Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    Szia, Nagyon szépen köszönöm a munkádat. Széppé tetted a napomat. Örülök, hogy talán mégsem vagyok akkora balfék, mint azt néhány ismerősöm hiszi.
     
    Othep és Luminary kedveli ezt.
  2. evi5284

    evi5284 Utánpótlás-írogató

    sziasztok
    Keresek a baha ujdonságaiból,Tegnap délután vásároltam mindenből,ezután kitettem volna de hiányosan kaptam,vagy már nem látok.
    Magányos pálmát megkaptam a 8-db-ot,sima és xl,ebböl 3 esőerdőben van,Karomba gigasből 6 xl megvan,az alap nincs,a rőzsaszín
    selyemakác csak 10 db xl van meg,Jaguár ól 4 db nincs meg,Hegyi gorilla lak 4 db nincs meg,
    Légyszí ellenőrizzétek mit rontottam el,hova lettek a fentiek?
    Gazda:evi5264
    ID:23466498
     
  3. gyökértelen

    gyökértelen Junior szaki

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.9.25
  4. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A játék naplója szerint Karomia gigas alap fát nem vásároltál.
    6 db XL-es fát vásároltál 2025-09-04 16:32:34 órakor - 109.500 CSP
    Rózsaszín selyemakác XL-ból 10 darabot vásároltál 2025-09-04 16:34:12 órakor - 267.500 CSP. Az alap fát itt sem vetted meg.
    Jaguárlakot és Hegyi gorillalakot nem vásároltál.
    Sikeresen vettél 5 db Kakadufészket - 140.000 CSP - , 2025-09-04 16:21:58 órakor. Illetve a növényekből is vettél 300-300-300 darabot.
    A Magányos pálma 5 db alap és 5 db XL fejlesztés a raktáradban van, plusz, ahogy írod, 3 db az esőerdőben van kihelyezve, XL-re fejlesztve. (8 db alapfa - 45.600 CSP és 8 db XL fejlesztés - 114.000 CSP.

    További jó játékot!
     
    Dolphin és Swartsch kedveli ezt.
  5. gyökértelen

    gyökértelen Junior szaki

    Sziasztok !
    Tiki-totem műhelyt keresek, adok érte más műhelyet vagy különleges istállót. Még akkor nem játszottam amikor ezt meg lehetett kapni. Köszönöm : gyökértelen ID 57271846
     
  6. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az alábbi linkre kattintva írd be a kérésedet, itt nem vagy jó helyen:)
    https://board-hu.farmerama.com/threads/ajándék-cserebere-Új-szabályokkal.11054/
    Kérlek az első 3 hozzászólást is olvasd el - a topik szabályzata és egyéb hasznos információk.
    Köszönöm,
    sikeres cserét!
     
    Swartsch és gyökértelen kedveli ezt.
  7. gyökértelen

    gyökértelen Junior szaki

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.9.25
  8. evi5284

    evi5284 Utánpótlás-írogató

    Kedves Luminary,

    Köszönöm a válaszod.
    További jó munkát!

    Üdv: Évi
     
    Luminary kedveli ezt.
  9. kocsisne

    kocsisne Junior szaki

    Szia
    Szeretném megkérdezni,hogy mit csináltam rosszul. A farmereban nem tudtam megkezdeni a filmvirág beadást.

    Gazda kocsisne ID 7313024
    ballamarika44 ID 10542004

    Előre is köszönöm. Marika
     
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elsőként a "Farkaskonyha" feladatsora nyílik meg, itt tudjuk elkezdeni az eventben a beadást.

    Az event ablaka jelzi számunkra egy "ON AIR" felirattal a karakterhez tartozó TV műsor alatt, hogy melyik TV-műsornál kell teljesítenünk egy feladatot:

    [​IMG]

    Csak azon karakter alatt jelenik meg az "ON AIR" felirat, amelyik karakter épp soron van, amelyik karakterrel nem tudunk feladatot teljesíteni, az alatt éppen nem jelenik meg a felirat:

    [​IMG]

    A bal oldali képen a Medvebagázs TV-műsor az aktív, így a plusz jelek zöldek, ezekből a feladatokból van lehetőségünk választani egyet.
    A jobb oldali képen a Lionel show TV-műsort nyitottuk meg, de nem ez a TV-műsor aktív, így itt a plusz jelek szürkék, így itt nem tudunk beadni.
    Mindig csak abban a TV-műsorban tudunk a feladatok között választani, ami a soron következő, amelyik karakter alatt az "ON AIR" felirat látható.

    [​IMG] [​IMG]

    Rendelkezel a beadáshoz szükséges eventnövénnyel? Van belőlük elég?

    Ismertető: https://board-hu.farmerama.com/threads/farmerama-adásban-3-2025-szeptember.26756/#post-1464088

    Jelezz vissza, így sikerrel jártál-e?
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. gyökértelen

    gyökértelen Junior szaki

    tobzoska ólat keresek, adok érte amit kérsz és van nekem gyökértelen ID 57271846
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.9.25
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Írásod felett válaszolt a Kolléga a Tiki-totemes és a cserés kérdésedre is.
    A tiki-totemről itt olvashatsz: https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/page-5#post-861434
    (A Megjegyzés rovatban megtalálod, melyik gazdakörökből tudod kiváltani.)

    A cserével kapcsolatban kérlek, menj át a Spam sarokba, a cseretopikba: https://board-hu.farmerama.com/threads/ajándék-cserebere-Új-szabályokkal.11054/

    Úgy írd meg a hozzászólásodat, hogy a kérésed mellett írd meg azt is, hogy mit tudnál érte adni (Keresek-Adok érte). Ha sok mindent, akkor legalább néhány dolgot nevezz meg és majd pontosítotok levélben.
    Ahogy Kollégám kérte, olvasd el az első 2-3 hozzászólásban a szabályokat, és kicsit tájékozódj, hogyan hirdetnek a gazdák.

    Sok sikert a cserében. :)
     
    -ágianyu33- és vihence kedveli ezt.
  13. tyukanyo588

    tyukanyo588 Junior szaki

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Múlt héten írtam a supportnak, hogy eltűnt több ezer trágyadomb ládám. Kaptam is választ, majd utána néznek! Sajnos azóta semmi nem történt! A segítséget előre is köszönöm!! ID:47192808
     
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ha írtál a supportnak, akkor mi már nem vagyunk illetékesek az ügyben.
    Sokszor hosszabb időt is igénybe vehet a válaszadás.
    Ha kaptál automatikus üzenetet, akkor biztosan beérkezett a kérdésed.
    Szíves türelmedet kérjük a válaszukig. :)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  15. kocsisne

    kocsisne Junior szaki

    Szia
    Köszönöm a segítséget, A beadást megtudtam kezdeni csak most lett szürke a + jel.
    Még gyüjteni kell a hozzávalot. Marika
     
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Köszönöm, hogy visszajeleztél.
    Nagyon ügyes vagy, sok sikert az event végéig. :)
     
  17. Enci-Jozsi

    Enci-Jozsi Junior szaki

    Sziasztok
    Szurszop fát hol tuok vásárolni.Elméletileg volt de mind el tüntt mikor volt a játék vége.
     
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az eventben Ál-szúrszop fák szerepeltek, melyeket az event végeztével visszaváltottak.
    Ez az információ bizonyára elkerülte a figyelmedet.
    A Kockás mocsár történetei eventben azonban lehetett szerezni játékban maradó változatot is.
    Ha Neked is sikerült szerezned, akkor a Bahamán találod meg őket. Vagy területen, vagy a Láda / Fa ikon alatt.
    Amennyiben segítségre van szükséged, hogy megtaláld őket, hozz kérlek farmnevet és ID-t az ellenőrzéshez.
    Ha nem rendelkezel ilyen fával, akkor sajnos egyelőre nem tudsz hozzájutni Szúrszop fához.
    Reméljük, hogy valamilyen módon hozzájuthatunk a későbbiekben.
     
    Sylja, kigyo51, -ágianyu33- és még 1 ember kedveli ezt.
  19. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Szia.
    Köszönöm én a jó magyarázatot, önálóan nem tudtam megoldani.
    Idős /82 / Marika
     
    Othep kedveli ezt.
  20. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    köszönjük türelmedet.
    Ellenőrzésünk alapján a keresett dekort nem szerezted meg a Szilveszteri bulipockok eventben. A Felhősort a feladatsor 4. szintjén lehetett megszerezni, a dekort a 6. szinten.
    Még tart a csere nap, a dekor cserélhető, próbáld meg ilyen módon megszerezni.
    Sok sikert, további jó játékot!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.