Visszajelzés Matrica sorozatok csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 12.2.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az 6. matrica sorozat? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárása: 12.5.34, 14:33.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája


    Kedves Játékosok!

    Érkezik a következő Matrica sorozat, a Csevegő ismét kinyitja kapuit.


    [​IMG]

    Az új sorozat ismertetőjét itt találjátok:

    Matrica sorozat (5.)
    Ebben a matrica sorozatban összesen 620 korábban megszerezhető matrica vesz részt.

    Aki esetleg az eddigi sorozatokban nem vett még részt, itt tudja tanulmányozni a tudnivalókat:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/matrica-album-kibővítése-matrica-sorozatok.25321/


    Újdonság a mostani sorozatban:
    Matricabolt, ahol Narancszsetonnal és Piroszsetonnal tudunk fizetni

    [​IMG]


    Korábbi sorozatok csevegéseit az Archívumban találjátok meg.

    Eredményes matrica ragasztást és TP/TTP bónusz gyűjtést Mindenkinek,
    a Farmerama csapata
     
    Swartsch, Kuzdern, Luminary és 2 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó ragasztgatást mindenkinek:inlove:
     
  3. peter1022

    peter1022 Fórum hercege

    A jó ragasztás elmaradt... nincsenek matricáim... Ez hogy lehet? Még a sárga részt sem tudtam feltölteni... Ez normális?
     
  4. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Várjál vele! Nálam se nagyon tud betölteni, ott is hagytam.
    Majd reggelre reméljük megjavul.
     
    inanna11, peter1022, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam a múltkos a matricák színezése tűntel nálam... de javították...:music:
    Szóval türelem... de azért egy support levél sosem árt...;)
     
    peter1022 és cicimsincs kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!

    Én belépés után egyből megcsináltam. Hál Isten minden hozzávalóból van bőven. Secc/rc alatt végig vittem 100 %- ig.
    Gondoltam valami sikerélmény is legyen. :D
     
    Rizstej, agi770, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  7. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Sziasztok!

    Feleségem és fiam farmján megmaradtak a matricák, mindkettőt 15 db pirossal kellett kiegészíteni, nálam összesen 7 db piros van, vagyis 108 db-ot kellene készítenem, holott 100%-on volt nálam is az előző! A narancs- és piros zsetonok száma megegyezik nagyjából mindenhol!
    Hol vannak az eddig elkészített matricáim?
     
    peter1022 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az előző matrica indulásnál pont így voltam... de supporthoz intézett levél után jóváírták a matricákak... vagy a szinezőt...
    nézess rá...
     
    peter1022 és PaySkin kedveli ezt.
  9. kannap

    kannap Junior szaki

    Én előző alkalommal írtam a segítségkérő topicba, de csak a türelmemet kérték több alkalommal, talán a support jobb ötlet.
     
    peter1022 és PaySkin kedveli ezt.
  10. peter1022

    peter1022 Fórum hercege

    Köszönöm nektek. Késő estére jó lett. Szerencsére nem kellett levelet írnom.
     
  11. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Szia!

    Nekem kellett, most is 7 db-nál tartok :( és a narancs is nulla, pedig ott is kellene lenni valamennyi tartaléknak.
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam pótolták... de lövésem sincs mennyinek kellett volna lennie... Az ember lánya-fia nem jegyzetel mindent...
    Pedig nem ártana.... pláne ha valós pénzért is veszünk hozzávalót... :music:
    De összességében jóváírták a hiányosságot... - csupán az érzés maradt meg hogy nem tudom mennyi hiányzott pontosan...:wuerg:
     
    Rizstej és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Én még várom a moderátori választ. De nagyon bosszant hogy megy az idő és nem tudok fejleszteni mert nincs ragasztóm. Már az előzőnél is sántított valami, de annyira nem zavart mert csak a sárgát nem tudtam végig vinni. De most csak a piros lett full a másik kettő szinte alig. A matricák remélem elegek lesznek.
     
    Rizstej, GA-BI-O-Farm és inanna11 kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A ragasztód tűnt el:eek:o_O
     
  15. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Igen. És azért a fejlesztésekért elég jó ajándékok jönnek.
     
    karippa és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sajnálom:(

    Az a baj ezzel, hogy nem foglalkozunk azzal, mennyi volt... mert innen onnan jön.. úgymond ingyen... Aztán mikor köddé válást észlelünk... nem tudjuk mennyit is hiányolunk..;) ha jóváírás meg is érkezik... marad a kétség...
    nálam nem gond ha venni kell... de szeretem a pontos, nem eltűnő dolgokat;)
     
    vihence, agi770, karippa és 3 más kedveli ezt.
  17. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Szia!

    Még tegnap írtam a supportnak, válasz nem jött, azóta is 7 piros matricám van! Egy reggeli nagy aratás már a +1300% nélkül ment el, holnap már szombat, ha eddig nem történt semmi, gondolom 7végén már nem is fog... Jó pár 10 milliárd TP bukta!!!
     
    SnéDóri és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sajnos nem jelent 10 milliárdos töbletet legalább is nálam sajnos... de értem a bosszankodásod okát...;)
    Én a múltkor vásárlással pótoltam a hiányt... mert nem akartam veszteséget... jó pár nap kellett a jóváíráshoz...de megkaptam...
     
    PaySkin kedveli ezt.
  19. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Szia!

    Tegnap este 21 óra után jött az üzenet, hogy jóváírták :)
    Miért ne lehetne annyi TP? Nem egy napra írtam, hanem az egész 7végét is beleértve!
    Tegnap reggel volt a kisebb nagy aratás, kevesebb felhővel, ekkor a régi matricáshoz képest kb. 4 milliárddal kaptam kevesebbet (nagyjából azonos időben szoktam reggelente)!
    Ez csak 1 nap volt, de mint írtam, ma már oké minden.
     
    inanna11 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sorry én egy napra gondoltam...:wuerg:
    ÉN jegyzetelem a napi aratást...8) valahogy nálam most nem látszik meg a matricás album hatása...:oops:
    Bár ugye annyi féle fajta felhőnk van... de pontos kb 23 és fél- 24 óránkénti aratásnál... jó lenne látni... Pl 30 napja nem arattam ilyen keveset mint a matrica album aktíválása után...xD:cry: lehet nálam anti tp-t aktíváltam...8)
     
    agi770, GA-BI-O-Farm és macimami1958 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.