Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. .julia0905.

    .julia0905. Járnitanuló

    Hálás köszönet nagy nehezen megtaláltamxD
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. nolina1965

    nolina1965 Fórum félistene

    Sziasztok, nem biztos, hogy ez a legjobb hely, de szeretném kérdezni, hogy mit néztem félre?
    A fekete báránynál (időkorlátos játék) elvileg mindegyik szintet megcsináltam, ha belelépek, pipa van mindenhol, mégis az összesítőben azt írja ki, hogy csak az 1. szintem van kész.
    Mi a megoldás?
    Gazda: nolina1965 ID: 17974254
    Köszönöm!
     
  3. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az számít, hogy ott van a feladat ikonján a zöld pipa:
    upload_2025-9-24_21-45-32.png

    A részeredményeknél egy megjelenítési hiba miatt nem jelöli késznek az elvégzett feladatokat.

    További jó játékot!
     
    Kuzdern, Swartsch és jófarmerlány kedveli ezt.
  4. Sziszi1950

    Sziszi1950 Fórum biztosa

    A szomszéd ajándékozásnál Jockó nevü szomszédomnak szerettem volna ajándékot küldeni és nem találom a szonszédok sorában. Ő az egyik legrégebbi szomszédom. Kérem légy szíves segiteni. ID számom 5338636- Köszönöm.
     
  5. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ellenőrzésem szerint 2025-09-25 06:01:28 órakor 1x „Palau” talányos tiki-fa lett ajándékozva -Jockó- szomszédodnak. Mivel ilyenkor kikerül a listából, már nem lehet visszavarázsolni. Legközelebb holnap tudsz neki ajándékot küldeni.

    A szomszédaid közül töröltem, majd újra felvettem, ezért most a legutolsó helyen van, amíg vissza nem igazolja a szomszédságot. Sajnos későn vettem észre, hogy időközben vagy magad megcsináltad, vagy már elküldted az ajándékot és ezért nem volt a listában.

    További jó játékot!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  6. soresne

    soresne Fórumfelvigyázó

    Sziasztok !
    A kirakós feladatot nem tudom megnyitni ,lakat van rajta pedig elég darabszám van.
    soresne
    5111156
    Köszönöm szépen,ha megnéznétek.
     
  7. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Már lehívtad az összes puzzle darabkát, csak ki kell rakni a képet. Ez a Bip-bip! kirakós, amiről hoztam a képet.
    upload_2025-9-25_7-16-10.png

    További két kirakósnál is ez a helyzet, - pirossal keretezve - a darabkák le vannak már kérve, csak ki kell rakni a puzzlet.

    upload_2025-9-25_7-21-38.png

    Sok sikert!
     
    Sali~*.*, Swartsch és soresne kedveli ezt.
  8. Barika45

    Barika45 Járnitanuló

    Szeretném megkérdezni, hogy a neon cápaólat miért nem lehet használni? Ha pedig nem lehet, akkor miért adja nyereményként a neon ólas láda?
     
  9. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Minden fejlesztést alap ólra tudsz csak feltenni, nem tudod direktben kitenni. Úgy próbáltad, vagy csak simán ki akartad tenni?
     
  10. Sziszi1950

    Sziszi1950 Fórum biztosa

    1. köszönöm.
     
    Luminary kedveli ezt.
  11. Barika45

    Barika45 Járnitanuló

    Köszönöm, de ezt tudom, de a neon ólon egy sárga karika van, átlósan áthúzva. Ugyanezt tapasztaltam a másik régi farmomon is. Ennek a farmnak a neve Barika 45 ID: 55743215.
     
  12. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Szia!

    A szentélyben a cápa szobrot váltsd ki és akkor aktív lesz a neon ólfejlesztés.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  13. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a Központ tud a hibáról, javítása folyamatban van, addig türelmedet kérjük!
    Megértésedet köszönöm!
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. Barika45

    Barika45 Járnitanuló

    Köszönöm a választ.:D
     
  15. soresne

    soresne Fórumfelvigyázó

    Sziasztok !
    Beadtam a kecskét az időkorlátosba,de a lakat nem hullott le.
    Beadtam a zsályát is és csak ott zöldül be a kezdés.Ott már nincs lakat.Mit csináltam rosszul ?
    soresne
    5111156
    Köszönöm szépen,ha megnézitek.
     
  16. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a Kertek felfedezői küldetéssorozatban nem a Pajtából kell beadni, hanem a megadott idő alatt kell letermelni a kért mennyiségű növényt és állatot.
    Amikor beérett a Zsálya, akkor indítsd el a küldetést. Ha azzal készen vagy, tedd ki a megfelelő ólakat, ha beérett, akkor indíthatod a következő küldetést.
    Sok sikert!
     
  17. szupermuter51

    szupermuter51 Haladó

    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy a farmararanyos ajándékozásnál, miért nincs bent a névsor fele?! Így nem tudok ajándékot küldeni annak akinek szeretnék. Köszi a választ! szupermuter51 ID:24796610:sleepy:
     
  18. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    konkrét neveket küldj, akit hiányolsz, mert így nem tudok segíteni.
    Akinek ma már küldtél esetleg ajándékot, az már nem jelenik meg a küldési listádon.
    Javaslom, hogy lépj ki/be frissen, próbáld mg újra, s ha nem sikerül, akkor hozz pár nevet, akire ellenőrzést szeretnél kérni.
    Amennyiben Szomszéddal van a probléma, ott az az eljárás, hogy töröld a Szomszédlistádról, majd vedd fel újra. Érdemes egy Galambpostás levéllel jelezni a Szomszéd felé, hogy a törlés csak a Szomszédajándékozási probléma elhárítása miatt van.
    Sok sikert!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  19. szupermuter51

    szupermuter51 Haladó

    Nagyon szépen köszönöm a választ, arra már rájöttem, hogy akinek küldtem már nincs a listán. Ha holnapig nem lesz változás akkor szólni fogok. Köszönöm szépen a választ kedves Dolphin!
     
  20. Imrus65

    Imrus65 Fórum ismerője

    Az elveszett kirakó fosztogatói - 2025. szeptember

    Imrus65 ID:29834098

    Visszatérés Aquanautikába - "Kaland teljesítve!" felirat jelent meg
    Elveszett kalap - "Fejezd be a következő feladatot: Visszatérés Aquanautikába" és az ikon lakattal zárt.

    Mit kellene még megtennem?
    Köszönettel:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.