Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. bativa

    bativa Járnitanuló

    Erről ennyit! Jelezzük folyamatosan a belépési problémákat, és továbbra is, csak türelemre intenek. Az, már elfogyott.
     
    rudcsi24, zigus, zigus46 és még 1 ember kedveli ezt.
  2. raimas86

    raimas86 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! raimas86 (user id: 42106092) vagyok és tegnap sajnos többszöri próbálkozás ellenére sem tudtam belépni a farm-ra mert nem töltött be az oldal / kliens, így nem tudtam átvenni a Halloween naptárba sem a napi ajándékot. Van esetleg lehetőség utólagos kompenzációra? Köszönöm szépen előre is a segítséget!
     
  3. datsika

    datsika Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Tegnap én sem tudtam datsika (user id: 11899964) vagyok oldalbetöltési probléma miatt átvenni a Halloween naptárban az ajándékot.
    Köszönöm előre is ha tudtok segíteni.
     
  4. sormar11

    sormar11 Utánpótlás-írogató

    Ma sem tudom a halloweent megnyitni >:(
    Köszönöm,ha ránéztek
    sormar11
    10445744
     
    zigus kedveli ezt.
  5. -sormar-

    -sormar- Utánpótlás-írogató

    Halloween átvétele: szürke :mad:Terület váltás,szomszéd ajándékozás : talicska !
    Jobb lenne ha 2 napra leállnának és a rendszerüket fejlesztenék,rendbe tennék.Így a játék teljesíthetetlen,bosszantó.Ilyen esetben sokan ráunnak és félbehagyják mindegy ,hogy hány éve játszanak.
    -sormar-
    6310852
     
    zigus és zigus46 kedveli ezt.
  6. -MacKay-

    -MacKay- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni, azon a szerveren, amelyiken vagyok, megszünt a 200%-os termésbónusz? Kb. 30-at elpörgettem és
    nem láttam egyet sem, csak egy 100%-ost.
    Ez nem csak mostanra vonatkozik, a korábbi időszakokra is.
    Érdekes módon, korábban azt olvastam, egyesek milyen gyakran kipörgetik ezeket a bónuszokat az event kezdetekor.
    Egyáltalán mi vagy ki határozza meg, hogy melyik szerveren milyen beállítás legyen.
    Valahogy összhangba kellene hozni, hogy egyenlőek legyenek az esélyek
     
  7. Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni, két dekorelemet nem találok. A Tüzes tűk bajnoka és az Extrém atlétát.
    ID: 11041043
    Köszönöm előre is!
     
  8. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Új főnyeremény dekor esetén az akció időtartama alatt mindig egy kipörgethető dekor található a főnyeremény helyén.
    Ilyenkor a 200% termésbónusz kipörgetési esélye 0% mivel a helyén mindig egy dekor található.

    Erről az információról a kerekkerék ismertetőjében van jelzés LINK.

    Érdemes lehet ilyenkor az akció kezdete előtt fél órával pörgetni, így pont nem esel bele az akcióba és tudsz 200%-os termésbónuszt is pörgetni.
     
  9. -MacKay-

    -MacKay- Utánpótlás-írogató

    Én ezt mind megértem, de mint írtam, sajnos az előző napokban sem látok 200%-ost és 100% -ost is elvétve.
    A kérdésem még mindig az lenne, mi alapján van meghatározva hogy melyik szerveren milyen arányban találhatóak ezek a bónuszok.
    Van másik farmom is, ott sokkal jobbak az arányok, sokszor feldobja az említett bónuszokat.
     
    Utoljára szerkesztett: 31.10.25
  10. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Mindkettőből van elég az Állatüdülődben.
    upload_2025-10-31_11-10-0.png
    Képen jelöltem, hogy hol találod meg őket.
     
    Swartsch kedveli ezt.
  11. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok.

    Kérlek, a jelzett topikba továbbítsátok a belépési problémáitokat az alábbi közleményben elmondottak szerint. Ennél többet Mi (Moderátorok) sajnos nem tudunk tenni.

    Közlemény linkje és az információ, hogy hogyan kell eljárni
     
    Othep kedveli ezt.
  12. marcsi5458

    marcsi5458 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! A bónúszkódot amit kaptam emilbe ,nem fogadja el azt írja nem található a rendszerbe. Többször átnéztem jól volt be írva.
     
  13. Nagyon köszönöm!! Ilyen vaksinak lenni mint Én!:xD
     
  14. Ganéj1

    Ganéj1 Fórum nagymestere

    1 hete nálam is feldobta minden második pörgetésre, de egyszer sem kaptam meg. Még a +1-dbs 6 órás segítség sincs a nyerési listán, gondolom nehogy valaki hamarabb végezzen. Sőt Hiába a keréken ezek a figurák, abból sem kapok semmit csak tyúkólat meg tehenészetet vagy fenyőt! Érdemes rá költeni! :D
     
  15. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    farmnév és User ID szükséges, hogy ellenőrizni tudjam.
    Várom az adatok pótlását.
    Köszönöm.
     
    Swartsch kedveli ezt.
  16. marcsi5556

    marcsi5556 Kivételes tehetség

    Sziasztok.Volt egy kodom imailba és nem mutatta mit kaptam.Utána néznél?ID:33327404
     
  17. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    Benne van a levélben, hogy mit ad:
    "A Halloween event kezdetének megünneplésére létrehoztuk ezt a fantasztikus bónuszkódot az alábbi fiókhoz, amivel kapsz 15 szupertápot, 10 party pörgetést, 15 Kacsa Kata trágyáját és 20 Kacsa Kata turbótrágyáját"
     
  18. marcsi5556

    marcsi5556 Kivételes tehetség

    Köszönöm szépen a gyors választ.
     
    Sylja kedveli ezt.
  19. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    A játék továbbra is 1 szerverről működik, nincs több szerver.
    Véletlenszerűek a nyeremények. További információkkal nem rendelkezünk a nyereménylistát illetően.

    További jó játékot!
     
    kigyo51 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. Ayrin67

    Ayrin67 Kivételes tehetség

    Sziasztok!Nem találom az új dolgokat a Jack boltjában!!!!Légyszi segítenétek?Köszike:inlove:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.