Visszajelzés Őszi fesztivál + TOP 4000 | 2025 - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 19.11.25.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: Szombat, 14:01-kor.
  1. 1

    51 szavazat
    23.0%
  2. 2

    3 szavazat
    1.4%
  3. 3

    5 szavazat
    2.3%
  4. 4

    3 szavazat
    1.4%
  5. 5

    11 szavazat
    5.0%
  6. 6

    4 szavazat
    1.8%
  7. 7

    10 szavazat
    4.5%
  8. 8

    18 szavazat
    8.1%
  9. 9

    12 szavazat
    5.4%
  10. 10

    105 szavazat
    47.3%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    De ! Most fordítva fogjuk kirakni. :D
    Szia. Mi volt a kérdés? Bocsánat, de nem látom.
     
    vihence, SnéDóri, Swartsch és 5 más kedveli ezt.
  2. Goran

    Goran Fórum bárója

    Bármikor pakolhatsz, amennyiben van elég tartalékod. Azzal viszont számolj, hogy a mostani 1000-es határ minimum a duplájára fog nőni nagy valószínűséggel a végéig, ha nincs annyi tartalékod, akkor gondold meg és az utolsó fél órában tegyél be, amikor már nagyjából látszik hogy áll a helyzet.
     
    zamenik, ZitaGAZDA03, vihence és 8 más kedveli ezt.
  3. mya100

    mya100 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok Gratulálok a Magyarorszaghoz!:D:D

    Elmentettem úgy, hogy viszem az elején a zászlót.xD
     
    vihence, SnéDóri, Swartsch és 12 más kedveli ezt.
  4. karesz

    karesz Fórummogul

    Köszönöm, van még tartalékom, de nem sok. hát majd meglátom, hogy legyen.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. JUCUS

    JUCUS Fórum parancsnoka

    Ne tetézd!!!xD

    Mindjárt megyek, jól összekeverem a betűket, aztán hajrá! Nem is vagy szomorú...8)xD
     
    vihence, SnéDóri, kukori80 és 5 más kedveli ezt.
  6. Ayrin67

    Ayrin67 Kivételes tehetség

    Az az,ha a végén szerdán este kb. 10óráig bent vagy a TOP 1000-ben akkor kapjuk meg:)
     
    vihence, Calibaby, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  7. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szerintem ma fejlődjünk föl szorosan mya100 alá, hogy ne férkőzhessen közbe idegen nemzedék. Ő maradna a zászlós, mi pedig alatta a feliratosak, és Goran javaslata szerint Amira09 vagy zolmány (vagy akár mindketten) zászlósan zárná a sort. Ahhoz nekik is fel kell zárkózniuk szorosan a fölötte levőhöz.
    Mindenki pontosan számolja ki magának a különbözetet, s abból -1, hogy ne kelljen megint betűcserével variálni.
    Az se lenne baj, csak maradjon együtt a csapat a felirathoz.
    Mi a véleményetek? Megcsináljuk? Kell egy kis izgalom, ne csak lesegessük a listát ;)
    Jelenlegi kép az érintettek helyezéséről:
    [​IMG]

    HAJRÁ FARMEREK ÉS FARMERLÁNYOK! HAJRÁ MAGYAROK!
    [​IMG]
    Kiegészítés: kép beillesztése
    Módosítás: kicseréltem a képet, mert Amira09 már fel is zárkózott hozzánk. Ennyivel már előbbre vagyunk. ;)Köszönjük! :inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 24.11.25
  8. Ayrin67

    Ayrin67 Kivételes tehetség

    Szebb mint gyönyörű!!:inlove::inlove:
     
    ZitaGAZDA03, vihence, kukori80 és 6 más kedveli ezt.
  9. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Sziasztok! Minden elismerésem, szuper csapat vagytok! Ez gyönyörű!:inlove::inlove::inlove::music:
     
    kukori80, Swartsch, jucus100 és 7 más kedveli ezt.
  10. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórumgróf

    Sziasztok
    Hatalmas gratula a MAGYARORSZÁG felirathoz, szuperek vagytok. Remélem 1x, talán jövőre, ékes tagja lehetek a feliratnak. Jelenleg max csak a határokat védem, de azt lelkesen :)
     
    zsuzsa-mama, bakfis, ZitaGAZDA03 és 13 más kedveli ezt.
  11. csakierzsebet59

    csakierzsebet59 Junior szaki

    nem mukodik a terkep nem tudok bemenni az eventes teruletre
     
    genka53 kedveli ezt.
  12. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    Frissíts, hátha az segít. Vagy ki-belépés.
    Engem is kétszer kidobott aratás közben területváltáskor a Chrome böngésző, de nem fog ki rajtam, mert mindig visszamászok. ;):)
     
    rozo52, vihence, SnéDóri és 5 más kedveli ezt.
  13. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok:)

    Szuper, hogy sikerült:) Igazából mindenkinek egyformán kell dobni, akkor marad a sorrend...de ha már variálás...kirakhatnánk a feliratodból, hogy hajrá magyarok...vagy hajrá Pokimoki...amíg egy kupacban vagyunk lehet agyalni, nekem most lépnem kell de 5-6 körül már vagyok, majd próbálok visszaolvasni.
     
    kiszsuzsi, kukori80, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ezen az őrölt farmon ez egy őrülten jó ötlet:p:inlove:
     
  15. Kulturegér

    Kulturegér Haladó

    Sziasztok. Kérlek segítsetek. Még sosem adtam be a top játékba, most azt írja ki , hogy 239400 at kell beadnom. Akkor csak annyit adjak be, vagy van 50 lattem, azt beadhatom egyszerre ? Vagy akkor nem ad ajándékokat ?
     
  16. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Szia:)

    Mindig a következő ponthatárt írja ki, ahol ajándékot kapsz...beadhatod egyszerre, megkapod az ajándékokat.
     
    genka53 és Kulturegér kedveli ezt.
  17. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    :inlove: Boldogan csatlakoztam. :inlove:
    Hatalmas gratuláció minden indulónak!
     
    bakfis, vihence, SnéDóri és 5 más kedveli ezt.
  18. Kulturegér

    Kulturegér Haladó

    köszönöm szépen a választ
     
  19. nolina1965

    nolina1965 Fórum félistene

    Sziasztok, TOP-ok, ettől tartottam, hogy valaki közétek ugrik. Várjatok ki, és az utolsó illanatban zárkózzatok újrta - ha van annyi tartalékotok. Ha nincs, en minimálissal tudok segíteni 30-as vágányról, ha az jó valakinek. Taktikusak legyetek!
     
    vihence, SnéDóri, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  20. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórumgróf

    Szia.

    Iszol Te rendesen???? :) :)
    Röviden A a helyes.. :)
    Igazán megtisztelő hogy egyáltalán felmerült benned ilyen ötlet, de jól megvagyok (voltam) én itt a háttérben is. :)
    Már csak 3 nap van az eventből...én a helyetekben nem variálnék vele....a tegnapiból kiindulva nem biztos hogy elkészülne... :D :D
    Gratulálok a jelenlegi feliratban résztvevőknek, igazán szép látvány. :)
     
    bakfis, nolina1965, Fuhur és 16 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.