Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mami531953

    mami531953 Törzsjátékos

    Nagyon szepen koszonom,megtalaltam,kesz leszek azonnal.
     
  2. lovardatanya

    lovardatanya Fórum biztosa

    Köszönöm, sajnos tudom, hogy nem törölhetem a frissen szomszédnak felvett akárkit, fel is mérgelt.xD

    Nem probléma ha már nem küldhetek ajándékot ma, csak a jövőre nézve kértem a vizsgálatot.:)
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  3. whiteswam11

    whiteswam11 Törekvő

    Sziasztok! Miért nem kapok pár db borostyánkőnél többet bármit ültetek el?Napok óta nem tudom befejezni. Kérlek segíts? ID:21206344
     
  4. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    nehéz úgy segíteni, hogy nem adod meg, hogy hány területen gyűjtöd a felröpit, eddig mit ültettél / milyen méretű talajt használtál (mindhárom farmos területen tudunk szerezni), nem tudjuk, hogy naponta hányszor tudsz aratni.
    Szomszédokat aktiváld, tedd ki az összes Varázsfádat.
    Ami szerintem fontos még, hogy 1x1-s talajba ültess minden területen olyan hosszú érésű növényt, aminek az érési idejét a legjobban tudod csökkenteni (mert pl. kinemesítetted már a rúnáját), s fontos, hogy amint beérik, mielőbb arasd le, ne álljon a földekben órákig.
    Érdemes az Eventsegédletet is átolvasni, és a Bónuszlexikont tanulmányozni a döntéshez.
    Sok sikert!
     
    -ágianyu33- és Bokalmgazda kedveli ezt.
  5. jucus040

    jucus040 Utánpótlás-írogató

    Kedves modik!

    Abban kérném a segítségetek hogy a Kertek felfedezője küldetésben mindhárom időkorlátos feladatot elvégeztem a feladaton belül ki is van pipálva. Viszont nem azt irja mint a többinél hogy a kaland teljesitve hanem a játék gomb aktiv és a kép melletti dobozok is azt mutatják hogy nincs teljesitve. Ránéznétek? Mit csináltam rosszul? Előre is köszönöm.
    Gazda: jucus040 ID: 12125602
     
  6. baltha54

    baltha54 Aktív író

    Szia, én is ilyen gonddal voltam, de kaptam segitséget, megjelenési hiba, ha a birkánál zöld pipa van, akkor kész a feladat, ezt a választ kaptam. Remélem sikerül folytatni a játékot.
     
  7. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    semmit nem csináltál rosszul.
    A Kertek felfedezője Küldetéssorozatban összesen 3 db időre teljesítendő feladat van.
    Ha kész vagy a Zsálya, Kecske és Nyúl feladatokkal, akkor készen vagy. Megjelenítési hiba, hogy az eventablakban olyan, mintha lenne ott is arany és gyémánt feladat is.
    Itt meg tudod nézni újra az Ismertetőben is, hogy csak 3 db Ezüst feladat van.
    Ha ezt látod a térképen, akkor nincs további teendőd itt.
    [​IMG]
    További jó játékot!
     
    zsani_apja és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  8. jucus040

    jucus040 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a gyors választ. Szép napot!

    *idézést javítottam / Dolphin
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 27.9.25
    zsani_apja kedveli ezt.
  9. paloooo

    paloooo Fórum biztosa

  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

  11. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    nincs korlátozva, mindhárom területről, ahol termelni tudsz: Baha Ültetvény, Esőerdő, Zuhatagok szigete.
    Sok sikert!
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  12. paloooo

    paloooo Fórum biztosa

    Köszi

    Köszi
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 27.9.25
    zsani_apja kedveli ezt.
  13. gumidominó

    gumidominó Fórum-zöldfülű

    Sziasztok'
    Segítséget szeretnék kérni. Bahán nem tudom kihelyezni a cápatanya neon-t. Sárga karikában át van húzva, azt írja, hogy szükséges szint 30000. Ez az ólam már volt kihelyezve sokáig, ma szerettem volna újra kirakni, akkor észleltem a problémát.
    Meg tudnátok nézni, mi történhetett? Előre is köszönöm a segítséget:
    gumidominó ID 16966903
     
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    a Központ tud a hibáról, javítása folyamatban van, addig türelmedet kérjük!
    Megértésedet köszönjük. :)
     
    Dolphin és gumidominó kedveli ezt.
  15. gumidominó

    gumidominó Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen a gyors választ! Szép napot mindenkinek!
     
    Othep kedveli ezt.
  16. AVECEASAR

    AVECEASAR Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Segítséget kérek a most futó eventhez. Megcsináltam a Visszatérés Aquanautikába feladatot (kaland teljesítve) és innét nem tudok tovább lépni. Az elveszett kalap fejezet levan lakatolva. Hogyan tovább? Aveceasar ID:11246736
    Köszönöm
     
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Lépj ki/be újra, és helyre fog állni a kijelző,
    Megjelenítési hiba, ami időnként jelentkezik.
     
    macimami1958 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. Susie0509

    Susie0509 Fórum hercege

    Sziasztok
    A mostani eventben megcsináltam minden feladatot. Utólagos ellenőrzésnél észrevettem, hogy a Kertek felfedezője feladatnál nem Kaland teljesítése jelenik meg, hanem a zöld játékgomb. Ha belépek a játékgombbal, ki van pipálva a 36 kecske és a 40 nyúl is, amit napokkal ezelőtt teljesítettem már. Természetesen előttük a növény is teljesítve van.
    Nem tudom a feladatok teljesítése után járó nyereményeket megkaptam e. Ha lehetséges, megnéznétek.
    Fáradozástokat előre is köszönöm. Zsuzsa
    Susie0509
    ID.: 30776935
     
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Egyes feladatok megnyílásának több feltétele is van.

    Az Elveszett kalap a 20-as küldi, amelyhez kell a 16-os,

    Ezt a szakaszt csak akkor tudjuk folytatni, ha legalább 235 puzzle darabkát már leraktunk az első részen.
    [​IMG]

    A 16-os mezőhöz (Tánc a veszéllyel küldetéssorozat) két feltételt kell teljesíteni, ahhoz, hogy elérhető legyen - a képet az Ismertetőből hoztam:
    [​IMG]

    A haladási sávban lehet ellenőrizni, hogy eddig mennyit raktunk le.
    [​IMG]

    Ha itt még nincs 235/470, akkor előbb ki kell tenni még képeket, a szögletes mezőket nézd meg, ahol még nincs zöld pipa. Minden puzzle darabka lehívása 1 malomtermékbe kerül.

    Az ellenőrzés szerint Neked még 25 puzzlét le kell rakod, csak 210 van.

    A linkelt oldalon legörgetve megtalálod a feltétellistát és a mezők számozását.)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az ellenőrzés szerint:
    2025-09-21-én, 12:57:16-kor végeztél a Zsályás feladattal, akkor kaptad meg a jutalmakat;
    2025-09-21-én, 19:42:43-kor kaptad meg a jutalmakat a Kecskés küldetésre és 2025-09-21-én 19:43:10-kor kaptad meg a Nyulas feladatra a jutalmait.
    Az Ismertetőben és az event ablakban is láthatod, hogy mik a jutalmak, nem soroljuk fel tételesen.

    Példa:
    [​IMG]

    Felhívom a figyelmedet, hogy van itt egy megjelenítési hiba, ne tévesszen meg, hogy az eventablakban olyan, mintha lenne ott is arany és gyémánt feladat is.
    Itt meg tudod nézni újra az Ismertetőben is, hogy csak 3 db Ezüst feladat van.
    Ha ezt látod a térképen, akkor nincs további teendőd itt.
    [​IMG]

    További sikeres eventezést. :)
     
    macimami1958, -ágianyu33- és Dolphin kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.