg a szükséges Strandlabdazsetont, így nem tudod kiváltani a felhősort.

    Ne csüggedj, próbálj meg minden mást kiváltani az eventboltból.
     
    Doggyra kedveli ezt.
  16. balu

    balu Törekvő

    Egy kis segítséget kérnék!
    Az egyik múzeumomban aratáskor a pontok előtt egy mínusz jel van pontosan : -2.147.483.648 tp amit aratok azt kérdem ilyenkor levonódik a többi kapott tp-ből, vagy csak egy hibás feltüntetés? A többi múzeumomban nincs mínusz jel.

    Köszönöm a választ!
    farm:eilingsfeldbalu id:2221969

    Nálam minden gyors még mobilon is
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.8.25
    Gólyaláb kedveli ezt.
  17. farmercsaj

    farmercsaj Kivételes tehetség

    Szép napot mindenkinek ! Mióta megy a focis feladat egyetlen egyszer sem reppent fel a Bahamán klubzászló !!!!
    Nekem legalább 2 év kell akkor, hogy a végére érjek !!!!
     
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ez nem csoda, mivel Klubzászló kizárólag a Főfarmról várható.

    Nem haszontalan eventismertetőt olvasni: https://board-hu.farmerama.com/threads/gólözön-2025-augusztus.26700/#post-1462229
    Felröppenő
    Kép[​IMG]
    NévKlubzászló
    Felröppen az alábbi terület(eken):Főfarm
    Az alábbiakból:Növények, Fák
    Tenyésztésből felröppen?Nem.
    Varázsfa adja?Adja.
    Ajándékozható?Igen.
    (Ingyenes lehetőség fölött:
    2x FA / db)
    Gazdaboltban megvásárolható?Igen.
    Spoiler: Gazdabolti árak
    Átváltás (/db):29x TP
    20x CSP
     
    kigyo51 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    vampire_hunter, kigyo51 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    böbe764 és -ágianyu33- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.