Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. vagujuszuf30

    vagujuszuf30 Utánpótlás-írogató

    Helló!
    Hol látom az eddig felhasznált energiámat?1750 felhasznált energiánál adja a felhősort.
    Köszi szépen :)
     
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Jobb alsó sarok, Eredmények.

    upload_2025-11-1_21-29-25.png


    A bal egérgombot nyomva tartva és az egeret húzva tudod a listát mozgatni.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  3. breky73

    breky73 Járnitanuló

    Köszi szépen!Azt hittem pontosabban kiadja :)
    és akkor mi van,ha lementem 17 szintet,de nincs meg az 1750 energia?
    ugrik a felhősor?
     
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Nem értem, mit értesz azon, hogy ''pontosabban kiadja''?

    upload_2025-11-1_21-51-23.png

    Látod én már 2080 energiát felhasználtam a felhőhöz szükséges 1750 energiával szemben.
    Tehát már kicsit túl is toltam, még a végső 1950-hez képest a Csillámgombák üregében.

    Játszhatsz tovább a felhőért, amíg el nem éred a szükséges energiát.
    A Mahjong-tornyok száma végtelen lehet, csak persze kell még valamelyik eventnövényt ültetned hozzá.
    Nem a 17 küldetéstől, hanem a felhasznált energiamennyiségtől függ a felhő.
     
  5. Galadriel

    Galadriel Mindentudó orákulum

    Köszönöm. Most simán megy a játék, a területváltás is.
    Jó éjszakát, jó pihenést kívánok
     
    macimami1958, Luminary és Othep kedveli ezt.
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Köszönöm, hogy visszajeleztél. Szép estét. :)
     
    Galadriel, macimami1958 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az ellenőrzést Opera böngészőben végeztem, minden szépen rendben betöltődött.
    Átmenetileg kikapcsoltam nálad a földek animációját a standard beállításoknál, illetve a grafikai minőséget jobb-ra tettem.
    Ha, ennek ellenére nem tapasztalsz javulást, akkor visszaállíthatod.
    A használt böngészőben állítsd be, hogy minden kilépéskor törölje a sütiket.
    Sok sikert!
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. vegyespálinka

    vegyespálinka Fórum-zöldfülű

    Szia. Olyan kérdésem lenne hogy nem tudok szuper tpt vásárolni. Ha rámegyek az ikonra eltűnik és nem dob be semmit. Nem jelenik meg ahol ki tudnám választani hogy mit szeretnék venni. Köszi A választ előre is Üdv Vegyespálinka ID 22554189
     
  9. Supernagyi50

    Supernagyi50 Haladó

    Köszönöm szépen a segítséget. Az ültetéssel nem lehetett a baj, mert már kb. 18-20 éve játszom, nem volt még azzal semmi gond. Különben is megszórtam vízzel, láttam, hogy rendesen beültettem. Mielőtt kilépek a farmról ismét visszanézek az ültetett földrészekre, hogy megnézzem, mikor érik be. Akkor még rendben volt minden. Valószímű, hogy az internetkapcsolat akadozott, majd ezt megköszönöm a szolgáltatómnak.
    Mégegyszer köszönöm a segítséget: Supernagyi50
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.11.25
    macimami1958 és Othep kedveli ezt.
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Pontosan mit szeretnél vásárolni? Szupertápot?
    És hol? Melyik felületen? Bankban? Farmárudában? Esetleg a trágyadombnál?
     
    Dolphin kedveli ezt.
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU


    Szia Dóri,

    Köszönjük a türelmedet.
    71 db ragasztó jóváírásra került a farmodon.

    Fontos tudni, hogy egyre több matricát kér, tehát ami 2 szériával ezelőtt volt mennyiség, az most nem mérvadó, mivel a több matricához több ragasztó is kell.
    További jó játékot. :)
     
  12. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Köszönöm a segítséget, további szép napot neked.
     
    macimami1958 és Zsuzsikan kedveli ezt.
  13. raquelita88

    raquelita88 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Megint nagyon faszán működik a játék... A belépéssel megint gondok vannak, ha be is enged nagyon lassan, területet nem enged váltani, katasztrófa. 1 napig viszonylag jól működött, de most megint borzalmas.
    Jó lerázó szöveg, hogy a helyi internetszolgáltatónál van a probléma, de ha ott lenne a gond, akkor a többi oldal se működne rendesen és a tv-t se tudnám nézni. De érdekes módon ezek tökéletesen működnek. Csak ezzel a játékkal van gond, mással semmivel.
    ID: 1186106, szolgáltató: Telekom
     
    Nyunyiandi kedveli ezt.
  14. terrdora

    terrdora Fórummogul

  15. raquelita88

    raquelita88 Fórum-zöldfülű

    Már be sem tölt, csak karikázik...
     
  16. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Próbáld meg azt, amit én is csinálok ilyenkor.
    Lassan betölt as játék, teliholdasra megyek, de az arató előhívásánál csak a 100 % és percekig semmi.
    Tegnap még vártam, hogy történjen valami 3 percet is, de ma ha ez van, nyomok F5-öt, betölt gyorsan, a teliholdasra tesz vissza és innentől már nem gond semmilyen ténykedés.
    Azonnal előjön az arató, mehetek az eventes részre vagy Jackhez.
    Egy próbát Nálad is megér.
    Kliensen csinálom ezt, egyébként nálam is Telekom.
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  17. barbapapa13

    barbapapa13 Utánpótlás-írogató

    8 famrból csak kettőre sikerült ma belépnem ,reggel fél nyolc óta !!>:(
     
  18. pamacs76

    pamacs76 Fórum-zöldfülű

    Szia néha nagyon belassul a játék töltése Chromot használok ID11684253 Pamacs76 Telekom szülgáltató minden más tökéletesen működik.
     
  19. fahejascukorka

    fahejascukorka Járnitanuló

    Reggel még simán működött minden, mostanra meg nagyopn lelassult. :(
     
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok,

    A Központ takarított Mindenkinél, jobb-e így?
    A Központ várja a válaszokat.
    Igen / Nem
     
    Kuzdern és macimami1958 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.