Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Discussion in 'Segítség archívuma' started by Csocsoovb, Apr 16, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!
    upload_2025-10-31_18-7-34.png

    upload_2025-10-31_18-8-52.png

    Ha, még nem ültettél növényt, akkor a mennyiségre szűrj rá és a vetőtábla elején lesz.
    ID-t nem hoztál, a képek nem nálad készültek:
    upload_2025-10-31_18-10-54.png

    Sok sikert!
     
  2. Ayrin67

    Ayrin67 Kivételes tehetség

    jófarmerlány, Kuzdern and Luminary like this.
  3. Eva0220

    Eva0220 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Nem találom a Jack boltjában a macsduza tanyát. Tudtok segíteni?
     
  4. jófarmerlány

    jófarmerlány Mindentudó orákulum

    Szia!
    A Teliholdas Állatok között,>>>Jack boltjában,az első oldalon, a felső sor 5. állata!!!
     
  5. zigus

    zigus Fórumlakó

    Hát ez türhetetlen ,ez a játék már nem játék, hanem idegbaj ,csatlakozom az elöttem szólokhoz semmi nem jó a játékban ...látom nem vagyok egyedül ..már annyit takaritok ,hogy még a lakásomban sem lehet többet, de lassú minden a belépéstöl kezdeve hagy ne soroljam már a többiek ezerszer leirták, de nem javul semmi ...nem kéne már valami komoly javitást végezni, mert igy nem lehet az eventeket se megcsinálni ...jó lenne már végre ha jó lenne !!!!! a kezdetektöl játszom de ilyen rossz még nem volt soha .....
     
    rudcsi24 likes this.
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kérlek, hogy a közleményben leírtak szerint járj el: https://board-hu.farmerama.com/threads/problémák-a-játékkal.26976/
     
  7. ambrusne

    ambrusne Kivételes tehetség

    Szeretném megerősíteni az email címemet, nem találom hol lehet!
    Nem kaptam az email címemre semmi ajándék kódot!
    Unalmas, de sok a napraforgó, lassú a játék!!!
    Kellemes hétvégét kívánok! Üdv.
    Köszönöm!
     
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ellenőrzési lehetőség:

    [​IMG] [​IMG]

    Amit még tudok javasolni:

    - Nézd meg nem került-e a kódos levél a Spam (levélszemét) mappába?
    - Ellenőrizd, hogy az aktuális, érvényes e-mail-címmel vagy-e feliratkozva?
    - Fel van-e iratkoztatva több farmod ugyanazzal az e-mail-címmel? Ilyenkor, ha ugyanazon e-mail-re van több levél, a levelező rendszerek hajlamosak egybefűzni a leveleket.
    - Az e-mail-fiókod nincs eldugulva?
    - Írd be a leveleződ keresőjébe, hogy Farmerama. Lehet, hogy úgy könnyebben megtalálod a kódos levelet.

    Viszont azt tudnod kell, hogyha esetleg eddig nem voltál feliratkozva, akkor, ha most meg is erősíted az e-mail-címedet, most utólag nem kapsz kódot, csak legközelebb.

    Remélem, sikerrel jársz. :)
     
  9. marina1950

    marina1950 Aktív író

    marina1950 vagyok.ID.2035551 2 és fél hónapig kórházban voltam, boldog vagyok, hogy még van a farmom. Aratóval learattam, csak a belépési bónusznál maradt egy felkiáltójel, ami jelenleg nem a legnagyobb gondom az egyebek mellett, amit most nem részletezek. HA lenne egy pici időtök és ránéznétek, nagyon megköszönöm.Szép napot kívánok mindenkinek!
     
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Köszönöm a türelmedet. :)
    Kollégám ellenőrzése szerint nincs a farmodon felkiáltójeles jegyzetlap.

    [​IMG]
     
    macimami1958 and -ágianyu33- like this.
  11. fraudragon

    fraudragon Fórum bárója

    Sajnos a játék megint belassúlt.Tegnap,meg még ma is egész jó volt.A gyopáros használhatatlan,a rendes farmon szomszédok nem látszanak,nehezen tölt be egyik területről a másikra.A malom is nehezen elérhető.Kliensel játszom mert az gyorsabb,de most éppen nem :(
     
  12. böbe764

    böbe764 Fórum ismerője

    Nálam is ez a helyzet.:cry::cry:Így nem lehet játszani.
     
    rudcsi24 and Meriva71 like this.
  13. gregusb500

    gregusb500 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Nálam is ez a helyzet, nem vált területet a játék, a gazdaköribe nem tudom beadni a növényeimet. Közben az aratóm ketyeg, elszomorító.
     
    rudcsi24 likes this.
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Sajnos, nem tudok semmilyen újdonsággal szolgálni.
    Hétvége van, rosszabb idő, többen neteznek. Ezek megterhelik a hálózatokat.
    Próbálkozz meg a szokásos javaslatokkal:

    Ha klienssel játszol, válts esetleg böngészőre.
    Egy router-pihentetést is javaslok: előbb a gépet, majd a routert kapcsold ki.
    Pár perc pihentetés után először a routert, majd a gépet kapcsold vissza.
    Ha wifivel játszol, akkor térj át kábelre legalább a játék idejére. Kábelen erősebb a jel. Zárj be minden felesleges ablakot.
    Végezz el egy süti- és gyorsítótár-törlést.

    Itt van hozzá Dolphin Kolléga segítsége, Sütik / Gyorsítótár törléséhez:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ések-és-válaszok.10981/page-5997#post-1459676
    Előzmények törléséhez:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ános-témák-részleg.19446/page-29#post-1469913
    vagy ha ismered, akkor használj CCleaner-t.

    Ableotory Kollégám további javaslatai, ha valamit esetleg kifelejtettem: https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/

    Ha pedig nem hozol farmnevet, ID-t, netszolgáltatót, akkor sem ellenőrizni, sem a Központnak nem lehet jelezni az eseteket.
     
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Sajnos, nem tudok semmilyen újdonsággal szolgálni.
    Hétvége van, rosszabb idő, többen neteznek. Ezek megterhelik a hálózatokat.
    Próbálkozz meg a szokásos javaslatokkal:

    Ha böngészővel játszol, válts böngészőt, vagy válts kliensre.
    Ha klienssel játszol, válts esetleg böngészőre.
    Egy router-pihentetést is javaslok: előbb a gépet, majd a routert kapcsold ki.
    Pár perc pihentetés után először a routert, majd a gépet kapcsold vissza.
    Ha wifivel játszol, akkor térj át kábelre legalább a játék idejére. Kábelen erősebb a jel. Zárj be minden felesleges ablakot.
    Végezz el egy süti- és gyorsítótár-törlést.

    Itt van hozzá Dolphin Kolléga segítsége, Sütik / Gyorsítótár törléséhez:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ések-és-válaszok.10981/page-5997#post-1459676
    Előzmények törléséhez:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ános-témák-részleg.19446/page-29#post-1469913
    vagy ha ismered, akkor használj CCleaner-t.

    Ableotory Kollégám további javaslatai, ha valamit esetleg kifelejtettem: https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/

    Ha pedig nem hozol farmnevet, ID-t, klienssel vagy milyen böngészővel játszol, netszolgáltatót, akkor sem ellenőrizni, sem a Központnak nem lehet jelezni az eseteket.
    A ''nálam is ez a helyzet'' egyszerűen nem elég információ.
     
    macimami1958 and Luminary like this.
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.


    Sajnos, nem tudok semmilyen újdonsággal szolgálni.
    Hétvége van, rosszabb idő, többen neteznek. Ezek megterhelik a hálózatokat.
    Próbálkozz meg a szokásos javaslatokkal:

    Ha böngészővel játszol, válts böngészőt, vagy válts kliensre.
    Ha klienssel játszol, válts esetleg böngészőre.
    Egy router-pihentetést is javaslok: előbb a gépet, majd a routert kapcsold ki.
    Pár perc pihentetés után először a routert, majd a gépet kapcsold vissza.
    Ha wifivel játszol, akkor térj át kábelre legalább a játék idejére. Kábelen erősebb a jel. Zárj be minden felesleges ablakot.
    Végezz el egy süti- és gyorsítótár-törlést.

    Itt van hozzá Dolphin Kolléga segítsége, Sütik / Gyorsítótár törléséhez:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ések-és-válaszok.10981/page-5997#post-1459676
    Előzmények törléséhez:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ános-témák-részleg.19446/page-29#post-1469913
    vagy ha ismered, akkor használj CCleaner-t.

    Ableotory Kollégám további javaslatai, ha valamit esetleg kifelejtettem: https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/

    Ha pedig nem hozol farmnevet, ID-t, klienssel vagy milyen böngészővel játszol, netszolgáltatót, akkor sem ellenőrizni, sem a Központnak nem lehet jelezni az eseteket.
    A ''nálam is ez a helyzet'' egyszerűen nem elég információ.
     
  17. fraudragon

    fraudragon Fórum bárója

    Azért játszom klienssel,mert ezen fut a játék.A böngészőn nem.nem telik csúcsgépre.Tudom,hogy segíteni szeretnél,de másfél napig semmilyen probléma nem volt most megint.Többen is jelzik,látom.Nem bolygatok meg semmit,mivel a párom dolgozik a gépén!A szolgáltató / internet / ma is ugyanaz mint tegnap.Mindenki tudja,hogy ha ennyi panasz van,akkor nem a játékosoknál van a hiba.Ez is olyan,hogy évekig tagadták a több piac létezését...Már a megadott linken jeleztem a problémámat,ID farm név.
     
  18. .Angyalka666.

    .Angyalka666. Haladó

    Tegnap örömöm volt. Ezt el kell mesélnem, mert mostanság nagyon ritka. Be tudtam lépni és normálisan tudtam játszani.
    De most újra kérdezem... Mi történt már megint kb. 1 órája? A héten már másodjára nem tudok aratni, mi több most belépni sem.
    Több mint 15 éve játszok a játékkal és ebben a hónapban fordult elő először, hogy a napi bónuszt nem tudtam megszerezni. És nem, nem fogok senkinek írni, senkinek könyörögni, hogy ugyan már... Már az is a gáz, hogy itt, a fórumon kétségbe vonják, nem hiszik el, hiába írja meg az ember, még ha többen is írunk, hogy probléma van a játékkal.
    Nem kellene már valamit tenni? Tényleg, 15,5 év után -és ebben azért volt minden,- most kell abbahagyni a játékot?

    Ja, és kérlek, senki ne jöjjön azzal, hogy mit csináljak, meg biztos az internet szolgáltató, bla-bla... Ha a Fiam, aki informatikus, meg van elégedve az itteni szolgáltatással, akkor az jó, mi több szuper. Nem farmeramával, hanem komolyabb játékokkal játszik. Szóval kérlek Benneteket, ezt fel se hozzátok!
     
    inanna11, soresne and anci091551 like this.
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Sajnálom, hogy nem megy Nálad zökkenőmentesen a játék.
    De hiába írjátok le ezerszer, hogy valamit tenni kellene, annál többet nem tudunk tenni, mint hogy továbbítjuk a visszajelzéseket (amit meg is teszünk), és a többi a Központon múlik...
    Látod, az elmúlt napok gondjaival kapcsolatban is ezt a választ kaptuk: https://board-hu.farmerama.com/threads/problémák-a-játékkal.26976/#post-1471899

    A Moderátorok nem rendszergazdák, programozók vagy hasonlók, és nem, nem tudjuk megmondani, hogy mi történt úgy másfél órája.

    Most is csak a szokásos dolgokat tudom javasolni, rajtad múlik, hogy megfogadod vagy sem.

    Hétvége van, rosszabb idő, többen neteznek. Ezek megterhelik a hálózatokat.
    Próbálkozz meg a szokásos javaslatokkal:

    Ha böngészővel játszol, válts böngészőt, vagy válts kliensre.
    Ha klienssel játszol, válts esetleg böngészőre.
    Egy router-pihentetést is javaslok: előbb a gépet, majd a routert kapcsold ki.
    Pár perc pihentetés után először a routert, majd a gépet kapcsold vissza.
    Ha wifivel játszol, akkor térj át kábelre legalább a játék idejére. Kábelen erősebb a jel. Zárj be minden felesleges ablakot.
    Végezz el egy süti- és gyorsítótár-törlést.

    Itt van hozzá Dolphin Kolléga segítsége, Sütik / Gyorsítótár törléséhez:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ések-és-válaszok.10981/page-5997#post-1459676
    Előzmények törléséhez:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ános-témák-részleg.19446/page-29#post-1469913
    vagy ha ismered, akkor használj CCleaner-t.

    Ableotory Kollégám további javaslatai, ha valamit esetleg kifelejtettem: https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/

    Ha pedig nem hozol farmnevet, ID-t, klienssel vagy milyen böngészővel játszol, netszolgáltatót, akkor sem ellenőrizni, sem a Központnak nem lehet jelezni az eseteket.
     
  20. -MacKay-

    -MacKay- Utánpótlás-írogató

    Ugye ezt nem gondoltad komolyan?

    Sziasztok!
    Ma megint elkezdődött a birka tologatás!! Meddig megy ez így??
    Úgy gondolom, itt fejeztem be!!
     
    Last edited by moderator: Nov 2, 2025
    inanna11, soresne and eva19650120 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.